Connect with us

ساختمانی

چیلر

Published

on

خرید چیلر

در حقیقت دستگاه های چیلر ، به عنوان عضو اصلی  انواع سیستم تهویه مورد استفاده ساختمان ها و مراکز صنعتی، تجاری، اداری هستند. چیلر ها از زمان های گذشته تا کنون در منازل و سایر اماکن اداری و تجاری و صنعتی مختلف جهت ایجاد تهویه مناسب هوا مورد استفاده قرار گرفته اند. مولتی رایان یکی از بهترین شرکت ها در ارئه خدمات چیلر می باشد.

چیلر چیست؟

چیلر یا سردکن معادل فارسی واژه لاتین  Chiller است که در فارسی هم رواج دارد. این دستگاه باعث می‌ شود تا حرارت از یک مایع که به طور معمول همان آب است، گرفته شود. حال، این مایع در صنایع و برای خنک کردن دستگاه ها مثل هوا ساز ها استفاده می شود. برای خزید چیلر و اطلاع از نوع چیلر مناسب برای فضای مورد نظرتان با پشتیبانی ما در سایت مولتی رایان در تماس باشید.

چیلر

چیلر

انواع چیلر ها

به طور کلی می ‌توان چیلر ها را  به دو دسته چیلر های تراکمی و چیلر های جذبی تقسیم کنیم.

البته شکل دیگری از تقسیم بندی براساس روش خنک شده ماده وجود دارد که در این تقسیم بندی، سه نوع آب خنک، هوا خنک و تبخیری جای می گیرند.

چیلر های تراکمی

مکانیزم عمل در چیلر های تراکمی به این شکل است که گاز بوسیله قسمتی از چیلر که کمپرسور یا متراکم کننده نام دارد، متراکم می‌ شود.  بدیهی است که این امر باعث می شود فشار آن زیاد شود. مولتی رایان نماینده فروش چیلر در کرج می باشد که شما با برقراری تماس با پشتیبان ها در این باره می توانید اطلاعات بیشتری را دریافت کنید.

 بعد از آن این گاز متراکم شده سپس وارد یک کندانسور می شود که بوسیله هوای اطراف یا آب دمای آن کاهش یافته و خنک می شود. این کار باعث تبدیل شدن گاز متراکم به یک مایع می شود. این مایع حین عبور  از لوله های موئین موجود در مسیر کاهش فشار ناگهانی و آنی را تجربه کرده و در نهایت وارد یک محیطی می شود که خنک کننده یا اپراتور نامیده می شود.

چیلر

چیلر

خنک کننده (اپراتور دستگاه چیلر)

مایعی که اکنون وارد این محفظه شده است چون تحت تاثیر کاهش فشار ناگهانی قرار گرفته است، تبخیر شده است. نتیجه این تبخیر آن است که مایع سرد کننده با گرفتن گرما ی محیط خود، دما ی فضا ی خنک کننده را کاهش می دهد. بعد از تبخیر این گاز مجددا به کمپرسور انتقال داده می شود و این روند به صورت مداوم و زنجیره وار تکرار می شود.

کندانسور

اگه بخار به سرعت از مسیر عبور کند باعث می شود که هوای کندانسور مکیده شود. مکانیزم ایجاد خلاء در کندانسور به این شکل است که بخار به آب تبدیل می شود و کاهش حجم بخاطر نسبت به آب را داریم. کنداکسور یکی از اجزای مهم چیلر ها به شمار می رود و به هیچ عنوان نباید از کنداکسور های تقلبی استفاده کرد، برای اطمینان از خرید چیلر های اصلی به سایت مولتی رایان مراجعه نمایید.

چیلر تراکمی هواخنک

این چیلر یکی از انواع چیلر هایی هستند که مطابق با چرخه تبرید تراکمی کار می‌ کنند. در این چیلر ها عمل خنک ‌سازی کندانسور از طریق عبور کردن هوا ی اجباری از روی کویل انجام می‌ پذیرد و دقیقا به همین دلیل است که به این نام شناخته می شوند.

کاربر دستگاه های چیلر تراکمی هوا خنک

مهم ترین کاربردی که این دستگاه های خنک کننده دارند و می توان به آن اشاره کرد، ایجاد تهویه مناسب و مطبوع در انواع ساختمان ها، اعم از ساختمان های اداری، تجاری، صنعتی و حتی مسکونی می باشد.

همچنین برخی از صنایع که در فرایند های تولیدی خود به هر نحوی نیازمند خنک سازی هستند، از این دستگاه ها استفاده می کنند.

کاربرد چیلر

کاربرد چیلر

کنترل‌ کننده‌ های فشار در چیلر تراکمی کدام اند؟

کنترل فشار بالا و پایین

عملکرد این وسیله برای کنترل فشار دستگاه است به این نحو که، دو لوله موئین در دستگاه دیده می شوند که باعث اتصال لوله LP  به قسمت مکش کمپرسور و اتصال لوله HP به قسمت فشار بالا می شوند.

اهمیت کنترل فشار مکش در چیلر کمپرسور

یک نکته مهم در در سیستم چیلر کمپرسور وجود دارد و آن است که این سیستم حتما باید با فشار مکش و دهش معینی کار کند. حال اگر این فشار کمتر یا بیشتر شود چه اتفافی می افتد؟ هرگاه میزان فشار از حد معینی کمتر یا بیشتر شود، کنترل بطور اتوماتیک عمل کرده و باعث می شود که دستگاه خاموش شود. البته به یاد داشته باشید که می توان کنترل فشار بالا و پایین را تنظیم کرد. برای تنظیم فشار چیلر مورد استفاده تان می توانید از پشتیبانی ما در سایت مولتی رایان کمک بگیرید.

