ریپورتاژ آگهی

رنگ فرازپیشه

ساختمانی

۵ اسفند ۱۴۰۰ 19 بازدید
ریپورتاژ آگهی
رنگ فرازپیشه

رنگ فرازپیشه

این مقاله برای آشنایی هر چه بیشتر شما با یکی از برند های قدیمی و نام آشنای دنیای رنگ سازی، رنگ فرازپیشه تهیه شده است. این مقاله یک معرفی جامع و کامل از محصولات و خدماتی است که این شرکت رنگ سازی به مشتریان خود ارائه می دهد.

با مطالعه ی این مقاله می توانید اطلاعات زیر را به دست آورید.

 1. شرکت رنگ فرازیپشه
 2. محصولات رنگ فرازپیشه
 3. چرا رنگ فرازپیشه؟
 4. خرید مستقیم رنگ فرازپیشه
 5. قیمت رنگ فرازپیشه

رنگ، زمان زیادی است که با انسان همراه است و زندگی ما را از یکنواختی دور کرده است. امروزه تقریبا می توان آن را روی همه چیز دید. لباس ها، اشیا، خوراکی ها از جمله بارز ترین المان هایی هستند که توسط بشر ساخته می شود و از رنگ ها در آن ها استفاده می شود.. اما بحث و مقاله امروز بیشتر بر روی رنگ های ساختمانی و صنعتی است.

رنگ هایی که برای زیبایی بخشی به محیط اطراف استفاده می شود و جزئی از طراحی داخلی محسوب می شود که البته باید از برند های معتبر و مطمئن خریداری شود. موضوع مقاله ی امروز در خصوص شرکت رنگ فرازپیشه است.

 • شرکت رنگ فرازیپشه

بیش از چهارده سال است که شرکت رنگ فراپیشه با کمک متخصصین تولید رنگ، رنگ های ساختمانی و صنعتی با کیفیت و پایداری را روانه ی بازار می کند. رنگ هایی که بر در و دیوار خانه ها و ساختمان های می نشیند و زیبایی کم نظیری را به آن ها می بخشد.

رنگ های با کیفیتی که با توجه به استاندارد های روز و با کمک مواد اولیه درجه ی یک تولید می شود تا سال ها بدون آسیب بتواند محیط منزل یا محل کار شما را زیبا کند و شما را از رنگ آمیزی های مکرر بی نیاز کند.

شرکت رنگ فرازپیشه را می توان از شرکت های قدیمی حوزه ی تولید رنگ معرفی کرد. شرکتی که بیش از 14 سال است با به کار گیری نیروی کار داخلی اقدام به تولید رنگ های ساختمانی و صنعتی، تینر و رزین های آلکیدی می کند.

شرکت رنگ فرازپیشه
شرکت رنگ فرازپیشه
 • محصولات رنگ فرازپیشه

حال که تا حدودی با پیشینه ی رنگ فرازپیشه آشنا شدید بد نیست به این موضوع بپردازیم که این شرکت چه محصولاتی را تولید می کند؟ کارخانه ی رنگ فرازپیشه بیش تر به تولید رنگ های ساختمانی و صنعتی می پردازند و آن ها را به شکل های مختلف به فروش می رساند.

اما برای این که دقیق تر با محصولات رنگ فرازپیشه آشنا شوید، قصد داریم به طور دقیق به معرفی محصولات متعدد این شرکت رنگ سازی بپردازیم.

رنگ ساختمانی

اولین نوع رنگی که در بحث معرفی محصولات پخش رنگ فرازپیشه می خواهیم شما را با آن آشنا کنیم، رنگ ساختمانی است. تقریبا همه ی افراد رنگ ساختمانی را می شناسند و کاربرد های آن را می دانند. اما بد نیست یک بار دیگر هم این کاربرد ها را در این مقاله بخوانید.

رنگ های ساختمانی یکی از پر مصرف ترین رنگ هایی است که توسط کارخانه های رنگ سازی تولید می شود. چرا که بیشترین تقاضا را در میان مصرف کنندگان رنگ دارد و از آن برای تغییر فضای اتاق ها، محل کار و بخش های داخلی و بیرونی ساختمان ها استفاده می شود.

البته باید در انتخاب این نوع رنگ بسیار هوشیار بود. چرا که انواع مختلفی دارد که هر کدام برای منظور خاصی مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله پر استفاده ترین رنگ های ساختمانی می توان به رنگ روغنی، رنگ آکریلیک و رنگ پلاستیک اشاره کرد که هر سه از تولیدات رنگ فراپیشه هستند.

