Connect with us

ساختمانی

رنگ فرازپیشه

Published

on

رنگ فرازپیشه

این مقاله برای آشنایی هر چه بیشتر شما با یکی از برند های قدیمی و نام آشنای دنیای رنگ سازی، رنگ فرازپیشه تهیه شده است. این مقاله یک معرفی جامع و کامل از محصولات و خدماتی است که این شرکت رنگ سازی به مشتریان خود ارائه می دهد.

با مطالعه ی این مقاله می توانید اطلاعات زیر را به دست آورید.

 1. شرکت رنگ فرازیپشه
 2. محصولات رنگ فرازپیشه
 3. چرا رنگ فرازپیشه؟
 4. خرید مستقیم رنگ فرازپیشه
 5. قیمت رنگ فرازپیشه

رنگ، زمان زیادی است که با انسان همراه است و زندگی ما را از یکنواختی دور کرده است. امروزه تقریبا می توان آن را روی همه چیز دید. لباس ها، اشیا، خوراکی ها از جمله بارز ترین المان هایی هستند که توسط بشر ساخته می شود و از رنگ ها در آن ها استفاده می شود.. اما بحث و مقاله امروز بیشتر بر روی رنگ های ساختمانی و صنعتی است.

رنگ هایی که برای زیبایی بخشی به محیط اطراف استفاده می شود و جزئی از طراحی داخلی محسوب می شود که البته باید از برند های معتبر و مطمئن خریداری شود. موضوع مقاله ی امروز در خصوص شرکت رنگ فرازپیشه است.

 • شرکت رنگ فرازیپشه

بیش از چهارده سال است که شرکت رنگ فراپیشه با کمک متخصصین تولید رنگ، رنگ های ساختمانی و صنعتی با کیفیت و پایداری را روانه ی بازار می کند. رنگ هایی که بر در و دیوار خانه ها و ساختمان های می نشیند و زیبایی کم نظیری را به آن ها می بخشد.

رنگ های با کیفیتی که با توجه به استاندارد های روز و با کمک مواد اولیه درجه ی یک تولید می شود تا سال ها بدون آسیب بتواند محیط منزل یا محل کار شما را زیبا کند و شما را از رنگ آمیزی های مکرر بی نیاز کند.

شرکت رنگ فرازپیشه را می توان از شرکت های قدیمی حوزه ی تولید رنگ معرفی کرد. شرکتی که بیش از 14 سال است با به کار گیری نیروی کار داخلی اقدام به تولید رنگ های ساختمانی و صنعتی، تینر و رزین های آلکیدی می کند.

شرکت رنگ فرازپیشه

شرکت رنگ فرازپیشه

 • محصولات رنگ فرازپیشه

حال که تا حدودی با پیشینه ی رنگ فرازپیشه آشنا شدید بد نیست به این موضوع بپردازیم که این شرکت چه محصولاتی را تولید می کند؟ کارخانه ی رنگ فرازپیشه بیش تر به تولید رنگ های ساختمانی و صنعتی می پردازند و آن ها را به شکل های مختلف به فروش می رساند.

اما برای این که دقیق تر با محصولات رنگ فرازپیشه آشنا شوید، قصد داریم به طور دقیق به معرفی محصولات متعدد این شرکت رنگ سازی بپردازیم.

رنگ ساختمانی

اولین نوع رنگی که در بحث معرفی محصولات پخش رنگ فرازپیشه می خواهیم شما را با آن آشنا کنیم، رنگ ساختمانی است. تقریبا همه ی افراد رنگ ساختمانی را می شناسند و کاربرد های آن را می دانند. اما بد نیست یک بار دیگر هم این کاربرد ها را در این مقاله بخوانید.

رنگ های ساختمانی یکی از پر مصرف ترین رنگ هایی است که توسط کارخانه های رنگ سازی تولید می شود. چرا که بیشترین تقاضا را در میان مصرف کنندگان رنگ دارد و از آن برای تغییر فضای اتاق ها، محل کار و بخش های داخلی و بیرونی ساختمان ها استفاده می شود.

البته باید در انتخاب این نوع رنگ بسیار هوشیار بود. چرا که انواع مختلفی دارد که هر کدام برای منظور خاصی مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله پر استفاده ترین رنگ های ساختمانی می توان به رنگ روغنی، رنگ آکریلیک و رنگ پلاستیک اشاره کرد که هر سه از تولیدات رنگ فراپیشه هستند.

رنگ ساختمانی رنگ فرازپیشه

رنگ ساختمانی رنگ فرازپیشه

رنگ ساختمانی (روغنی)

از جمله رنگ های ساختمانی که طرفداران زیادی دارد و مورد استفاده اکثر مردم است رنگ روغنی است. چرا که استفاده از آن به واسطه ی چسبندگی که دارد بسیار ساده است و می تواند برای سال های زیادی بدون مشکل نواقص روی دیوار را بپوشاند. علاوه بر این می توان به راحتی آن را بدون هیچ مشکلی شستشو کرد و تا چند سال مانند روز اول آن را تمیز نگه داشت.

رنگ ساختمانی (آکریلیک)

از جمله تولیدات رنگ فرازپیشه رنگ آکریلیک است. این رنگ هم مانند رنگ روغن در رنگ آمیزی ساختمان ها استفاده می شود. اما عمده ی مصرف آن برای ایجاد طرح و نقش و نگار روی دیوار ها و سطح های مختلف است.

رنگ ساختمانی (پلاستیک)

این نوع رنگ بیشتر برای دیوار ها مورد استفاده قرار می گیرد و نباید از آن برای رنگ آمیزی سطوح فلزی استفاده کرد. مانند رنگ روغن قابل شستشو است و سریعا خشک می شود و استفاده از آن دشواری خاصی ندارد.

رنگ صنعتی

رنگ های صنعتی که در صنایع مورد استفاده قرار می گیرد بیشتر نوعی پوشش برای حفاظت از محصولات است و کیفیت آن از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که می تواند مر محصولات را افزایش دهد. به همین دلیل باید از با دقت و از نام های معتبر رنگ سازی تهیه شود تا از کیفیت آن اطمینان کامل داشته باشید.

رنگ صنعتی رنگ فرازپیشه

رنگ صنعتی رنگ فرازپیشه

تینر

در کنار رنگ، در پخش رنگ فرازپیشه تینر هم تولید می شود. محصولی که اکثرا برای پاک کردن رنگ از روی ابزار و سطوح مختلف استفاده می شود. اما باید بدانید که کاربرد های دیگر هم دارد. از جمله استفاده های دیگر تینر برای رقیق کردن رنگ است که می تواند از هزینه های اضافی هنگام کار جلوگیری کند.