میزان فشار در چیلر های تراکمی چقدر است؟

معمولا در چیلر تراکمی با کندانسور آبی فشار پایین را روی ۳۰  psi  تنظیم می کنند، درحالی که  فشار بالا را روی ps i ۲۲۰  قرار می گیرد، همچنین برای کندانسور هوایی فشار پایین را روی ۴۰ درنظر می گیرند و فشار بالا را روی ۲۵۰ psi  می‌ توان تنظیم  کرد

هنگام قطع کمپرسور براثر فشار بالا و پایین باید چه کرد؟

توجه کنید که اگر علت قطع کمپرسور ناشی از فشار بالا باشد، حتما  باید از طریق سیستم عیب یابی انجام شود بعد کلید راه اندازی مجدد فشرده شود. اما در سوی  مقابل اگر قطع دستگاه بخاطر پایین بودن فشار باشد، دستگاه بعد از افزایش فشار مجددا روشن می شود.

انواع  چیلر جذبی شامل موارد زیر هستند که هریک زیر مجموعه مجزا دارند:

۱- گروه تک اثره (Single effect)

۱-۱ چیلر های تک اثره با تغذیه بخار

۱-۲ تک اثره با تغذیه آب داغ (دمای آن بالای ۱۰۰ درجه سانتی‌گراد می باشد )

۱-۳ تک اثره با تغذیه آب گرم (دمای آن زیر۱۰۰ درجه سانتی‌گراد می باشد)

از نظرکاری کاملا شبیه به هم هستند و دارای مولد های حرارتی هستند.

۲- گروه دو اثره (Double effect)

که خود به دو دسته تقسیم می شوند:

۲-۱ دو اثره با تغذیه بخار

۲-۲ دو اثره با شعله مستقیم

  این نوع از  چیلر ها جدید تر هستند و از خانواده چیلر های جذبی می باشند و نسبت به چیلر های جذبی تک اثره از سیکل تبرید کامل تری و پیشرفته تری بر خور دار هستند.

کدام چیلر برای شما مناسب تر است؟

امروز دستگاه های چیلر هم مانند سایر لوازم و دستگاه های صنعتی از تنوع زیادی بر خور دار هستند. چیلر ها در ظرفیت های مختلفی عرضه می شوند. از انواع کوچک تر که محلی و قابل حمل هستند تا انواع بزرگ تر که به طور مرکزی طراحی و تولید شده و برای خنک سازی در مقیاس های وسیع تر استفاده می شوند. همچنین شما برای این که انتخاب بهتر و خرید بهتری داشته باشید می توانید با پشتیبانی سایت مولتی رایان در تماس باشید.

اهمیت سرویس دستگاه چیلر

دقت کنید که باید هر ساله زمانی را برای سرویس کردن و بررسی ادواری دستگاه های چیلری که استفاده می کنید, صرف کنید تا احتمال خراب شدن آن ها به حداقل برسد و حتی در صورت خرابی با یک تعمیر جزئی کارایی دستگاه به حالت سابق باز گردد. اگر در این موردی کوتاهی کنید, شک نکنید که استفاده نادرست از دستگاه و عدم سرویس دوره ای در نهایت منجر به این می شود که دستگاه تان به تعمیر نیاز پیدا کند، چیزی که علاوه بر صرف زمان طولانی تر، هزینه های بیشتری را به شما متحمل خواهد کرد.

کمک از یک کارشناس خبره برای تعمیر

برای تعمیر و سرویس دستگاه چیلر، حتما از یک کارشناس خبره که به ساختمان و عملکرد مکانیکال و الکتریکال چیلر ها آگاه است، کمک بگیرید، چرا که تعمیر و سرویس چیلر به صورت غیر اصولی و توسط فرد کار نا بلد نه تنها برای دستگاه سودی ندارد، بلکه باعث آسیب به دستگاه و زبان مالی برای شما می شود. شرکت مولتی رایان در این زمینه حرفه ای ترین تیم تعمیراتی را تشکیل داده برای ارتباط بیشتر با سایت مولتی رایان در ارتباط باشی.

مشکلات احتمالی که ممکن است برای دستگاه چیلر اتفاق بیفتد:

_ مشاهده حالت برفک روی کمپرسور

_ عدم استارت خوردن دستگاه کمپرسور

_ مشکل اتصالی و قطع و وصل  برق دستگاه

_ کاهش کارایی دستگاه در زمینه ایجاد سرمایش برای ساختمان

_ کارکردن مداوم و همیشگی کمپرسور دستگاه چیلر

سرویس سیستم چیلر

دستگاه چیلر نیز مانند سایر دستگاه های صنعتی طبق یک برنامه زمانی خاص نیازمند بررسی و سرویس می باشد. اما مواردی که باید به آن ها توجه کرد عبارت اند :

1- کنترل نمودن دمای خروجی دستگاه چیلر : این کنترل دما می تواند از طریق یک دما سنج دیجیتال و از داخل کابین دستگاه چیلر صنعتی باشد و دما باید اولا در یک محدوده مشخصی باقی بماند و ثانیا بتواند کابین دستگاه چیلر را خنک کند.

2- کنترل کردن دمای خروجی از کندانسور دستگاه چیلر: بجز مواقعی که دستگاه اتومات کرده، در سایر زمان ها دما ی خروجی از کندانسور دستگاه چیلر باید همیشه  گرم باشد .

