ریپورتاژ آگهی

پخش رنگ

ساختمانی

۴ بهمن ۱۴۰۰ 15 بازدید
ریپورتاژ آگهی
پخش رنگ

پخش رنگ

امروزه برند های متفاوتی در بازار پخش رنگ محصولات مختلفی را در اختیار خریداران قرار می دهند و محصولات مورد نظر مشتریان را با کیفیت های متفاوت و رنگ های مختلف در اختیار آنها قرار می دهند.‌ با توجه به تنوع بسیار بالای راه های پخش رنگ، محصول مورد نظر با کیفیت بالا در اختیار خریداران در سراسر نقاط ایران قرار می‌گیرد و حتی در شهرها و روستاهای کوچک دسترسی به پخش رنگ بسیار ساده است.

در این مقاله قصد داریم به پخش رنگ بپردازیم به همین دلیل اگر به دنبال خرید محصول با کیفیت بالا هستید در این مقاله با ما همراه باشید.

پخش رنگ عمده

پخش رنگ عمده یکی از روش‌های پخش رنگ است که در بازار امروز مشتریان مختلفی را به خود اختصاص می‌دهد. در اکثر موارد مغازه داران و افراد که از رنگ به صورت عمده استفاده می‌کنند، خواهان و خریدار رنگ عمده هستند. پخش رنگ عمده یکی از بهترین روش های پخش رنگ است که دارای مزایای بسیار زیادی است. برخی از مزایای خرید رنگ عمده عبارتند از:

  • قیمت مناسب: با توجه به شرایط اقتصادی یکی از مهمترین فاکتور هایی که در هنگام خرید رنگ مورد بازبینی قرار می گیرد، قیمت رنگ است. در بخش رنگ عمده قیمت رنگ تا حدود زیادی مناسب تر است و به همین دلیل خریداران می توانند محصول مورد نظر خود را با قیمت کاملا اقتصادی در اختیار داشته باشند. به صورت کلی در بخش عمده قیمت تمام شده محصول در حدود ۱۰ الی ۲۰ درصد پایین تر از قیمت های موجود در بازار است.
  • تنوع بالا: پخش کنندگان عمده معمولاً تنوع بسیار بالایی از محصولات را در اختیار خریداران در سراسر نقاط ایران قرار می‌دهد. برای مثال محصولات ارائه شده توسط پخش کنندگان از نظر تنوع رنگ و همچنین تنوع برند و کیفیت بسیار متفاوت هستند.
  • سرشکن شدن هزینه حمل و نقل: زمانی که رنگ را به صورت جزئی خریداری می‌کنید باید برای حمل و نقل هر رنگ هزینه جداگانه بابت حمل و نقل بپردازید این در حالی است که با خرید رنگ عمده شما به یکباره هزینه حمل و نقل را پرداخت می کنید و به همین دلیل هزینه بر روی محصول سر شکن می شود.

پخش رنگ جزئی

در برخی از موارد افراد برای رنگ کردن منازل و یا سایر محل‌ها رنگ را به صورت جزئی خریداری می‌کنند و خرید عمده چندان برای آنها معنا و مفهومی ندارد. در بخش رنگ جزئی افراد ترجیح می دهند به مغازه های اطراف خود مراجعه نمایند و رنگ را خریداری کنند.

در بخش رنگ جزئی معمولاً قیمت تمام شده محصولات بالا تر خواهد بود و همچنین تنوع محصولات تا حدود کمتر است، زیرا ممکن است بسیاری از مغازه ها و تنوع رنگی تمام محصولات را نداشته باشند. به صورت کلی خرید رنگ به صورت جزئی و تنها برای موارد کم کاربرد دارد.

پخش رنگ ساختمانی

پخش رنگ ساختمانی
پخش رنگ ساختمانی

یکی از پر رواج ترین پخش رنگ در بین مردم پخش رنگ ساختمانی است، درست است که در سال های اخیر استفاده از کاغذ دیواری رواج پیدا کرده است، اما رنگ ساختمانی هنوز هم حرف اول را در بین مصرف کنندگان می زند. در پخش رنگ ساختمانی رنگ های زیر به فروش می رسند:

پخش رنگ پلاستیک

به صورت کلی رنگ ساختمانی در دسته بندی های مختلفی قرار می گیرد که رنگ پلاستیک یکی از انواع آن هاست. رنگ پلاستیک دارای حالت کاملاً مات است و به همین دلیل استفاده از آن جلوه ویژه ای به فضا می بخشد. طبق آمار و ارقام پخش رنگ پلاستیک مشتریان بیشتری را نسبت به سایر رنگ ها به خود اختصاص می دهد و همواره انواع مختلف این محصول در رنگ های متفاوت در اختیار خریداران قرار می‌گیرد.

برای پخش رنگ پلاستیک در ابتدا کاتالوگ رنگ ها در اختیار مشتریان قرار می گیرد و مشتریان می توانند با توجه به سلیقه و نیاز خود رنگ های متفاوت را انتخاب نموده و آنها را با بهترین کیفیت ممکن خریداری کنند. در بخش رنگ پلاستیک رنگ سفید یکی از پرفروش ترین رنگ ها از نظر خرید مشتریان است.

پخش رنگ روغنی

بعد از پخش رنگ پلاستیک پخش رنگ روغنی در بازار در رده دوم قرار گرفته است و مشتریان مختلفی را به خود اختصاص می دهد. یکی از دلایل پرفروش بودن بازار خرید رنگ روغنی این است که محصول در برابر رطوبت و آب مقاومت بالایی از خود نشان می‌دهد و به همین دلیل می توان از آن در محیط‌های مرطوب مانند آشپزخانه، دستشویی و غیره استفاده نمود.

