ریپورتاژ آگهی

پکیج

ساختمانی

۷ دی ۱۴۰۰ 28 بازدید
ریپورتاژ آگهی
پکیج

پکیج

پکیج ها از پر مصرف ترین سیستم هایی هستند که برای گرمایش استفاده می شود. ساختمان هایی که از پکیج دیواری استفاده می کنند هر واحد برای گرمایش یک نوع سیستم مستقل و جداگانه دارد که میزان مصرف هر کدام به صورت مستقل محاسبه و ارزیابی می شود. چنان چه شما قصد نصب پکیج در کرج را دارید، می توانید با همکاران ما در کرج بوران در ارتباط باشد.

پکیج

وظایف پکیج ها چیست؟

پکیج ها سیستم های دو کاره و به صرفه ای هستند که علاوه بر تامین گرمای خانه، وظیفه تامین آب گرم روزانه برای استفاده در استحمام و یا شست و شو را نیز دارند. این مورد دو کاره بودن پکیج ها در کرج باعث کاهش هزینه های پکیج نیز می شود. همچنین پکیج ها در مقایسه با وسائل گرمایشی دیگر میزان قدرت شان برای گرما دهی بسیار بالا تر می باشد.

 

مکانیسم و ساختار پکیج ها

همان طور که گفتیم پکیج ها دو کاره می باشند و برای تامین آب گرم، هنگامی که شما شیر آب مصرفی تان را باز می کنید، این آب توسط لوله های پکیج به جریان در می آید و قسمتی که مشعل دارد، روشن می شود تا آب مورد نظر را گرم کند. در ادامه گرم کردن آب در بخش قبلی این آب در درون پره ها و قسمت های داخلی پکیج جریان پیدا می کند و باعث گرم شدن هوای پیرامون نیز می شود.

پکیج

مزایای استفاده از پکیج ها

علاوه بر مستقل بودن و قدرت حرارت دهی بالای این پکیج ها نسبت به سیستم های گرمایشی دیگر، مزایای زیر نیز از جمله ویژگی های خوبی می باشد که این پکیج ها ارائه می دهند.
الف) سایز پکیج: در صورتی که شما از پکیج های دیواری استفاده کنید، این سیستم جای بسیار کمی را در منزل شما اشغال می کند و برای خانه هایی کع در متراژ های پایین ساخته شده اند، بسیار مناسب می باشد.
ب) لوله کشی: یکی دیگر از مزایای استفاده از پکیج های دیواری آن است که هیچ گونه نیازی به لوله کشی های طولانی از موتور خانه تا واحد تا نمی باشد و خود این موضوع تا حد بسیار زیادی از پرتی و هدر رفتن حرارت جلوگیری می کند.
پ) کاهش هزینه ها: همان طور که گفتیم، دو کاره بودن این پکیج ها باعث می شود تا حد زیادی در هزینه ها صرفه جویی شود.
اگر می خواهید راجع به مزایا ی استفاده از پکیج ها بیشتر بدانید حتما به وب سایت شرکت کرج بوران سر بزنید، همکاران ما آماده پاسخ گویی به شما می باشند.

 

پکیج های تک مبدله

پیکج های که یک مبدل دارند، با همان مبدلی که آب مصرفی را گرم می کنند، گرمایش محیط اطراف را نیز انجام می دهند. یکی از معایبی که پکیج های تک مبدله دارند، رسوب گیری بالای آن ها می باشد و همچنین این پکیج ها دمای آب ثابتی در طول روز ندارد و این نکات منفی باعث ساخت پکیج های دو مبدله شد. قیمت این پکیج ها نیز نسبت به بقیه پکیج ها به صرفه تر می باشد.

پکیج های دو مبدله

همان طور که از نام این پکیج ها مشخص می باشد، علاوه بر مبدل اصلی یک مبدل دیگر هم دارند که به صورت صفحه ای می باشد. مبدل اصلی به علت آن که از قدرت بیشتری بر خور دار است، برای گرم کردن هوای پیرامون استفاده می شود. مبدل ثانویه برای گرم کردن آب صرفی کار می کند، این مبدل مانند صفحه ای تخت عمل می کند و آب هیچ گونه تماس مستقیمی با شعله ندارد که خود این موضوع باعث می شود که میزان نوسانات در دمای آب مورد نیاز بسیار کمتر شود و دیگر با مشکلات قبلی رو به رو نخواهید شد.
برای رفع مشکل رسوب گیری نیز، به علت مجاورت آب با پمپ و گرفتن گرما از پمپ دستگاه رسوب بسیار کمی می گیرد و ین موضوع باعث می شود که دستگاه در طولانی مدت صدمه نبیند و عمر مفید بیشتری داشته باشد. پیشنهاد کرج بوران به شما استفاده از این نوع پکیج ها می باشد، زیرا به نسبت هزینه ای که پرداخت می کنید، طول عمری بیشتری از پکیج و کارای بهتری از آن را شاهد خواهید بود.

 

پکیج بدون فن

دودی که از احتراق مبدل ها حاصل می شود نیازمند آن است که توسط لوله های خارج شود، پس در این مدل نصب دودکش را فراموش نکنید. همچنین این نکته نیز قابل ذکر است که نصب این پکیج ها در محیط بسته ممنوع می باشد، زیرا که برای سوختن نیاز به اکسیژن دارد و این مدل بدون فن اکسیژن مورد نیاز خود را تامین می کند.

پکیج فن دار

برای حل مشکلاتی که گفتیم، بر روی پکیج ها فن نصب شد. این پکیج ها با کمک فن دود حاصل از احتراق را به بیرون می رانند و نیازی به دود کش ندارند. این دود کش ها دو جداره هستند، از سمتی میزان اکسیژن مورد نیاز شان را تامین می کنند و از سمتی دیگر دود حاصل از سوختن را خارج می کنند. پیشنهاد کرج بوران به شما این نمونه پکیج ها می باشد که به علت آن که فن دارند و دود کش دو جداره نیز دارند، نصب شان در محیط های بسته بلا مانع است.

پکیج

تعمیر پکیج ایران را دیاتور در کرج

با گذشت زمان پکیج ها قطعا دچار مشکلاتی خواهند شد که تعمیر آن ها در کرج با تیم حرفه ای کرج بوران حل می شود. همچنین تعمیرات شرکت کرج بوران به پکیج های ایران را دیاتور ختم نمی شود و تعمیر انواع مختلفی از پکیج ها مثل تعمیر پکیج بوتان در کرج، تعمیر پکیج تاچی و تعمیر پکیج ایساتیس و همچنین تعمیرات پکیج های اریستون را نیز به صورت حر فه ای شامل می شود.

چه ایراداتی قابل تعمیر شدن در پکیج ها هستند؟

یکی از شایع ترین ایراداتی که مصرف کنندگان در حین تعمیر دارند، طیف گسترده دمایی می باشد، که آب پکیج ها در آن بازه سرد و گرم می شود. همچنین داغ نشدن آب های مصرفی و به طبع گرم نشدن خانه نیز، یکی از مشکلاتی است که شایع می باشد.

علت سرد و گرم شدن آب مصرفی در پکیج ها چیست؟

عوامل زیادی می تواند در این موضوع دخالت داشته باشد که در ادامه آن ها را بررسی خواهیم کرد.
الف) کثیف بودن فیلتر گاز یکی از شایع ترین دلایل سرد شدن آب می باشد.
ب) استفاده از پمپ های تحت فشار برای ساختمان هایی که فشار آب کمی دارند نیز، به علت عدم یک نواختی رساندن فشار آب به واحد ها، شعله پکیج نیز در تاثیر این نوسانات کم و زیاد می شود. این موضوع باعث می شود هنگامی که فشار شعله کاهش می یابد، آب سرد را به شما تحویل دهد.
پ) تنظیم نبودن شیر گاز یا از بین رفتن مقاومت های سنسور های آب گرم موجود در پکیج ها نیز می تواند یکی از دلایل گرم نشدن آب باشد.
برای رفع هر کدام از موارد بالا و سرویس کردن پکیج های خود در کرج به کرج بوران مراجعه نمایید.

پکیج

قیمت تعمیر پکیج در کرج توسط کرج بوران

هزینه سرویس کردن انواع پکیج ها به نوع پکیج، برند پکیج مورد نظر و نوع تعمیراتی که نیاز دارد، بستگی دارد. شما می توانید سرویس پکیج در کرج را با قیمتی مناسب و کیفیت تعمیری پکیج خوب، به کرج بوران بسپارید.
شما برای خرید، تعمیرات پکیج در کرج و هرگونه خدمات دیگری در کرج برای پکیج ها در برند های مختلف، می توانید با همکاران ما در کرج بوران، در تماس باشد.

مطالب دیگر را میتوانیددر سایت رپورتاژ مشاهده فرمایید

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.