3- تمیز کردن و پاک سازی همه فیلتر های موجود در دستگاه چیلر: بصورت ادواری و هر دو ماه یا هر سه ماه یک بار فیلتر های دستگاه نیازمند شست و شو و تمیز کاری هستند.

4- کنترل نمودن لوله های رفت و برگشتی گاز دستگاه های چیلر: دقت کنید که هنگام بررسی این لوله ها، از نظر ظاهری نباید هیچ گونه برفک زدگی روی آن ها مشاهده شود.

عیوب دستگاه های کندانسور و اواپراتور چیلر و تعمیر آن ها

آسیب­ وارده به چیلر ها در اواپراتور و کندانسور اغلب همان نشتی های داخلی هستند که ناشی از در جریان بودن آب در کندانسور و اپراتور است .

نکته دیگری که در مورد کندانسور ها باید به آن  توجه داشت این است که به دلیل انجام  اسید شویی های غیر اصولی، لوله مسی دچار خوردگی شده که در دراز مدت باعث کاهش ضخامت لوله و نهایتا منجر به سوراخ شدگی و نشتی در لوله ها می شود. اما در اواپراتور ها داستان جور دیگری است و نشتی ها به دلیل کم شدن دبی عبوری از اواپراتور دستگاه  است  که یخ زدگی آب را به دنبال دارد و منجر به آسیب فیزیکی به لوله ها، تغییر شکل و نهایتا نشتی لوله ها می شود که باید به ناچار لوله ها را عوض کرد. شما در هنگام بروز هر گونه مشکلی می توانید با همکاران ما در مولتی رایان تماس بگیرید.

خدمات تعمیر چیلر  شامل چه مواردی می شود؟

تعمیرات چیلر به صورت حرفه ای در کرج توسط شرکت مولتی رایان انجام می شود که موارد زیر جزئی از این خدمات می باشد.

-عیب یابی نواقص برقی و مکانیکی تجهیزات به کار رفته در چیلر ها

_ شارژ کردن گاز دستگاه چیلر

_ درصورت وجود هرگونه نشت مایع، یافتن منشأ آن و رطوبت گیری تجهیزات دستگاه چیلر

_ کنترل دستگاه از نظر  نشت گاز و رفع و جلوگیری از هرگونه نشتی گاز

_ سرویس و شستشوی همه لوله های بکار رفته در داخل دستگاه چیلر

_ تمیز کردن و پاک کردن فیلتر هایی که در دستگاه چیلر وجود دارد

_عوض نمودن فیلتر و روغن کمپرسور دستگاه چیلر

_ از بین بردن رسوب موجود در کندانسور و شست و شوی آن با اسید

مطالب دیگر را میتوانید در سایت رپورتاژ مشاهده بفرمایید.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ساختمانی

فروش رنگ فرازپیشه، بهترین رنگ 2023

Published

on

فروش رنگ فرازپیشه

یکی از مرغوب‌ترین نمونه‌های رنگ تولیدی رنگ فراز پیشه است. این شرکت با تولید رنگ‌های ساختمانی از جمله رنگ‌های روغنی، اکریلیک و پلاستیک با کیفیت و بسیار خوب، مشتریان بسیاری را جذب کرده است. رنگ‌ها در زندگی روزمره کاربرد بسیاری دارند و باعث طراوت روح و افزایش سطح انرژی و شادی میشوند. رنگ‌ها علاوه بر زیبایی اشیا را در مقابل ضربه و خراش و مواد شیمیایی و ساییدگی حلال‌ها و آب و هوای جوی حفاظت می‌کنند. در این مقاله مطالبی را راجع به فروش رنگ فراز پیشه و چگونگی تولید رنگ و کاربرد آنها گردآوری کرده ایم.

رنگ چیست؟

 هنگامی که نور خورشید از منشور عبور می‌کند، دارای سه رنگ قرمز و زرد و آبی است. با ترکیب این سه رنگ با یکدیگر، رنگ های مختلفی به وجود می‌آید؛ مثلاً رنگ قرمز و آبی باهم ترکیب می‌شوند و رنگ سیاه را به وجود می‌آورند. بعضی از رنگ ها پس از ترکیب با یکدیگر، همدیگر را خنثی می‌کنند و باعث ایجاد رنگ سفید می شوند. به این رنگ‌ها ،رنگ‌های مکمل می‌گویند.  رنگ‌ها حاوی رنگدانه هستند که با اضافه نمودن رنگ سفید می توان رنگ دانه‌های آنها را کمتر و با اضافه کردن رنگ سیاه می توان رنگ دانه‌ها را پررنگ تر کرد.

 

فروش رنگ فرازپیشه

فروش رنگ فرازپیشه

 

رنگ های ساختمانی فرازپیشه

برای تغییر دکوراسیون داخلی و انتخاب رنگ مورد نظر و با کیفیت برای دیوار خانه، می توانید از رنگ‌های ساختمانی فراز پیشه استفاده نمایید. رنگ‌ها در زیبایی ساختمان نقش مهمی را ایفا می‌کنند و نما را به طور کلی تغییر می‌دهند و دگرگون می‌سازند. رنگ‌های ساختمانی از مواد کاربردی در ساخت و ساز می‌باشند. رنگ‌های نیم پلاستیک برای رنگ آمیزی سقف، رنگ‌های آکرولیک و روغنی و رنگهای پلاستیک برای رنگ آمیزی  دیوارها مناسب هستند.