پخش رنگ روغنی مانند پخش رنگ پلاستیک در رنگ سفید مشتریان بیشتری را به خود اختصاص می‌دهد و رنگ سفید این محصول یکی از پر کاربرد ترین رنگ ها در بازار است.

پخش رنگ اکریلیک

در بازار پخش رنگ های مختلف رنگ اکریلیک یکی از رنگ هایی است که بازار پخش آن در حال رونق و رواج پیدا کردن است و انواع مختلف این رنگ به دلیل زیبایی و دلنوازی مشتریان بیشتری را در بازار به خود جذب می کند و همواره بازار پخش آن پررونق تر می شود.

پخش رنگ اکریلیک معمولاً به صورت عمده و یا جزئی انجام می شود و بسته بندی های مختلف از بسته بندی های ۲۵۰ گرمی تا بسته بندی های ۱۰ کیلوگرمی در اختیار خریداران قرار می‌گیرد. در بعضی از موارد به منظور سهولت کار مشتریان محصول مورد نظر به صورت اسپری در بین خریداران پخش می شود. اسپری کردن رنگ بر روی سطوح می تواند توسط خود خریدار انجام شود.

پخش رنگ صنعتی

پخش رنگ صنعتی
پخش رنگ صنعتی

علاوه بر پخش رنگ ساختمانی، پخش رنگ صنعتی نیز مشتریان زیادی را به خود اختصاص می دهد. در کارخانه ها و مراکز صنعتی معمولا از این رنگ ها برای عایق سازی و کمک به عدم هدر رفتن انرژی استفاده می شود.

رنگ های زیر ساز و رنگ های ضد زنگ از جمله رنگ های صنعتی هستند که در پخش رنگ صنعتی در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرند. خرید کلی و یا جزئی رنگ صنعتی در بازار پخش رنگ صنعتی به بزرگ یا کوچک بودن کارگاه تولیدی و کارخانه بستگی دارد و هر مکانی با توجه به نیاز خود رنگ صنعتی را خریداری می کند.

روش های مختلف پخش رنگ

در زمان های قدیم برای پخش رنگ تنها از روش مراجعه حضوری استفاده می شد و خریداران با مراجعه به صورت حضوری به محل های فروش محصول مورد نظر خود را خریداری می‌کردند، اما امروزه روش های مختلف پخش رنگ در بین خریداران مشتریان بیشتری را به خود اختصاص می‌دهد. برخی از روشهای پخش رنگ در بازار امروز عبارتند از:

  • مراجعه به کارخانه: در برخی از موارد کارخانه ها سعی می کنند تولیدات خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه در اختیار خریداران قرار بدهند و به همین دلیل افراد می‌توانند با مراجعه به کارخانه به صورت کاملاً بدون واسطه محصول مورد نیاز خود را خریداری کنند. استفاده از این روش کاملا اقتصادی و به صرفه است اما از نظر مدت زمان مورد نیاز برای خرید رنگ چندان به صرفه نیست.
  • خرید به صورت تلفنی: این مورد یکی از موارد خرید رنگ به صورت غیر حضوری است. در این روش می توانید شماره تلفن کارخانه را پیدا کرده و سپس با کارخانه مورد نظر تماس بگیرید و محصول مورد نظر خود را خریداری کنید. این روش هم از نظر اقتصادی و هم از نظر زمانی به صرفه است، اما کارخانه های زیادی از این روش استقبال نمی کنند.
  • خرید به صورت اینترنتی: یکی دیگر از روش‌های خرید محصول خرید به صورت اینترنتی است. در این روش افراد می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی قیمت محصولات و بسته بندی های مختلف آن را مشاهده نموده و سپس اقدام به ثبت سفارش و خرید محصول نمایند. در خرید به صورت اینترنتی می توانید بدون نیاز به مراجعه حضوری با چند کلیک و در مدت زمان کم محصول مورد نظر را خریداری کنید.
  • خرید از مرکز پخش: با توجه به اینکه ممکن است کارخانه‌های مختلف محلی برای فروش رنگ نداشته باشند و یا از فروش مستقیم رنگ استقبال چندانی ندارند خرید از مرکز پخش یکی از گزینه‌های پیش رو است. در مرکز پخش معمولاً قیمت رنگ مناسب تر از قیمت سایر مغازه ها است و همچنین تنوع بالایی از محصولات در مراکز پخش وجود دارد. برخی از مراکز پخش به صورت مستقیم برای خرید عمده با کارخانه ها قرارداد دارند و به همین دلیل محصول را با قیمت اقتصادی به دست مصرف کنندگان در سراسر نقاط ایران می رسانند.

پخش رنگ در تهران

پخش رنگ در تهران
پخش رنگ در تهران

امروزه مراکز پخش رنگ در تهران در نقاط مختلف این شهر پراکنده شده‌اند و مراکز پخش در غرب و شرق تهران آماده خدمت رسانی به مشتریان هستند. مراکز پخش رنگ در تهران محصولات را در اختیار مصرف کنندگان در سراسر نقاط تهران قرار می‌دهند و برای خرید از آنها مشتریان نیازی به مراجعه حضوری به محل های فروش ندارند و می توانند با استفاده از سایت‌های اینترنتی محصول مورد نظر خود را خریداری کنند.

امروزه با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی پخش رنگ در تهران به روش های غیر حضوری رونق و رواج بیشتری پیدا کرده است، به همین دلیل مراکز پخش رنگ در تهران با استفاده از روش های غیر حضوری و سایت های اینترنتی محصولات را به دست مشتریان می رسانند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.