 • چرا رنگ فرازپیشه؟

پخش رنگ فرازپیشه از جمله شرکت های مورد تایید استاندارد کشور است و جوایز و عناوین زیادی به واسطه ی تولید محصولات با کیفیت کسب کرده است. همچنین تمامی محصولات این شرکت دارای لوح استاندارد می باشد که نشان از کیفیت بالای رنگ فرازپیشه است.

در بازاری که محصولات فیک و غیر استاندارد با قیمت های بالا به فروش می رود حمایت از محصولات داخلی که مورد تایید استاندارد کشور هستند می تواند علاوه بر کمک به اقتصاد کشور، به معرفی محصولات با کیفیت نیز کمک کند.

 • خرید مستقیم رنگ فرازپیشه

علاقه مندان به همکاری با پخش رنگ فرازپیشه که ساکن تهران یا کرج هستند می توانند به صورت مستقیم از این شرکت رنگ تهیه کنند. جهت خرید مستقیم رنگ فرازپیشه می توانید با مراجعه به کارخانه ی این شرکت رنگ سازی اقدام به تهیه رنگ کنید.

همچنین می توانید پیش از مراجعه حضوری، با تلفن هایی که در وبسایت رنگ فرازپیشه قرار داده شده با مشاوران خبره ی این مرکز تماس حاصل کنید تا بهترین راه را برای خرید رنگ به شما پیشنهاد دهند.

خرید رنگ فرازپیشه

خرید رنگ فرازپیشه

 • قیمت رنگ فرازپیشه

پخش رنگ فرازپیشه این امکان را به خریداران خود می دهد که قبل از خرید هر محصولی ابتدا به وبسایت این شرکت مراجعه و تمامی اطلاعات مربوط به آن از جمله قیمت را مطالعه و سپس اقدام به خرید کنند.

در نتیجه این فرایند خریداران دقیقا محصول مورد نیاز خود را شناسایی می کنند و می توانند آن را با بهترین قیمت تهیه کنند.

 • جمع بندی

رنگ و رنگ آمیزی در طراحی دکوراسیون اهمیت زیادی دارد و باید از بهترین مواد تهیه شده باشد تا بتواند زیبایی یک محیط را دو چندان کند. به همین دلیل باید این محصول را از برند های مطمئن و نام آشنا خریداری کرد. برند هایی که سابقه ی طولانی در تهیه و توزیع رنگ دارند.

شرکت پخش رنگ فرازپیشه با استفاده از محصولات درجه یک رنگ های مختلف ساختمانی و صنعتی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد و به پشتوانه ی تولید محصولات با کیفیت سال های سال است که مورد تایید سازمان استاندارد کشور و مردم است.

رنگ فرازپیشه

این رنگ ها هستند که ما را با شگفتی‌ های بی‌ شماری مواجه می‌ کنند و در روح و خلق ‌و خوی، فرهنگ و سطح ارتعاشات مان به‌ نحوی اثر دارند. در این مقاله سعی داریم که شما رو به دنیای رنگ ها و زیبایی ‌ها ببریم. اگر خواهان کسب اطلاعات درباره این موضوع و تهیه انواع و اقسام رنگ ها علاقمند هستید به ادامه مطلب بپردازید. همچنین یکی از با کیفیت ترین شرکت هایی که در این زمینه فعالیت دارد رنگ فرازپیشه می باشد که در سراسر ایران شعب مختلفی از رنگ فرازپیشه وجود دارد.

رنگ فرازپیشه

رنگ فرازپیشه

تاریخچه رنگ

شاید برای تان جالب باشد که بدانید، فرانسوی ‌ها و اسپانیایی ‌ها اولین استفاده ‌کنندگان رنگ بودند. بیش از ۲۰ هزار سال پیش افراد از مواد طبیعی مثل: رنگدانه ‌های زمین، آب‌ میوه از انواع توت‌ ها، خون و… برای تهیه رنگ استفاده می‌ کردند.

عبری‌ ها و مصریان اغلب برای محافظت از چوب کشتی‌ های خود از رنگ ها به ‌عنوان روکش مورد استفاده قرار ‌می ‌گرفت. شخصی آمریکایی به نام دوپونت  با الهاماتی از طبیعت، اولین تولید کننده رنگ صنعتی در جهان بود و آن را به ثبت رساند. امروزه تولید رنگ با توسعه تکنولوژی تغییر کرده‌ است و صنعت پر کاربردی در زندگی شده‌ است. شرکت رنگ فرازپیشه نیز در تولید تمامی رنگ های خود از به روز ترین تکنولوژی ها استفاده می کند.

ماهیت رنگ

همان ‌طور که در دوران تحصیل آموختیم، رنگ بازتابی است از نور است که به اشکال مختلفی در می‌ آید و این بازتاب دارای مجموعه گسترده‌ ای است. رنگ معمولا ماده ‌ای سیال است و می‌ تواند با انجام فرایند های شیمیایی مختلف به حالت جامد و خشک تبدیل شود.

طرز‌ استفاده از کاتالوگ ‌رنگ چگونه است؟


اول باید بدانید که رنگ ‌شاخص ‌فضا چیست. روشن ‌ترین طیف‌ رنگی که از رنگ‌ شاخص در کاتالوگ مشاهده می‌ کنید باید به‌ عنوان رنگ ‌فضا در نظر گرفته ‌شود. بنابراین  حتی اگر تاکنون از کاتالوگ ‌رنگ  استفاده نکرد‌ه ‌اید، برای خرید رنگ فرازپیشه از فروشندگان بخواهید که کاتالوگ رنگ فرازپیشه را در اختیار شما قرار ‌دهند.

چرا در انتخاب نوع‌ رنگ ‌ساختمانی باید دقت ‌کرد؟

امروزه انواع ‌مختلفی از رنگ های ‌ساختمانی در بازار وجود ‌دارد. هر ‌کدام از  این  ‌رنگ ها خصوصیات مخصوص‌ به ‌خود را دارند و مناسب رنگ ‌آمیزی برای مکان‌ های ‌خاصی می باشند. آگاهی ‌صحیح از خصوصیات هر ‌کدام می ‌تواند  به افراد در انتخاب رنگ ‌مناسب کمک ‌کند.

خصوصیات منحصر به ‌فرد هر‌ کدام از انواع ‌رنگ های ‌ساختمانی روی نتیجه ‌پایان ی‌کار اثر می ‌گذارد. رنگی که انتخاب می شود  می ‌تواند  تاثیر چشم ‌گیری در دکوراسیون‌ داخلی داشته‌ باشد. به ‌طور مثال هر یک‌ از رنگ های ‌مات و براق مناسب برخی ‌از فضاها هستند. با دقت در انتخاب نوع ‌رنگ ‌ساختمانی می ‌توان دکوراسیون ‌داخلی را زیباتر کرد‌.
بهترین ‌راه برای انتخاب رنگ ‌ساختمانی  این  ‌است که پیش‌ از‌ اقدام  به  ‌خرید به‌ طور جامع در مورد آن تحقیق ‌کنید. با‌شناسایی انواع ‌رنگ های ‌ساختمانی  می‌ توانید رنگ‌ دلخواه ‌تان را پیدا کنید. همچنین هنگام خرید حضوری با کمک از کارشناسان رنگ فرازپیشه نیز می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

انواع رنگ ساختمانی

انواع رنگ ساختمانی

مراحل‌ رنگ ‌آمیزی دیوار ها چگونه است؟

بعد ‌از خرید رنگ ‌مد نظر از مراکز پخش عمده رنگ فرازپیشه یا خرده ‌فروشی‌ های رنگ فرازپیشه باید رنگ ‌آمیزی ‌ساختمان را آغاز کنید. برای نقاشی ‌ساختمان می‌ توانید  از یک نقاش‌ ماهر کمک‌ بگیرید. در غیر  این ‌ صورت باید خودتان شروع  به  رنگ ‌آمیزی کنید. به ‌طور‌ کلی رنگ ‌آمیزی دیوار ها در چندین‌ مرحله انجام می شود .

پاک سازی و تمیز کردن ‌سطوح:

اولین ‌کاری که باید انجام‌ دهید تمیز کردن و پاک سازی ‌سطوح و دیوار هایی است که قرار است رنگ ‌آمیزی شود. برای تمیز کردن بهتر است با مواد شوینده مثل ‌صابون و آب گرم سطوح مد نظر را به ‌خوبی شست و شو دهید.  این ‌ کار باعث ‌می شود  تا تمام گرد‌ و خاک و کثیفی‌ های‌ دیوار پاک و تمیز شوند.

پرکردن فرورفتگی‌ها با بتونه‌کاری:

بتونه ‌کاری به روشی گفته ‌می شود  که  هر قسمتی که دارای ‌فرو رفتگی باشد را ترمیم می کند. به‌ کمک  این ‌ روش می‌ توان خراش‌ه ای جزئی و آسیب ‌دیدگی ‌های ‌سطحی را پر‌ کرد.  این ‌ مرحله باعث می شود  تا سطح رنگ‌ آمیزی ‌شده یک ‌دست شود و در رنگ ‌آمیزی جلوه‌ زیبا تری پیدا خواهد کرد.

استفاده‌ کردن از رنگ ‌پایه یا پرایمر:
استفاده‌ کردن از رنگ‌ پایه یکی‌ از راه ‌های افزایش‌ مقاومت و زیبایی‌ بیشتر رنگ ‌اصلی است. در حقیقت پرایمر به رنگ ‌پایه ‌ای گفته می شود  که بسیاری ‌از  نقاشان پیش ‌از رنگ‌ آمیزی‌ اصلی‌ دیوار از آن استفاده می‌ کنند. بسته‌ به توناژ‌ رنگ ‌اصلی از رنگ های سفید و خاکستری به ‌عنوان پرایمر استفاده می شود

رنگ های روغنی

رنگ های روغنی‌ براق قابل ‌شست و شو  می باشند از  این  ‌رو می‌ توان آلودگی ‌های ‌مختلف را به‌ راحتی از روی ‌آن پاک‌ کرد. خاصیت براق‌ بودن رنگ های ‌روغنی باعث می شود  که بیشتر نور را منعکس‌کنند که منجر  به  روشن ‌تر ‌شدن بیشتر فضای ‌ساختمانی می شود .
رنگ های ‌مات پوشش‌ دهی بسیار زیادی روی سطوح ‌مختلف ایجاد می کنند و نسبت‌ به رنگ های‌ روغنی‌ براق بیشتر می ‌تواند  نواقص ‌سطوح را پوشش ‌دهد.  این ‌نوع از رنگ ها باعث انعکاس‌ نور نمی شوند .
رنگ های نیمه ‌مات در حقیقت حد فاصل بین رنگ های مات و براق هستند.  این  رنگ ها برخی ‌از خصوصیات هر کدام  را دارند. پوشش‌ های آن‌ ها نسبت  به  رنگ های ‌روغنی کم ‌تر می باشد  و بوی ‌زیاد تری نسبت  به  آن ها دارد.

رنگ های ‌ساختمانی نانو


 این ‌نوع از رنگ های‌ ساختمانی مایع می باشند که در تمامی نمایندگی های رنگ فرازپیشه موجو است. همچنین این رنگ به‌ کمک انواع ابزار ‌آلات ‌رنگ ‌آمیزی مثل قلم ‌مو ها و غلطک قابلیت ‌اجرایی دارد. معمولاً از این رنگ ها بدون هیچ‌ گونه حلالی استفاده می شود . اگر قرار باشد از حلال برا  این  رنگ ها استفاده کرد، باید حلال ‌آب را انتخاب ‌کنید.
مهم‌ ترین‌ مزیت  این رنگ ها آن  ‌است که در برابر تمام تغییرات ‌جوی مقاوم‌ هستند. از  این  رنگ ها می‌ توان در سرما های بسیار شدید و یخبندان و حتی در فضا های در معرض تابش ‌مستقیم نور‌ خورشید، استفاده ‌کرد.  این ‌ویژگی باعث‌ شده تا رنگ‌ نانو به یک‌گزینه ‌اصلی برای نمای ‌خارجی ساختمان ها مبدل ‌شود..

ویژگی‌ های ‌اصلی رنگ ‌ساختمانی نانو

• قابلیت ‌اجرایی روی انواع سطوح‌ مختلف مانند سیمان، چوب و…
• مقاومت ‌بسیار بالا در برابر تغییرات ‌جوی
• مقاومت ‌بالا در ‌برابر میکرو ارگانیسم‌ های ‌مختلف مثل انواع ‌قارچ و باکتری
• قابلیت ‌شست و شو  با آب و انواع‌ مختلف شوینده‌ ها
• امکان ‌استفاده از  این  رنگ ها به‌ صورت شفاف و متناسب ‌با سطوح ‌مختلف وجود ‌دارد
• با افزودن رنگدانه ‌هایی که قابلیت ‌حل‌ شدن در آب را دارند،  می‌ توان انواع ‌مختلفی از رنگ ها را ایجاد ‌کرد
• به‌ دلیل پایداری  بسیار بالا در برابر نور خورشید با گذشت‌ زمان دچار تغییراتی مثل رنگ‌ پریدگی و کدر‌ شدن نمی شوند
• نسبت‌ به سایر رنگ ها و با ‌توجه  به  ویژگی ‌های منحصر‌ به ‌فردی که دارند، دارای قیمت‌ بالاتری هستند.

رنگ آمیزی ساختمان

رنگ آمیزی ساختمان

در انتخاب رنگ ‌ساختمانی باید چه ‌نکاتی را مدنظر قراردهید؟

همان‌ طور که گفته ‌شد انواع ‌مختلفی از رنگ  های ‌ساختمانی از شرکت رنگ فرازپیشه در بازار وجود ‌دارند که هر‌ کدام دارای ویژگی ‌ها و کارایی ‌های منحصر به ‌فرد خود می باشند. در انتخاب رنگ  های ‌ساختمانی باید به یک‌ سری از معیار های ‌مهم توجه‌ کرد:

معتبربودن برند خریداری‌شده:

یکی از  مواردی‌که تاثیر مستقیم روی نتیجه ‌نهایی رنگ ‌آمیزی ‌ساختمان می ‌گذارد، کیفیت‌ رنگ خریداری‌ شده می باشد . برای اطمینان ‌خاطر بهتر است همیشه به‌ سراغ بهترین رنگ  های ‌ساختمانی بروید. رنگ های ساختمانی معتبر مثل رنگ های تولید شده توسط شرکت رنگ فرازپیشه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. تمام رنگ های تولید ‌شده در کارخانه ‌های ‌مطرح مثل کارخانه رنگ فرازپیشه از نظر استاندارد های‌ لازم کنترل می شوند .

دوام و ماندگاری ‌رنگ:

یکی‌‌ دیگر از نکات‌ مهم برای انتخاب ‌رنگ ها و ماندگاری ‌آن ها می باشد . با ‌توجه به   این ‌که قرار است از رنگ خریداری‌ شده در چه‌ فضایی استفاده ‌شود، باید به ماندگاری ‌آن اهمیت‌ کافی داد. برای‌ مثال رنگ هایی که قرار است در خارج ‌از ‌ساختمان و در برابر تغییرات‌ جوی مختلف مثل اشعه ‌مضر خورشید، بارش‌ باران و برف قرار بگیرد، طبیعتا باید دوام و ماندگاری ‌بالاتری داشته ‌باشد.

یکی از  نکاتی که باید به آن توجه ‌کنید تا در دراز مدت از نظر اقتصادی برای شما به‌ صرفه باشد،  این ‌ است که برای فضا هایی که افراد زیادی در آن تردد دارند و بسیار شلوغ است یا احتمال ‌کثیف ‌شدن سطوح رنگ‌ آمیزی ‌شده بالا است، بهتر است حتما رنگ های با‌کیفیت ‌تر خریداری کنید تا مجبور نشوید رنگ ‌آمیزی را دوباره تکرار کنید. یکی از با کیفیت ترین تولید کننده های رنگ های ساختمان شرکت رنگ فرازپیشه می باشد.

کلام پایانی

اگر شما قصد خرید انواع رنگ ها را برای ساختمان خود دارید، بهتر است ابتدا با تمامی انواع رنگ آشنایی پیدا کنید، سپس با مراجعه به تمامی فروشگاه های تولیدی رنگ فرازپیشه با کمک کارشناسان از روی کاتالوگ های رنگی می توانید بهترین انتخاب را همراه بهترین کیفیت و قیمتی مناسب تهیه کنید.

اگر شما قصد خرید رنگ های ساختمانی را دارید، برای آشنایی بیشتر با انواع رنگ ها و آشنایی با بهترین شرکت تولید کننده رنگ ساختمانی یعنی رنگ فرازپیشه با ما باشید.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ساختمانی

فروش رنگ فرازپیشه، بهترین رنگ 2023

Published

on

فروش رنگ فرازپیشه

یکی از مرغوب‌ترین نمونه‌های رنگ تولیدی رنگ فراز پیشه است. این شرکت با تولید رنگ‌های ساختمانی از جمله رنگ‌های روغنی، اکریلیک و پلاستیک با کیفیت و بسیار خوب، مشتریان بسیاری را جذب کرده است. رنگ‌ها در زندگی روزمره کاربرد بسیاری دارند و باعث طراوت روح و افزایش سطح انرژی و شادی میشوند. رنگ‌ها علاوه بر زیبایی اشیا را در مقابل ضربه و خراش و مواد شیمیایی و ساییدگی حلال‌ها و آب و هوای جوی حفاظت می‌کنند. در این مقاله مطالبی را راجع به فروش رنگ فراز پیشه و چگونگی تولید رنگ و کاربرد آنها گردآوری کرده ایم.

رنگ چیست؟

 هنگامی که نور خورشید از منشور عبور می‌کند، دارای سه رنگ قرمز و زرد و آبی است. با ترکیب این سه رنگ با یکدیگر، رنگ های مختلفی به وجود می‌آید؛ مثلاً رنگ قرمز و آبی باهم ترکیب می‌شوند و رنگ سیاه را به وجود می‌آورند. بعضی از رنگ ها پس از ترکیب با یکدیگر، همدیگر را خنثی می‌کنند و باعث ایجاد رنگ سفید می شوند. به این رنگ‌ها ،رنگ‌های مکمل می‌گویند.  رنگ‌ها حاوی رنگدانه هستند که با اضافه نمودن رنگ سفید می توان رنگ دانه‌های آنها را کمتر و با اضافه کردن رنگ سیاه می توان رنگ دانه‌ها را پررنگ تر کرد.

 

فروش رنگ فرازپیشه

فروش رنگ فرازپیشه

 

رنگ های ساختمانی فرازپیشه

برای تغییر دکوراسیون داخلی و انتخاب رنگ مورد نظر و با کیفیت برای دیوار خانه، می توانید از رنگ‌های ساختمانی فراز پیشه استفاده نمایید. رنگ‌ها در زیبایی ساختمان نقش مهمی را ایفا می‌کنند و نما را به طور کلی تغییر می‌دهند و دگرگون می‌سازند. رنگ‌های ساختمانی از مواد کاربردی در ساخت و ساز می‌باشند. رنگ‌های نیم پلاستیک برای رنگ آمیزی سقف، رنگ‌های آکرولیک و روغنی و رنگهای پلاستیک برای رنگ آمیزی  دیوارها مناسب هستند.

انواع رنگ‌های ساختمانی بر پایه جنس و ویژگی

 1. رنگ پلاستیک: این رنگ از انواع قدیمی و رایج رنگ ساختمانی است. کار با آن به آسانی انجام می‌شود و سریع خشک می‌شود. به زیرسازی نیز نیاز ندارد. این رنگ برای رنگ آمیزی درب و پنجره مناسب نیست زیرا قابل شستشو نیست. برای سفارش رنگ پلاستیک می توانید به نمایندگی‌هایی که فروش رنگ فرازپیشه را به عهده دارند مراجعه نمایید.
 2. رنگ روغنی: رنگ روغنی در سه نوع براق، مات و نیمه مات در بازارموجود است. رنگ روغنی براق برای مکان‌هایی که نیاز است روشنایی زیاد داشته باشند، مانند پذیرایی مناسب است. رنگ روغن مات برای سطح دیوار مناسب است و ایرادات آن را نشان نمی‌دهد. در کل رنگ روغنی گزینه مناسبی برای فضاهای بیرونی و مکان‌های مرطوب است.
 3. رنگ اکریلیک: بر روی همه سطوح قابل اجرا است و پوشانندگی خوبی دارد. سه نوع رنگ اکریلیک براق، مات ونیمه مات در بازار وجود دارد. شرکت فرازپیشه رنگ‌های صنعتی ،رزین و تینر فوری نیز تولید می نماید. که از رنگ های صنعتی در رنگ آمیزی استخر، مخازن آب آشامیدنی، سوله و غیره استفاده می‌گردد. انواع محصولات شرکت فراز پیشه در فروشگاه های رنگ و یا نمایندگی‌های فروش رنگ فراز پیشه در دسترس عموم قرار می گیرد.

رنگ های صنعتی فرازپیشه

رنگ‌های صنعتی در صنایع مختلف مانند پالایشگاه‌های نفت و گاز، سوله سازی‌ها، مخازن و مجتمع‌های ساخت ماشین‌آلات و تجهیزات کاربردهای ویژه‌ای دارند. رنگ‌های صنعتی در زیبایی ظاهری، خاصیت ضد خوردگی، نشانه گذاری، مقاومت در برابر حرارت و مقاومت در برابر مواد شیمیایی کاربرد دارند. این رنگ‌ها از رزین و مواد رنگزا و سخت کننده تشکیل ‌شده‌اند.

فروشگاه‌ها و یا نمایندگی‌های فروش رنگ فراز پیشه رنگ‌های صنعتی را در دو ظرف جداگانه ارائه می‌دهند که هنگام استفاده توسط نقاشان مخلوط و استفاده می‌شود.

ویژگی رنگ‌های صنعتی فرازپیشه

ویژگی‌های مهم رنگ فراز پیشه به شرح زیر است:

 1. استحکام بالا
 2. چسبندگی قوی
 3. برگشت ناپذیری رنگ
 4. مقاومت بالا به عوامل خورنده
 5. قابلیت اعمال با ضخامت‌های بالا
 6. مقاومت بالا به حلال

رزین محصولی دیگر از شرکت فراز پیشه

رزین یک ماده چسبنده است که پس از پخت به یک پلیمر سخت تبدیل می شود. رزین انواع مختلفی دارد که هر کدام کاربردهای ویژه دارد. از رزین پلی استر در ساخت وسایل اسکی، اجزای هواپیما و کشتی، بطری، میله ماهیگیری و ساخت جواهرات و غیره استفاده می شود. رزین فنولیک در ساخت سیمان، چسب، ریخته گری و غیره استفاده می‌شود.

رزین آلکید درعایق الکتریکی، پر کننده های بتن و رنگ، ابزار آلات الکترونیکی استفاده میشود. از رزین پلی آمید برای تولید الیاف، چرخ دنده، بخیه، لاستیک، بند ساعت، بسته بندی و بطری استفاده می شود. از انواع دیگر رزین می توان به رزین پلی اورتان، سلیکون، پلی اتیلن، اکرلیک وغیره اشاره کرد.رزین به طور کلی به دو نوع مصنوعی و یا طبیعی وجود دارد. نوع طبیعی آن قابلیت اشتعال‌زایی بسیاری دارد و شفاف است و رنگی بین زرد و قهوه‌ای دارد.

این مواد به راحتی در حلال‌های آلی مثل اتر، حل می‌گردند اما در آب نامحلول هستند. تنها تفاوت نوع مصنوعی و طبیعی از نظر خواص شیمیایی و طریقه ساخت‌شان می باشد. رزین  طبیعی از ترشحات درختان مانند کاج به دست می آید. شرکت های پخش رنگ یا نمایندگی های فروش رنگ فراز پیشه، رزین مورد نیاز شما را با قیمت مناسب  ارائه می دهند.

رنگ فراز پیشه ضد زنگ

ضد زنگ ها باتوجه به نامشان از خوردگی و زنگ زدگی فلزات محافظت می‌کنند. دو نوع ضد زنگ آلکیدی، طوسی و اخرایی در بازار وجود دارد. نوع طوسی آن فقط یک نوع آستری می‌باشد و کارایی ضد زنگ خوردگی ندارد. اما ضد زنگ اخرایی الکیدی سطح فلز را به خوبی می‌پوشاند ومانع رسیدن رطوبت و اکسیژن به سطح آهن می‌شود و اززنگ زدگی جلوگیری می‌نماید. دراین ضد زنگ از اکسید آهن استفاده شده است .

برای استفاده از ضد زنگ های روغنی می بایست آنها را با تینر روغنی یا بنزین رقیق کنید.  تینر روغنی بهتر از بنزین است. با استفاده از پیستوله قلم غلطک بر روی سطح آهن استفاده نمایید. ضد زنگ اخرایی یکی دیگر از محصولات شرکت افراز پیشه است که در تمامی نمایندگی‌ها و شرکت‌های پخش رنگ عرضه می شود.

روانشناسی و کاربرد رنگ ها در زندگی انسان

 یکی از مهم‌ترین حواس انسان که اطلاعات محیط پیرامون را جمع‌آوری می‌کند حس بینایی است. ما رنگ‌ها را با چشم مشاهده می‌کنیم، اما رنگ ها در روح و روان انسان تاثیر می‌گذارند و باعث تغییر رفتار نیز می‌شوند.

رنگ سبز: این رنگ آرام کننده و تعادل توانایی را بهبود می‌بخشد و باعث افزایش هضم و صلح و آرامش درونی می‌شود. افراد مثبت و با اراده بیشتر از رنگ سبز استفاده می‌کنند.

رنگ آبی: باعث آرامش ،امنیت ،اعتماد و کم شدن اشتها می شود. افراد درونگرا بیشتر از رنگ آبی استفاده می‌کنند.

 رنگ قرمز: موجب افزایش فشار خون و ضربان قلب می‌شود و نماد عشق و صمیمیت و هیجان است. افراد زود جوش و عجول بیشتر از رنگ قرمز استفاده می‌کنند.

 رنگ زرد: موجب افزایش تمرکز و متابولیسم بدن می‌شود. افراد بلندپرواز و اجتماعی بیشتر از رنگ زرد استفاده می‌کنند.

 رنگ نارنجی: باعث بالا بردن اشتها  و ذخیره انرژی و کمک به جذب کلسیم می‌شود. افراد خوش‌بین بیشتر از رنگ نارنجی استفاده می‌کنند.

 

 رنگ فرازپیشه

رنگ فرازپیشه

 

رنگ فرازپیشه در نمای زیبای زندگی شما

شرکت رنگ فراز پیشه ،با ارائه رنگ‌های با کیفیت عالی وسابقه چند ساله در تمام نقاط کشور ایران در خدمت شما عزیزان می‌باشد. نمایندگی‌های فروش رنگ فراز پیشه و افراد حرفه ای در زمینه فروش رنگ نیاز‌های شما عزیزان را برآورده می‌نمایند. برای زیباتر کردن جلوه زندگی‌تان رنگ فرازپیشه را به شما پیشنهاد می‌کنیم. رنگ فراز پیشه با خلق کلکسیون رنگ های متفاوت و جذاب محیطی زیبا وآرامش روح وروان را برای هموطنان عزیز به ارمغان می آورد.

Continue Reading

ساختمانی

پخش رنگ سحر با قیمت باورنکردنی!

Published

on

رنگ سحر

وقتی در کنار کار تولید، کارکنان موفق شوند وظیفه عرضه و پخش رنگ سحر را به بهترین نحو انجام دهند نتایج سودمندی حاصل خواهد گردید. عوامل و شرایط زیادی وجود دارند که بر فروش موفقیت آمیز این محصول تأثیرگذار هستند، بنابراین نباید نسبت به آن‌ها با بی‌تفاوتی و سهل انگاری عمل نمود. به عنوان مثال تولیدکنندگان وظیفه دارند با قیمت گذاری منصفانه رنگ سحر، رضایت تعداد بیشتری از مشتریان را جلب نموده و بر فروش خود بیفزایند. به میزانی که کیفیت و کارایی رنگ سحر موردپسند و تأیید تعداد بیشتری از خریداران قرار بگیرد پخش آن سودآور می‌باشد.

 

رنگ سحر

رنگ سحر

 

قیمت پخش رنگ سحر

قیمت رنگ پخش سحر از جمله عوامل بسیار اثرگذار بر میزان فروش آن در شرایط و موقعیت‌های مختلف است. وقتی فروشندگان متوجه شوند با کاهش تقاضا، متحمل زیان مالی خواهند شد، خواهند توانست با کاهش قیمت آن به نتایج موردنظر خود نزدیک شوند. اما صرفاً قیمت پایین به تنهایی نمی‌تواند منجر به افزایش فروش این محصول گردد بلکه در هر وضعیتی، کیفیت رنگ سحر نیز باید مطلوب باشد. وقتی انواع این محصول از لحاظ کیفیت و کارایی در یک سطح نیستند، قیمت فروش آن نیز بر همین اساس در بازار دارای تفاوت‌هایی است.

برای عرضه‌کنندگان این رنگ اهمیت زیادی دارد که با ساخت و تولید آن به صورت اورجینال و درجه یک، بر اعتبار محصولات خود بیفزایند. وقتی ارزش این فرآورده به تأیید تعداد بیشتری از خریداران رسید، فروشندگان برای افزایش فروش، کمتر ناچار به کاهش قیمت آن خواهند شد. نکته مهم این است که علاوه بر قیمت، کیفیت رنگ مزبور نیز باید با انتظارات اکثر مشتریان هماهنگی داشته باشد تا عرضه آن ثمربخش شود.

خرید رنگ سحر

همانطور که برای فروش این محصول نکات مهمی باید رعایت شوند برای خرید رنگ سحر نیز باید طبق قواعدی از پیش تعیین شده عمل نمود. برای مثال افراد باید این فرآورده را از نمایندگی‌های معتبر آن خریداری نمایند تا احتمال بی کیفیت یا خراب بودن آن کاهش یابد. این محصول را در حالی خریداری نمایید که علاوه بر اطمینان داشتن درمورد اصل بودن رنگ، از کیفیت بسته بندی آن نیز راضی باشید.

افرادی که به مراکز معتبر جهت خرید این کالا مراجعه می‌کنند از مصرف آن رضایت بیشتری دارند زیرا قادر به تهیه انواع مرغوب آن گردیده‌اند. مشتریان قادر هستند نمونه‌های مختلفی از این رنگ را که دارای کارایی خاص خود می‌باشند از مراکز عرضه آن تهیه نمایند.

در هنگام خرید رنگ سحر درمورد میزان کیفیت این محصول و مرغوب بودن آن، به روش‌های مختلفی می‌توان به اطمینان لازم دست پیدا کرد. افرادی که قصد دارند مثلاً ده بسته از این رنگ خریداری کنند بهتر است برای پی‌بردن به میزان اعتبار آن ابتدا یک قوطی خرید نمایند. اگر درمورد استفاده از یک پاکت از این فرآورده، به نتایج مفیدی رسیدید می‌توانید برای دفعات بعدی میزان خرید خود را افزایش دهید.

 

پخش رنگ سحر

پخش رنگ سحر

 

فروش رنگ سحر

وقتی افراد از فواید بی‌شمار این محصول در زندگی خود آگاه شوندT میزان تولید و پخش رنگ سحر به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت. این فرآورده از جمله انواع رنگ روغنی باکیفیت است که اصالت و مرغوب بودن آن توسط عده زیادی از خریداران واقعی شناخته شده است. همین ویژگی روغنی بودن آن، امروزه به یکی از اصلی‌ترین دلایل افزایش میزان پخش و فروش آن در بازارهای جهانی تبدیل گردیده است.

وقتی این فرآورده از نوع روغنی باشد بدون اینکه تجهیزات رنگ آمیزی شده توسط آن کیفیت خود را از دست بدهند قابل شستشو می‌باشند. چون این محصول به خوبی توانسته به نیاز مشتریان خود پاسخگو باشد، تولیدکنندگان تلاش می‌کنند در کلیه مراحل تهیه و پخش آن موفق عمل نمایند.

یکی از کاربردهای مفید رنگ روغنی سحر، استفاده از آن برای نقاشی یا رنگ آمیزی دیوارهای ساختمانی می‌باشد که بسیار مجذوب کننده است. زیاد بودن میزان فروش آن به گونه‌ای است که حتی در رقابت با بسیاری از رنگ‌هایی که به تازگی تولید می‌شوند نیز موفق‌تر می‌باشد.

نمایندگی پخش رنگ سحر

از جمله اقداماتی که می‌تواند بزرگ ترین گام در جهت افزایش فروش این محصول شناخته شود، احداث نمایندگی پخش رنگ سحر در بخش‌های مختلف است. وقتی در یک منطقه نسبت به مناطق دیگر فروش انواع مرغوب این فرآورده افزایش یابد نمایندگی فروش آن نیز در آنجا توسعه بیشتری می‌یابد. در بهترین مراکز فروش این محصول، مشتریان قادر هستند به تنوع بیشتری از رنگ و کارایی آن دست پیدا کنند.

این محصول مدت زیادی می‌باشد که توسط شرکت‌های ایرانی تولید می‌شود و فروش خود را از طریق نمایندگی‌های متعدد در مناطق دیگر افزایش داده است.

یکی از راه‌های اثبات اصالت این فرآورده، مقاومت زیاد آن در برابر رطوبت شناخته می‌شود که البته سایر ویژگی‌های آن نیز باید مطلوب باشند. در این نمایندگی‌ها عرضه‌کنندگان ضرورت ارائه انواع سالم، اصل، درجه یک و باکیفیت رنگ سحر را بیشتر مورد توجه قرار می‌دهند.

مرکز پخش رنگ سحر در تهران

باید این محصول در کیفیت مطلوب تولید شود تا مناطقی مانند مرکز پخش رنگ سحر در تهران بتوانند به نیاز مشتریان خود بهتر رسیدگی نمایند. وقتی در تهران برای فروش این رنگ، نمایندگی وجود داشته باشد متقاضیان زیادی ترجیح می‌دهند خرید خود را از چنین مراکز معتبری انجام دهند. در این مراکز اگر این محصول در سه کیفیت مات، نیمه مات و براق عرضه شود می‌توان گفت چند مرحله به عرضه پرفروش نزدیک‌تر می‌باشد. فروشندگان در این شعبه‌ فروش که در استان تهران واقع می‌باشد، باید قادر باشند متناسب با نیازها و توقعات مشتریان، محصولات خود را ارائه نمایند.

متقاضیان بهتر است قبل از مراجعه به چنین مراکز فروشی به طور همه جانبه درمورد ویژگی‌های این محصول به اطلاعات معتبری دست پیدا کنند.

 

خرید رنگ سحر

خرید رنگ سحر

 

نمایندگی پخش رنگ سحر در کرج

در مراکزی مانند نمایندگی فروش رنگ سحر در کرج تولیدکنندگان با همکاری عرضه‌کنندگان تلاش دارند در رقابت با سایر فروشندگان، به نتایج بهتری برسند. از جمله عواملی که سبب مراجعه خریداران زیادی به این شعبه‌های فروش می‌شود این است که درصد اصل بودن آن بیشتر خواهد بود. اغلب مشتریان مایل هستند نیازی نباشد برای به دست آوردن رنگ سحر در قیمت منصفانه، به چانه زنی با فروشنده بپردازند. انواع مرغوب این محصول توانسته‌اند در بسیاری از مواقع به بهترین نحو پاسخگوی نیاز متقاضیان داخلی و حتی خارجی خود باشند.

Continue Reading

ساختمانی

ایزوگام دلیجان

Published

on

ایزوگام دلیجان

ایزوگام دلیجان

با انواع ایزوگام ها اشنا شویم هنوز هم ایزوگام دلیجان نام آور ترین و بهترین ایزوگام است.

ایزوگام نوعی عایق است که از ترکیبات قیر وافزودنی های دیگر تولید میشود خدف استفاده از ایزوگام نظیر ایزوگام دلیجان نیز عایق سازی ساختمان است.ضدآب بودن  عایق های رطوبت ایزوگامی یکی از ویژگی های مهمی است که باعث میشود از آنها روی پایه ها دیوار ها و سقف ها استفاده شود.

عایق های رطوبت ایزوگامی به علت غیر نفوذ بود و مانند سدی در برابر رطوبت وآب است.تولید عایق های رطوبت ایزوگامی در مرحله انجام میشود. امروزه برای تهیه  عایق های رطوبت ایزوگامی در بازار باانواع مختلفی رو ب رو میشوید که هرکدام دارای ویژگی مختلفی هستند.

استفاده از پلی اورتان،غشای مایع،مواد سیمانی امروزه در کشور رواج دارد که معمولا برای سقف و بام ها استفاده نمیشود.از عایق های ضدآب برای سقف ها،دیوارها،
مخازن،آشپزخونه،حمام،بالکن یا تراس استفاده میشود.

به همین دلیل میزان ثبت سفارش عایق های رطوبت ایزوگامی دلیجان امروزه با رشد زیادی مواجه است.

انواع عایق هایی که برای سقف میتوانید استفاده کنید

عایق سیمانی با خاصیت ضد آب
غشای مایع ضد آب
عایق غشایی قیر
پوشش قیر یا ایزوگام
غشای مایع پلی اورتان

ایزوگام دلیجان

عایق سیمانی ضدآب:

از ساده ترین روش های عایق سازی است که با تهیه محصولات سنگی و مخلوط راحت میتوان از آنها استفاده کرد.استفاده آنها بیشتر در مناطقی است که رطوبت بیشتری دارد مانند حمام و سرویس بهداشتی.

عایق غشای مایع:نوعی عایق سه لایه است که لایه اول آن پرایمر و دو روکش و لایه دیگر تشکیل شده است.لایه پرایمر بسیار نازک و انعطاف پذیر است و مقدار دوام آن نیز به نوع پرایمر استفاده شده مربوط است.

پوشش قیر ضدآب:یک پوشش محافظ قیری است که لایه محافظ آن تشکیل شده از پلی اورتان است.مقدار انعطاف پذیری آن بستگی به درجه پلیمرازیسون یا مقدار فیبر موجود در آن است.
این عایق مناسب قرار دادن در برابر نور خورشید نیست مگر اینکه با یک لایه انعطاف پذیر پوشیده شود.عایق غشای قیریا ایزوگام:ضدآب بودن و عایق بودن ایزوگام امروزه یک روش محبوب و کارآمد است که به راحتی و با خیال مطمئن برای سقف های کم شیب استفاده میشود.

اجرا و فروش ایزوگام دلیجان در کرج با درنظر گرفتن سطح و سقف مورد نظر به راحتی در کرج و تهران امکان پذیر است.عایق غشای پلی اورتان:نوعی عایق است که مناسب مکان های است که در معرض هوازدگی قرار دارند .

یکی از مشکلات این نوع عایق قیمت زیاد آن است،اما دارای انعطاف پذیری بالایی هستند.همچنین این نوع عایق حساسیت زیادی در رابطه با رطوبت دارد درنتیجه مکان هایی باید برای استفاده از آن انتخاب شود که رطوبت صفر یا کمی داشته باشند.

اگر در فضای دارای رطوبت زیاد نصب شوند به مرور زمان موجب لایه برداری غشا میشوند.