انواع رنگ‌های ساختمانی بر پایه جنس و ویژگی

  1. رنگ پلاستیک: این رنگ از انواع قدیمی و رایج رنگ ساختمانی است. کار با آن به آسانی انجام می‌شود و سریع خشک می‌شود. به زیرسازی نیز نیاز ندارد. این رنگ برای رنگ آمیزی درب و پنجره مناسب نیست زیرا قابل شستشو نیست. برای سفارش رنگ پلاستیک می توانید به نمایندگی‌هایی که فروش رنگ فرازپیشه را به عهده دارند مراجعه نمایید.
  2. رنگ روغنی: رنگ روغنی در سه نوع براق، مات و نیمه مات در بازارموجود است. رنگ روغنی براق برای مکان‌هایی که نیاز است روشنایی زیاد داشته باشند، مانند پذیرایی مناسب است. رنگ روغن مات برای سطح دیوار مناسب است و ایرادات آن را نشان نمی‌دهد. در کل رنگ روغنی گزینه مناسبی برای فضاهای بیرونی و مکان‌های مرطوب است.
  3. رنگ اکریلیک: بر روی همه سطوح قابل اجرا است و پوشانندگی خوبی دارد. سه نوع رنگ اکریلیک براق، مات ونیمه مات در بازار وجود دارد. شرکت فرازپیشه رنگ‌های صنعتی ،رزین و تینر فوری نیز تولید می نماید. که از رنگ های صنعتی در رنگ آمیزی استخر، مخازن آب آشامیدنی، سوله و غیره استفاده می‌گردد. انواع محصولات شرکت فراز پیشه در فروشگاه های رنگ و یا نمایندگی‌های فروش رنگ فراز پیشه در دسترس عموم قرار می گیرد.

رنگ های صنعتی فرازپیشه

رنگ‌های صنعتی در صنایع مختلف مانند پالایشگاه‌های نفت و گاز، سوله سازی‌ها، مخازن و مجتمع‌های ساخت ماشین‌آلات و تجهیزات کاربردهای ویژه‌ای دارند. رنگ‌های صنعتی در زیبایی ظاهری، خاصیت ضد خوردگی، نشانه گذاری، مقاومت در برابر حرارت و مقاومت در برابر مواد شیمیایی کاربرد دارند. این رنگ‌ها از رزین و مواد رنگزا و سخت کننده تشکیل ‌شده‌اند.

فروشگاه‌ها و یا نمایندگی‌های فروش رنگ فراز پیشه رنگ‌های صنعتی را در دو ظرف جداگانه ارائه می‌دهند که هنگام استفاده توسط نقاشان مخلوط و استفاده می‌شود.

ویژگی رنگ‌های صنعتی فرازپیشه

ویژگی‌های مهم رنگ فراز پیشه به شرح زیر است:

  1. استحکام بالا
  2. چسبندگی قوی
  3. برگشت ناپذیری رنگ
  4. مقاومت بالا به عوامل خورنده
  5. قابلیت اعمال با ضخامت‌های بالا
  6. مقاومت بالا به حلال

رزین محصولی دیگر از شرکت فراز پیشه

رزین یک ماده چسبنده است که پس از پخت به یک پلیمر سخت تبدیل می شود. رزین انواع مختلفی دارد که هر کدام کاربردهای ویژه دارد. از رزین پلی استر در ساخت وسایل اسکی، اجزای هواپیما و کشتی، بطری، میله ماهیگیری و ساخت جواهرات و غیره استفاده می شود. رزین فنولیک در ساخت سیمان، چسب، ریخته گری و غیره استفاده می‌شود.

رزین آلکید درعایق الکتریکی، پر کننده های بتن و رنگ، ابزار آلات الکترونیکی استفاده میشود. از رزین پلی آمید برای تولید الیاف، چرخ دنده، بخیه، لاستیک، بند ساعت، بسته بندی و بطری استفاده می شود. از انواع دیگر رزین می توان به رزین پلی اورتان، سلیکون، پلی اتیلن، اکرلیک وغیره اشاره کرد.رزین به طور کلی به دو نوع مصنوعی و یا طبیعی وجود دارد. نوع طبیعی آن قابلیت اشتعال‌زایی بسیاری دارد و شفاف است و رنگی بین زرد و قهوه‌ای دارد.

این مواد به راحتی در حلال‌های آلی مثل اتر، حل می‌گردند اما در آب نامحلول هستند. تنها تفاوت نوع مصنوعی و طبیعی از نظر خواص شیمیایی و طریقه ساخت‌شان می باشد. رزین  طبیعی از ترشحات درختان مانند کاج به دست می آید. شرکت های پخش رنگ یا نمایندگی های فروش رنگ فراز پیشه، رزین مورد نیاز شما را با قیمت مناسب  ارائه می دهند.

رنگ فراز پیشه ضد زنگ

ضد زنگ ها باتوجه به نامشان از خوردگی و زنگ زدگی فلزات محافظت می‌کنند. دو نوع ضد زنگ آلکیدی، طوسی و اخرایی در بازار وجود دارد. نوع طوسی آن فقط یک نوع آستری می‌باشد و کارایی ضد زنگ خوردگی ندارد. اما ضد زنگ اخرایی الکیدی سطح فلز را به خوبی می‌پوشاند ومانع رسیدن رطوبت و اکسیژن به سطح آهن می‌شود و اززنگ زدگی جلوگیری می‌نماید. دراین ضد زنگ از اکسید آهن استفاده شده است .

برای استفاده از ضد زنگ های روغنی می بایست آنها را با تینر روغنی یا بنزین رقیق کنید.  تینر روغنی بهتر از بنزین است. با استفاده از پیستوله قلم غلطک بر روی سطح آهن استفاده نمایید. ضد زنگ اخرایی یکی دیگر از محصولات شرکت افراز پیشه است که در تمامی نمایندگی‌ها و شرکت‌های پخش رنگ عرضه می شود.

روانشناسی و کاربرد رنگ ها در زندگی انسان

 یکی از مهم‌ترین حواس انسان که اطلاعات محیط پیرامون را جمع‌آوری می‌کند حس بینایی است. ما رنگ‌ها را با چشم مشاهده می‌کنیم، اما رنگ ها در روح و روان انسان تاثیر می‌گذارند و باعث تغییر رفتار نیز می‌شوند.

رنگ سبز: این رنگ آرام کننده و تعادل توانایی را بهبود می‌بخشد و باعث افزایش هضم و صلح و آرامش درونی می‌شود. افراد مثبت و با اراده بیشتر از رنگ سبز استفاده می‌کنند.

رنگ آبی: باعث آرامش ،امنیت ،اعتماد و کم شدن اشتها می شود. افراد درونگرا بیشتر از رنگ آبی استفاده می‌کنند.

 رنگ قرمز: موجب افزایش فشار خون و ضربان قلب می‌شود و نماد عشق و صمیمیت و هیجان است. افراد زود جوش و عجول بیشتر از رنگ قرمز استفاده می‌کنند.

 رنگ زرد: موجب افزایش تمرکز و متابولیسم بدن می‌شود. افراد بلندپرواز و اجتماعی بیشتر از رنگ زرد استفاده می‌کنند.

 رنگ نارنجی: باعث بالا بردن اشتها  و ذخیره انرژی و کمک به جذب کلسیم می‌شود. افراد خوش‌بین بیشتر از رنگ نارنجی استفاده می‌کنند.

 

 رنگ فرازپیشه

رنگ فرازپیشه

 

رنگ فرازپیشه در نمای زیبای زندگی شما

شرکت رنگ فراز پیشه ،با ارائه رنگ‌های با کیفیت عالی وسابقه چند ساله در تمام نقاط کشور ایران در خدمت شما عزیزان می‌باشد. نمایندگی‌های فروش رنگ فراز پیشه و افراد حرفه ای در زمینه فروش رنگ نیاز‌های شما عزیزان را برآورده می‌نمایند. برای زیباتر کردن جلوه زندگی‌تان رنگ فرازپیشه را به شما پیشنهاد می‌کنیم. رنگ فراز پیشه با خلق کلکسیون رنگ های متفاوت و جذاب محیطی زیبا وآرامش روح وروان را برای هموطنان عزیز به ارمغان می آورد.

Continue Reading

ساختمانی

پخش رنگ سحر با قیمت باورنکردنی!

Published

on

رنگ سحر

وقتی در کنار کار تولید، کارکنان موفق شوند وظیفه عرضه و پخش رنگ سحر را به بهترین نحو انجام دهند نتایج سودمندی حاصل خواهد گردید. عوامل و شرایط زیادی وجود دارند که بر فروش موفقیت آمیز این محصول تأثیرگذار هستند، بنابراین نباید نسبت به آن‌ها با بی‌تفاوتی و سهل انگاری عمل نمود. به عنوان مثال تولیدکنندگان وظیفه دارند با قیمت گذاری منصفانه رنگ سحر، رضایت تعداد بیشتری از مشتریان را جلب نموده و بر فروش خود بیفزایند. به میزانی که کیفیت و کارایی رنگ سحر موردپسند و تأیید تعداد بیشتری از خریداران قرار بگیرد پخش آن سودآور می‌باشد.

 

رنگ سحر

رنگ سحر

 

قیمت پخش رنگ سحر

قیمت رنگ پخش سحر از جمله عوامل بسیار اثرگذار بر میزان فروش آن در شرایط و موقعیت‌های مختلف است. وقتی فروشندگان متوجه شوند با کاهش تقاضا، متحمل زیان مالی خواهند شد، خواهند توانست با کاهش قیمت آن به نتایج موردنظر خود نزدیک شوند. اما صرفاً قیمت پایین به تنهایی نمی‌تواند منجر به افزایش فروش این محصول گردد بلکه در هر وضعیتی، کیفیت رنگ سحر نیز باید مطلوب باشد. وقتی انواع این محصول از لحاظ کیفیت و کارایی در یک سطح نیستند، قیمت فروش آن نیز بر همین اساس در بازار دارای تفاوت‌هایی است.

برای عرضه‌کنندگان این رنگ اهمیت زیادی دارد که با ساخت و تولید آن به صورت اورجینال و درجه یک، بر اعتبار محصولات خود بیفزایند. وقتی ارزش این فرآورده به تأیید تعداد بیشتری از خریداران رسید، فروشندگان برای افزایش فروش، کمتر ناچار به کاهش قیمت آن خواهند شد. نکته مهم این است که علاوه بر قیمت، کیفیت رنگ مزبور نیز باید با انتظارات اکثر مشتریان هماهنگی داشته باشد تا عرضه آن ثمربخش شود.

خرید رنگ سحر

همانطور که برای فروش این محصول نکات مهمی باید رعایت شوند برای خرید رنگ سحر نیز باید طبق قواعدی از پیش تعیین شده عمل نمود. برای مثال افراد باید این فرآورده را از نمایندگی‌های معتبر آن خریداری نمایند تا احتمال بی کیفیت یا خراب بودن آن کاهش یابد. این محصول را در حالی خریداری نمایید که علاوه بر اطمینان داشتن درمورد اصل بودن رنگ، از کیفیت بسته بندی آن نیز راضی باشید.

افرادی که به مراکز معتبر جهت خرید این کالا مراجعه می‌کنند از مصرف آن رضایت بیشتری دارند زیرا قادر به تهیه انواع مرغوب آن گردیده‌اند. مشتریان قادر هستند نمونه‌های مختلفی از این رنگ را که دارای کارایی خاص خود می‌باشند از مراکز عرضه آن تهیه نمایند.

در هنگام خرید رنگ سحر درمورد میزان کیفیت این محصول و مرغوب بودن آن، به روش‌های مختلفی می‌توان به اطمینان لازم دست پیدا کرد. افرادی که قصد دارند مثلاً ده بسته از این رنگ خریداری کنند بهتر است برای پی‌بردن به میزان اعتبار آن ابتدا یک قوطی خرید نمایند. اگر درمورد استفاده از یک پاکت از این فرآورده، به نتایج مفیدی رسیدید می‌توانید برای دفعات بعدی میزان خرید خود را افزایش دهید.

 

پخش رنگ سحر

پخش رنگ سحر

 

فروش رنگ سحر

وقتی افراد از فواید بی‌شمار این محصول در زندگی خود آگاه شوندT میزان تولید و پخش رنگ سحر به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت. این فرآورده از جمله انواع رنگ روغنی باکیفیت است که اصالت و مرغوب بودن آن توسط عده زیادی از خریداران واقعی شناخته شده است. همین ویژگی روغنی بودن آن، امروزه به یکی از اصلی‌ترین دلایل افزایش میزان پخش و فروش آن در بازارهای جهانی تبدیل گردیده است.

وقتی این فرآورده از نوع روغنی باشد بدون اینکه تجهیزات رنگ آمیزی شده توسط آن کیفیت خود را از دست بدهند قابل شستشو می‌باشند. چون این محصول به خوبی توانسته به نیاز مشتریان خود پاسخگو باشد، تولیدکنندگان تلاش می‌کنند در کلیه مراحل تهیه و پخش آن موفق عمل نمایند.

یکی از کاربردهای مفید رنگ روغنی سحر، استفاده از آن برای نقاشی یا رنگ آمیزی دیوارهای ساختمانی می‌باشد که بسیار مجذوب کننده است. زیاد بودن میزان فروش آن به گونه‌ای است که حتی در رقابت با بسیاری از رنگ‌هایی که به تازگی تولید می‌شوند نیز موفق‌تر می‌باشد.

نمایندگی پخش رنگ سحر

از جمله اقداماتی که می‌تواند بزرگ ترین گام در جهت افزایش فروش این محصول شناخته شود، احداث نمایندگی پخش رنگ سحر در بخش‌های مختلف است. وقتی در یک منطقه نسبت به مناطق دیگر فروش انواع مرغوب این فرآورده افزایش یابد نمایندگی فروش آن نیز در آنجا توسعه بیشتری می‌یابد. در بهترین مراکز فروش این محصول، مشتریان قادر هستند به تنوع بیشتری از رنگ و کارایی آن دست پیدا کنند.

این محصول مدت زیادی می‌باشد که توسط شرکت‌های ایرانی تولید می‌شود و فروش خود را از طریق نمایندگی‌های متعدد در مناطق دیگر افزایش داده است.

یکی از راه‌های اثبات اصالت این فرآورده، مقاومت زیاد آن در برابر رطوبت شناخته می‌شود که البته سایر ویژگی‌های آن نیز باید مطلوب باشند. در این نمایندگی‌ها عرضه‌کنندگان ضرورت ارائه انواع سالم، اصل، درجه یک و باکیفیت رنگ سحر را بیشتر مورد توجه قرار می‌دهند.

مرکز پخش رنگ سحر در تهران

باید این محصول در کیفیت مطلوب تولید شود تا مناطقی مانند مرکز پخش رنگ سحر در تهران بتوانند به نیاز مشتریان خود بهتر رسیدگی نمایند. وقتی در تهران برای فروش این رنگ، نمایندگی وجود داشته باشد متقاضیان زیادی ترجیح می‌دهند خرید خود را از چنین مراکز معتبری انجام دهند. در این مراکز اگر این محصول در سه کیفیت مات، نیمه مات و براق عرضه شود می‌توان گفت چند مرحله به عرضه پرفروش نزدیک‌تر می‌باشد. فروشندگان در این شعبه‌ فروش که در استان تهران واقع می‌باشد، باید قادر باشند متناسب با نیازها و توقعات مشتریان، محصولات خود را ارائه نمایند.

متقاضیان بهتر است قبل از مراجعه به چنین مراکز فروشی به طور همه جانبه درمورد ویژگی‌های این محصول به اطلاعات معتبری دست پیدا کنند.

 

خرید رنگ سحر

خرید رنگ سحر

 

نمایندگی پخش رنگ سحر در کرج

در مراکزی مانند نمایندگی فروش رنگ سحر در کرج تولیدکنندگان با همکاری عرضه‌کنندگان تلاش دارند در رقابت با سایر فروشندگان، به نتایج بهتری برسند. از جمله عواملی که سبب مراجعه خریداران زیادی به این شعبه‌های فروش می‌شود این است که درصد اصل بودن آن بیشتر خواهد بود. اغلب مشتریان مایل هستند نیازی نباشد برای به دست آوردن رنگ سحر در قیمت منصفانه، به چانه زنی با فروشنده بپردازند. انواع مرغوب این محصول توانسته‌اند در بسیاری از مواقع به بهترین نحو پاسخگوی نیاز متقاضیان داخلی و حتی خارجی خود باشند.

Continue Reading

ساختمانی

ایزوگام دلیجان

Published

on

ایزوگام دلیجان

ایزوگام دلیجان

با انواع ایزوگام ها اشنا شویم هنوز هم ایزوگام دلیجان نام آور ترین و بهترین ایزوگام است.

ایزوگام نوعی عایق است که از ترکیبات قیر وافزودنی های دیگر تولید میشود خدف استفاده از ایزوگام نظیر ایزوگام دلیجان نیز عایق سازی ساختمان است.ضدآب بودن  عایق های رطوبت ایزوگامی یکی از ویژگی های مهمی است که باعث میشود از آنها روی پایه ها دیوار ها و سقف ها استفاده شود.

عایق های رطوبت ایزوگامی به علت غیر نفوذ بود و مانند سدی در برابر رطوبت وآب است.تولید عایق های رطوبت ایزوگامی در مرحله انجام میشود. امروزه برای تهیه  عایق های رطوبت ایزوگامی در بازار باانواع مختلفی رو ب رو میشوید که هرکدام دارای ویژگی مختلفی هستند.

استفاده از پلی اورتان،غشای مایع،مواد سیمانی امروزه در کشور رواج دارد که معمولا برای سقف و بام ها استفاده نمیشود.از عایق های ضدآب برای سقف ها،دیوارها،
مخازن،آشپزخونه،حمام،بالکن یا تراس استفاده میشود.

به همین دلیل میزان ثبت سفارش عایق های رطوبت ایزوگامی دلیجان امروزه با رشد زیادی مواجه است.

انواع عایق هایی که برای سقف میتوانید استفاده کنید

عایق سیمانی با خاصیت ضد آب
غشای مایع ضد آب
عایق غشایی قیر
پوشش قیر یا ایزوگام
غشای مایع پلی اورتان

ایزوگام دلیجان

عایق سیمانی ضدآب:

از ساده ترین روش های عایق سازی است که با تهیه محصولات سنگی و مخلوط راحت میتوان از آنها استفاده کرد.استفاده آنها بیشتر در مناطقی است که رطوبت بیشتری دارد مانند حمام و سرویس بهداشتی.

عایق غشای مایع:نوعی عایق سه لایه است که لایه اول آن پرایمر و دو روکش و لایه دیگر تشکیل شده است.لایه پرایمر بسیار نازک و انعطاف پذیر است و مقدار دوام آن نیز به نوع پرایمر استفاده شده مربوط است.

پوشش قیر ضدآب:یک پوشش محافظ قیری است که لایه محافظ آن تشکیل شده از پلی اورتان است.مقدار انعطاف پذیری آن بستگی به درجه پلیمرازیسون یا مقدار فیبر موجود در آن است.
این عایق مناسب قرار دادن در برابر نور خورشید نیست مگر اینکه با یک لایه انعطاف پذیر پوشیده شود.عایق غشای قیریا ایزوگام:ضدآب بودن و عایق بودن ایزوگام امروزه یک روش محبوب و کارآمد است که به راحتی و با خیال مطمئن برای سقف های کم شیب استفاده میشود.

اجرا و فروش ایزوگام دلیجان در کرج با درنظر گرفتن سطح و سقف مورد نظر به راحتی در کرج و تهران امکان پذیر است.عایق غشای پلی اورتان:نوعی عایق است که مناسب مکان های است که در معرض هوازدگی قرار دارند .

یکی از مشکلات این نوع عایق قیمت زیاد آن است،اما دارای انعطاف پذیری بالایی هستند.همچنین این نوع عایق حساسیت زیادی در رابطه با رطوبت دارد درنتیجه مکان هایی باید برای استفاده از آن انتخاب شود که رطوبت صفر یا کمی داشته باشند.

اگر در فضای دارای رطوبت زیاد نصب شوند به مرور زمان موجب لایه برداری غشا میشوند.

کاربرد ایزوگام دلیجان در کجا بیشتر است؟

عایق های رطوبت ایزوگامی به علت سبکی و مقاومت زیاد به تنهایی یک عایق رطوبتی است که در موارد زیر مورد استفاده است:

پشت بام‌ها

نمای ساختمان

ایرانیت

پی ساختمان

استخرها

مخازن آب

تونل‌ها

کانال‌های آبیاری

سرویس‌های بهداشتی

سردخانه‌ها

سدها

پل‌های هوایی

باند فرودگاه

پارکینگ‌های طبقاتی

مرغداری‌ها

لوله‌های آب گاز، نفت

دامداری‌ها و غیره…

مواد اولیه به‌ کار رفته در تولید ایزوگام دلیجان:

قیر صنعتی

مواد پلیمری به نام اتکتیک پلی‌پروپیلن

یک ‌لایه تیشوی نخ دار  یا پشم‌ شیشه

یک‌ لایه پلی‌استر سوزنی

پودرتالک و در بعضی  از ان هانیز عایق‌ها پودر مس بکار می‌رود.

فیلم پلی‌ اتیلن

فویل آلومینیومی

باند و چسب

مشخصات ظاهری  عایق های رطوبت ایزوگامی:

ایزوگام های استاندارد در اندازه ۱*۱۰ است و ضخامت آن حدودا ۳.۵تا ۴ میلی متر است و وزن تقریبی آن ۴۲ تا ۴۵ کیلوگرم است که به سمت رول در بازار موجود است.

میزایای  عایق رطوبت ایزوگامی:
نصب آسان

مقاومت دربرابر سرما و گرما

نصب آن موجب آلودگی هوا نمیشود

مقاومت در برابر اشعه uv

در مقابل فشار و پارگی مقاوم است

احتیاج به برف روبی ندارد

قیمت مقرون به صرفه

وزن زیادی ندارد و باری ب سقف اضافه نمیکند

درمقابل ضربات مقاوم است

درز بندی یکنواختی ایجاد میکند

معایب عایق های رطوبت:

عایق های رطوبت ایزوگامی غیز قابل بازیافت است این محصول به طبیعت برنمیگردد.به علت شیمیایی بود و پلیمری بودن آن برای محیط زیست بساز خطرناک است.

مخصوصا در زمان نگهداری و نصب اشتباه احتمال فاسد شدن نیز دارد و به علت مصرف بالای آن و تولیدات نامرغوب و نامناسب ریسک و خطر محیط زیست را بالا میبرد.

شکل ظاهری استاندارد ایزوگام دلیجان:

انواع استاندارد بر روی خود عایق های رطوبت ایزوگامی نشانی گذاری شده است که با حد فاصل دو متر قرار دارد.در این نشان ها باید نوع عایق،تاریخ تولید،وزن،ضخامت و هلامت استاندارد وجود داشته باشد.

نکاتی درباره انبارداری و نگهداری عایق های رطوبت:

برای نگهداری عایق های رطوبت ایزوگامی باید محل خنک انتخاب شود دمای حدود ۵الی ۲۰ درجه.

باید محل نگهداری سطحی صاف داشته باشد.

عایق ها را نباید روی هم قرار داد.

بهتر است عایق هارا به صورت رول در کنار هم نگهداری کرد.

ایزوگام دلیجان

 

نکاتی درباره حمل و نقل عایق های رطوبت:

عایق ها به صورت رولی و ایستاد. حمل شوند.

هنگام جابه جایی رول ها به هیچ عنوان پرتاپ نشود.

با احتیاط حمل شود تا موجب پارگی عایق ها نشود.

ایزوگام

ایزوگام

نکاتی برای انتخاب یک عایق رطوبت مرغوب:

عایق باید از دولایه تشکیل شده باید که اطلاعات آن بر روی برچسب وجود داشته باشد.

عایق باید حتما دارای نشان استاندارد باشد.

عایق بایو سالم باشد و مخصوصا در قسمت پاشنه شکستگی نداشته باشد.

برای سرویس بهداشتی زمانی که از عایق های رطوبت ایزوگامی پودری استفاده میشود حتما باید درجه یک باشد.

متناسب بودن  عایق های رطوبت ایزوگامی با اقلیم آب و هوایی.

دارای ضمانت نامه کتبی شرکت تولید کننده.

عایق با کیفیت دلیجان:

در اوایل عصر تولید و ظهور عایق های رطوبت ایزوگامی شهر دلیجان به عنوان قطب تولید  عایق های رطوبت ایزوگامی شناخته شد.شهر دلیجان با داشتن حدود ۵۰هزار جمعیت و ۴۰۰ واحد صعنتی و تولیدی فعالی دارد.که حدود هشتاد درصد این واحد های صنعتی شرکتهای تولید کننده عایق های رطوبت ایزوگامی هستند.

عوامل موثر بر کیفیت و قیمت ایزوگام دلیجان:

قطعا کیفیت عایق های رطوبت ایزوگامی بر قیمت آن نیز تاثیر مستقیم میگذارد امروزه چون تولید ان کاری پیچیده و سخت است به همین دلیل کیفیت آن به عوامل مختلفی بستگی دارد:

۱_کیفیت شیره قیر

۲_کیفیت تپشو و الیاف استری

۳_میزان پودر تالک

۴_استاندارد بودن

۵_خط تولید

۶_تستفاده از فرمولاسیون استاندارد

۷_خط تولید با تجربه و کارآمد

اجزای تشکیل دهنده خط تولید:

بنزا

میکسر

حلاجی الیاف

ذخیره منسوجات

ریل غلطکی

تشت شیره قیر

قیف تنظیم کننده ضخامت عایق

قسمت پرس فویل

تشت های آب 3 طبقه یا 2 طبقه که چیلر خنک کننده نام دارد

خشک کن

قسمت پرس نایلکس

پودر زن یا تالک .کربنات

ذخیره کننده

بسته بندی (رول کن – برش اتومات)

وکیوم(شرینگ)

اجرای عایق عای رطوبت در چه فصلی انجام شود؟

فصل و زمان مناسب استفاده از ایزوگام در فصل خشک سال است چون باید از مرطوب نبودن سطح مورد نیاز به عایق های رطوبت ایزوگامی اطمینان حاصل کرد.

بهترین کیفیت و قیمت اعایق رطوبت را در کجا میتوان پیدا کرد؟

امروزه در بازار انواع زیادی از عایق های رطوبت ایزوگامی موجود است که هرکدام دارای ویژگی ها و خصوصیات مخصوص هستند.اما تعدادی هم به نام ارزان فروشی ایزوگام های نامرغوب و نامناسب تحویل مشتریان میدهند.

تعدادی نیز برای جلب توجه و افزایش فروش و مشتری ابتدا ایزوگام های مناسب و با کیفیت تولید کرده امابا افزایش فروش ناگهان متوجه افت کیفیت محصولشان میشویم.

عایق های رطوبت ایزوگامی دلیجان با سابقه و تجربه بی نظیر خدماتی از قبیل نصب ،تعمیر و فروش را با قیمت و کیفیت مناسب و خوب در تهران ،کرج  دراختیار شما قرار میدهد.

Continue Reading

برترین ها