ریپورتاژ آگهی

رنگ نیپون

دستگاه ساختمانی

۲۸ آذر ۱۴۰۰ 5 بازدید
ریپورتاژ آگهی
رنگ نیپون

رنگ نیپون

در این مقاله قصد داریم تا شما را با یکی از تولید کننده های بزرگ رنگ در دنیا آشنا کنیم. با مطالعه ی این مقاله می توانید با تاریخچه ی رنگ نیپون آشنا شوید و متد های کاری آن ها را بهتر بشناسید.
آنچه در این مقاله مطالعه خواهید کرد:
تاریخچه رنگ نیپون
ترکیب رنگ کامپیوتری در نیپون به چه صورت انجام می گیرد؟
مزایای استفاده از ترکیب رنگ کامپیوتری چیست؟

نمایندگی های رنگ نیپون در کرج

رنگ آمیزی امروزه به یکی از نیاز های اساسی هر محیطی بدل شده است. نیازی که اگر به خوبی و توسط متخصصین و با محصولات درجه یک رفع شود می تواند به زیبایی هر چه بیشتر فضا کمک کند. در غیر این صورت ممکن است بعد از مدت زمان کوتاهی با مشکلاتی مثل پوسیدگی و ایجاد لک های سفید روی آن رو به رو شوید.
در این مقاله قصد داریم تا کاربران سایت را با رنگ های نیپون آشنا کنیم. رنگ هایی که به کیفیت و ماندگاری بالا معروف هستند. این مقاله را تا انتها مطالعه کنید تا اطلاعات بیشتری در خصوص نیپون و رنگ های آن به دست آورید.

تاریخچه رنگ نیپون

شرکت رنگ نیپون برای اولین بار در کشور ژاپن و در سال 1881 به وسیله ی آقای موتکی جوجیرو تاسیس شد. در ابتدای امر یک کارگاه رنگ فروشی کوچک بود که با ارائه محصولات خود کسب درآمد می کرد. اما رفته رفته با ارائه محصولات با کیفیت مشتریان خود را در بازار پیدا کرد و تبدیل به یکی از بزرگ ترین تولید کننده های رنگ تبدیل شد.

امروزه شرکت نیپون به یکی از بزرگ ترین سازنده های رنگ در آسیا و جهان تدیل شده و نمایندگی های بیشماری را در سراسر جهان به راه انداخته است. در سال 2015 شرکت نیپون نمایندگی های خود را به بازار ایران هم وارد کرد و محصولات با کیفیت خود را در اختیار نماینده های ایرانی هم قرار داد تا مردم در سر تا سر کشور بتوانند از این محصولات برای رنگ آمیزی محل کار یا منزل یا هر مکان دیگری استفاده کنند.
ترکیب رنگ کامپیوتری در نیپون به چه صورت انجام می گیرد؟
یکی از خدمات ویژه و منحصر به فرد پخش رنگ نیپون ترکیب رنگ کامپیوتری است که کمک ارزنده ای برای پیدا کردن بهترین و مناسب ترین رنگ برای هر مکانی می کند. با استفاده از این روش مشتریان محترم می توانند در کمتر از 5 دقیقه و با انجام چند مرحله ی ساده رنگ مورد علاقه ی خود را انتخاب کنند. در ادامه ی این بخش با ما همراه باشید تا این مراحل را با هم بررسی کنیم.

رنگ نیپون

کارت رنگ نیپون در اختیار مشتری قرار می گیرد.

در اولین قدم کارت های رنگی نیپون به مشتریان ارائه می شود که ترکیب رنگ های بیشماری روی آن قرار دارد. مشتریان می توانند از میان ترکیب های رنگی که در اختیارشان قرار می گیرد هر کدام را که می پسندند انتخاب کنند و در صورت صلاح دید ترکیب رنگی خود را ارائه دهند.

اعلام رنگ به اپراتور نیپون

از دیگر ویژگی های رنگ نیپون عدم دخالت هیچ گونه واسطه ای است. بعد از این مشتری رنگ را انتخاب کرد می تواند مستقیما آن را به اپراتور نیپون اعلام کند تا مراحل بعدی فرایند به صورت اتوماتیک انجام شود.
ترکیب رنگ با استفاده از کامپیوتر در نیپون
در این مرحله اپراتور با استفاده از کامپیوتر مقدار و نوع رنگی که توسط مشتری انتخاب شده را وارد سیستم می کند تا دقیقا آن چیزی که مشتری درخواست کرده ایجاد شود.
تولید رنگ نیپون
دستگاه با توجه به دستوراتی که اپراتور به آن داده اقدام به تزریق و مخلوط کردن رنگ می کند تا رنگ دلخواه مشتری ساخته شود.