کاربرد ایزوگام دلیجان در کجا بیشتر است؟

عایق های رطوبت ایزوگامی به علت سبکی و مقاومت زیاد به تنهایی یک عایق رطوبتی است که در موارد زیر مورد استفاده است:

پشت بام‌ها

نمای ساختمان

ایرانیت

پی ساختمان

استخرها

مخازن آب

تونل‌ها

کانال‌های آبیاری

سرویس‌های بهداشتی

سردخانه‌ها

سدها

پل‌های هوایی

باند فرودگاه

پارکینگ‌های طبقاتی

مرغداری‌ها

لوله‌های آب گاز، نفت

دامداری‌ها و غیره…

مواد اولیه به‌ کار رفته در تولید ایزوگام دلیجان:

قیر صنعتی

مواد پلیمری به نام اتکتیک پلی‌پروپیلن

یک ‌لایه تیشوی نخ دار  یا پشم‌ شیشه

یک‌ لایه پلی‌استر سوزنی

پودرتالک و در بعضی  از ان هانیز عایق‌ها پودر مس بکار می‌رود.

فیلم پلی‌ اتیلن

فویل آلومینیومی

باند و چسب

مشخصات ظاهری  عایق های رطوبت ایزوگامی:

ایزوگام های استاندارد در اندازه ۱*۱۰ است و ضخامت آن حدودا ۳.۵تا ۴ میلی متر است و وزن تقریبی آن ۴۲ تا ۴۵ کیلوگرم است که به سمت رول در بازار موجود است.

میزایای  عایق رطوبت ایزوگامی:
نصب آسان

مقاومت دربرابر سرما و گرما

نصب آن موجب آلودگی هوا نمیشود

مقاومت در برابر اشعه uv

در مقابل فشار و پارگی مقاوم است

احتیاج به برف روبی ندارد

قیمت مقرون به صرفه

وزن زیادی ندارد و باری ب سقف اضافه نمیکند

درمقابل ضربات مقاوم است

درز بندی یکنواختی ایجاد میکند

معایب عایق های رطوبت:

عایق های رطوبت ایزوگامی غیز قابل بازیافت است این محصول به طبیعت برنمیگردد.به علت شیمیایی بود و پلیمری بودن آن برای محیط زیست بساز خطرناک است.

مخصوصا در زمان نگهداری و نصب اشتباه احتمال فاسد شدن نیز دارد و به علت مصرف بالای آن و تولیدات نامرغوب و نامناسب ریسک و خطر محیط زیست را بالا میبرد.

شکل ظاهری استاندارد ایزوگام دلیجان:

انواع استاندارد بر روی خود عایق های رطوبت ایزوگامی نشانی گذاری شده است که با حد فاصل دو متر قرار دارد.در این نشان ها باید نوع عایق،تاریخ تولید،وزن،ضخامت و هلامت استاندارد وجود داشته باشد.

نکاتی درباره انبارداری و نگهداری عایق های رطوبت:

برای نگهداری عایق های رطوبت ایزوگامی باید محل خنک انتخاب شود دمای حدود ۵الی ۲۰ درجه.

باید محل نگهداری سطحی صاف داشته باشد.

عایق ها را نباید روی هم قرار داد.

بهتر است عایق هارا به صورت رول در کنار هم نگهداری کرد.

ایزوگام دلیجان

 

نکاتی درباره حمل و نقل عایق های رطوبت:

عایق ها به صورت رولی و ایستاد. حمل شوند.

هنگام جابه جایی رول ها به هیچ عنوان پرتاپ نشود.

با احتیاط حمل شود تا موجب پارگی عایق ها نشود.

ایزوگام

ایزوگام

نکاتی برای انتخاب یک عایق رطوبت مرغوب:

عایق باید از دولایه تشکیل شده باید که اطلاعات آن بر روی برچسب وجود داشته باشد.

عایق باید حتما دارای نشان استاندارد باشد.

عایق بایو سالم باشد و مخصوصا در قسمت پاشنه شکستگی نداشته باشد.

برای سرویس بهداشتی زمانی که از عایق های رطوبت ایزوگامی پودری استفاده میشود حتما باید درجه یک باشد.

متناسب بودن  عایق های رطوبت ایزوگامی با اقلیم آب و هوایی.

دارای ضمانت نامه کتبی شرکت تولید کننده.

عایق با کیفیت دلیجان:

در اوایل عصر تولید و ظهور عایق های رطوبت ایزوگامی شهر دلیجان به عنوان قطب تولید  عایق های رطوبت ایزوگامی شناخته شد.شهر دلیجان با داشتن حدود ۵۰هزار جمعیت و ۴۰۰ واحد صعنتی و تولیدی فعالی دارد.که حدود هشتاد درصد این واحد های صنعتی شرکتهای تولید کننده عایق های رطوبت ایزوگامی هستند.

عوامل موثر بر کیفیت و قیمت ایزوگام دلیجان:

قطعا کیفیت عایق های رطوبت ایزوگامی بر قیمت آن نیز تاثیر مستقیم میگذارد امروزه چون تولید ان کاری پیچیده و سخت است به همین دلیل کیفیت آن به عوامل مختلفی بستگی دارد:

۱_کیفیت شیره قیر

۲_کیفیت تپشو و الیاف استری

۳_میزان پودر تالک

۴_استاندارد بودن

۵_خط تولید

۶_تستفاده از فرمولاسیون استاندارد

۷_خط تولید با تجربه و کارآمد

اجزای تشکیل دهنده خط تولید:

بنزا

میکسر

حلاجی الیاف

ذخیره منسوجات

ریل غلطکی

تشت شیره قیر

قیف تنظیم کننده ضخامت عایق

قسمت پرس فویل

تشت های آب 3 طبقه یا 2 طبقه که چیلر خنک کننده نام دارد

خشک کن

قسمت پرس نایلکس

پودر زن یا تالک .کربنات

ذخیره کننده

بسته بندی (رول کن – برش اتومات)

وکیوم(شرینگ)

اجرای عایق عای رطوبت در چه فصلی انجام شود؟

فصل و زمان مناسب استفاده از ایزوگام در فصل خشک سال است چون باید از مرطوب نبودن سطح مورد نیاز به عایق های رطوبت ایزوگامی اطمینان حاصل کرد.

بهترین کیفیت و قیمت اعایق رطوبت را در کجا میتوان پیدا کرد؟

امروزه در بازار انواع زیادی از عایق های رطوبت ایزوگامی موجود است که هرکدام دارای ویژگی ها و خصوصیات مخصوص هستند.اما تعدادی هم به نام ارزان فروشی ایزوگام های نامرغوب و نامناسب تحویل مشتریان میدهند.

تعدادی نیز برای جلب توجه و افزایش فروش و مشتری ابتدا ایزوگام های مناسب و با کیفیت تولید کرده امابا افزایش فروش ناگهان متوجه افت کیفیت محصولشان میشویم.

عایق های رطوبت ایزوگامی دلیجان با سابقه و تجربه بی نظیر خدماتی از قبیل نصب ،تعمیر و فروش را با قیمت و کیفیت مناسب و خوب در تهران ،کرج  دراختیار شما قرار میدهد.

Continue Reading

برترین ها