رنگ ساختمانی رنگ فرازپیشه
رنگ ساختمانی رنگ فرازپیشه

رنگ ساختمانی (روغنی)

از جمله رنگ های ساختمانی که طرفداران زیادی دارد و مورد استفاده اکثر مردم است رنگ روغنی است. چرا که استفاده از آن به واسطه ی چسبندگی که دارد بسیار ساده است و می تواند برای سال های زیادی بدون مشکل نواقص روی دیوار را بپوشاند. علاوه بر این می توان به راحتی آن را بدون هیچ مشکلی شستشو کرد و تا چند سال مانند روز اول آن را تمیز نگه داشت.

رنگ ساختمانی (آکریلیک)

از جمله تولیدات رنگ فرازپیشه رنگ آکریلیک است. این رنگ هم مانند رنگ روغن در رنگ آمیزی ساختمان ها استفاده می شود. اما عمده ی مصرف آن برای ایجاد طرح و نقش و نگار روی دیوار ها و سطح های مختلف است.

رنگ ساختمانی (پلاستیک)

این نوع رنگ بیشتر برای دیوار ها مورد استفاده قرار می گیرد و نباید از آن برای رنگ آمیزی سطوح فلزی استفاده کرد. مانند رنگ روغن قابل شستشو است و سریعا خشک می شود و استفاده از آن دشواری خاصی ندارد.

رنگ صنعتی

رنگ های صنعتی که در صنایع مورد استفاده قرار می گیرد بیشتر نوعی پوشش برای حفاظت از محصولات است و کیفیت آن از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که می تواند مر محصولات را افزایش دهد. به همین دلیل باید از با دقت و از نام های معتبر رنگ سازی تهیه شود تا از کیفیت آن اطمینان کامل داشته باشید.

رنگ صنعتی رنگ فرازپیشه
رنگ صنعتی رنگ فرازپیشه

تینر

در کنار رنگ، در پخش رنگ فرازپیشه تینر هم تولید می شود. محصولی که اکثرا برای پاک کردن رنگ از روی ابزار و سطوح مختلف استفاده می شود. اما باید بدانید که کاربرد های دیگر هم دارد. از جمله استفاده های دیگر تینر برای رقیق کردن رنگ است که می تواند از هزینه های اضافی هنگام کار جلوگیری کند.

 • چرا رنگ فرازپیشه؟

پخش رنگ فرازپیشه از جمله شرکت های مورد تایید استاندارد کشور است و جوایز و عناوین زیادی به واسطه ی تولید محصولات با کیفیت کسب کرده است. همچنین تمامی محصولات این شرکت دارای لوح استاندارد می باشد که نشان از کیفیت بالای رنگ فرازپیشه است.

در بازاری که محصولات فیک و غیر استاندارد با قیمت های بالا به فروش می رود حمایت از محصولات داخلی که مورد تایید استاندارد کشور هستند می تواند علاوه بر کمک به اقتصاد کشور، به معرفی محصولات با کیفیت نیز کمک کند.

 • خرید مستقیم رنگ فرازپیشه

علاقه مندان به همکاری با پخش رنگ فرازپیشه که ساکن تهران یا کرج هستند می توانند به صورت مستقیم از این شرکت رنگ تهیه کنند. جهت خرید مستقیم رنگ فرازپیشه می توانید با مراجعه به کارخانه ی این شرکت رنگ سازی اقدام به تهیه رنگ کنید.

همچنین می توانید پیش از مراجعه حضوری، با تلفن هایی که در وبسایت رنگ فرازپیشه قرار داده شده با مشاوران خبره ی این مرکز تماس حاصل کنید تا بهترین راه را برای خرید رنگ به شما پیشنهاد دهند.

خرید رنگ فرازپیشه
خرید رنگ فرازپیشه
 • قیمت رنگ فرازپیشه

پخش رنگ فرازپیشه این امکان را به خریداران خود می دهد که قبل از خرید هر محصولی ابتدا به وبسایت این شرکت مراجعه و تمامی اطلاعات مربوط به آن از جمله قیمت را مطالعه و سپس اقدام به خرید کنند.

در نتیجه این فرایند خریداران دقیقا محصول مورد نیاز خود را شناسایی می کنند و می توانند آن را با بهترین قیمت تهیه کنند.

 • جمع بندی

رنگ و رنگ آمیزی در طراحی دکوراسیون اهمیت زیادی دارد و باید از بهترین مواد تهیه شده باشد تا بتواند زیبایی یک محیط را دو چندان کند. به همین دلیل باید این محصول را از برند های مطمئن و نام آشنا خریداری کرد. برند هایی که سابقه ی طولانی در تهیه و توزیع رنگ دارند.

شرکت پخش رنگ فرازپیشه با استفاده از محصولات درجه یک رنگ های مختلف ساختمانی و صنعتی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد و به پشتوانه ی تولید محصولات با کیفیت سال های سال است که مورد تایید سازمان استاندارد کشور و مردم است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.