مزایای استفاده از ترکیب رنگ کامپیوتری چیست؟

ترکیب رنگ کامپیوتری نیپون یکی از بهترین روش ها برای صرفه جویی در هزینه و بازدهی بهتر است. این سیستم می تواند هزارن ترکیب رنگی مختلف را ایجاد کند و در اختیار مشتریان قرار دهد. در این بخش به چند مورد از بارز ترین مزایای استفاده از از ترکیب رنگ کامپیوتری می پردازیم.
از جمله مهم ترین مسائل می توان به میزان دور زیر کمتر اشاره کرد. در روش های دیگر مشتری مجبور است تا برای ترکیب رنگ چندین رنگ اصلی را تهیه و بعد از ترکیب باقی مانده ی آن را دور بریزد یا در محلی ذخیره کند که می تواند منجر به خشک شدن رنگ شود.
اما در ترکیب رنگ کامپیوتری نیپون مشتری نیازی به تهیه ی رنگ ندارد. فقط کافی است رنگ های مورد نظر را انتخاب کند تا توسط اپراتور به کامپیوتر ارائه شود و بهترین رنگ ها با ترکیب به اندازه و بدون دور ریز تهیه شوند.

رنگ نیپون

هزینه ی کمتر

در این روش رنگ به اندازه و به میزان درخواستی مشتری ترکیب می شود و هیچ هزینه ی اضافی را برای مشتری به همراه نخواهد داشت.
کاهش خطای
تمامی فرایند های ترکیب رنگ در نیپون با استفاده از کامپیوتر انجام می شود که همین امر موجب کاهش 100 درصدی خطای انسانی می شود و دقیقا همان رنگی به مشتری تحویل داده می شود که خود درخواست کرده بود.

ترکیب رنگ در مقادیر کم

با استفاده از این روش در نیپون رنگ به هر اندازه ای می تواند بدون هیچ مشکلی ترکیب شود. چه کم و چه زیاد دستگاه با توجه به رنگ هایی که مشتری درخواست کرده فرایند ترکیب را انجام می دهد و در سریع ترین زمان ممکن نتیجه ی کار را تحویل می دهد.

رنگ نیپون

ترکیب رنگ تکرار پذیر

اگر رنگی را می خواهید که قبلا ترکیب شده با استفاده از ترکیب رنگ کامپیوتری در نیپون می توانید دوباره و دوباره آن رنگ را بدون ذره ای تغییر ترکیب کنید. روش های دیگر به هیچ عنوان یک ترکیب رنگی ثابت را به شما نخواهند داد و در هر بار ترکیب رنگ متفاوتی ایجاد می شود.

ثبت کد رنگی

در صورتی که مشتری مشتاق رنگی که ترکیب شده، باشد و قصد خرید دوباره ی آن را داشته باشد کد رنگی آن در دستگاه ثبت می شود و در زمان مراجعه بعدی دقیقا همان رنگی تحویل مشتری می شود که بار اول به درخواست او ترکیب شده بود.

مشاوره رایگان

گروه مشاوره رنگ نیپون به هیچ عنوان مشتریان خود را تنها نمی گذارند و در تمامی مراحل آن ها را حمایت می کنند. مشتریان می توانند برای انتخاب بهترین رنگ از مشاوران نیپون کمک بگیرند تا یک هارمونی زیبا را برای منزل یا محل کار خود ایجاد کنند.

سلیقه مشتری حرف اول و آخر

در نیپون رنگ ها دقیقا طبق نظر و خواست مشتری ترکیب می شوند و سلیقه مشاوران و اپراتور ها در ترکیب رنگ دخیل نخواهد بود. در نتیجه مشتری می تواند دقیقا ترکیب رنگی مورد نظر خود را از نیپون تحویل بگیرد.

رنگ نیپون

قیمت های مشخص

بعد از اینکه ترکیب رنگی مورد علاقه ی مشتری انتخاب شد اولین کار بررسی قیمت رنگ توسط مشاوران با مشتری است. مشاوران رنگ نیپون با دقت و حوصله مشتریان خود را از قیمت ترکیب رنگی که قصد خرید آن را دارند مطلع می کنند تا هیچ مشکلی در انتهای فرایند به وجود نیاید.

نمایندگی های رنگ نیپون در کرج

رنگ نیپون تقریبا در تمامی شهر های ایران نمایندگی های خود را احداث کرده و خدمات خود را ارائه می کند. کاربرانی که قصد تهیه رنگ های نیپون را دارند می توانند به مراکز ترکیب رنگ نیپون مراجعه کنند.
در استان البرز و شهرستان کرج نزدیک به 12 شعبه ترکیب رنگ نیپون در قسمت های مختلف شهر مثل فردیس و میانجاده واقع شده که می توانید با مراجعه به سایت نیپون از موقیعت دقیق آن ها آگاه شوید.

ادامه مطالب دیگر را میوانید در سایت رپورتاژ مشاهده بفرمایید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *