Connect with us

seo

تولید محتوا

Published

on

تولید محتوا

تولید محتوا یکی از زیرشاخه های دیجیتال مارکتینگ است که همانطور که از نامش پیداست افراد مختلف اقدام به تولید متن و محتوا در مورد موضوعات مختلف می‌کنند و محتوای جذابی را تولید می‌کند که مخاطب را به سمت خواندن جذب کند. امروز تولید محتوا دارای انواع بسیار متنوعی است و ام مختلفی را شامل می‌شود که افراد مختلف می‌توانند با توجه به نیاز خود انواع متفاوت آن را مورد استفاده قرار دهند.

در این مقاله قصد داریم به تولید محتوا که یکی از روش های موثر برای تبلیغات است بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما همراه باشید.

انواع تولید محتوا

امروزه تولید محتوا در انواع بسیار متنوعی انجام می شود. برای مثال برخی از انواع مختلف تولید محتوا عبارتند از:

تولید محتوا متنی

در این و تولید محتوا همانطور که از نامش پیداست متن های گوناگون برای تبلیغات نوشته می شود. برای مثال امروزه در بهینه سازی سایت توسط موتورهای جستجو تولید محتوای متنی از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا باعث می شود متن مورد نظر مخاطبان زیادی را جذب نماید و به بهبود سئو در سایت کمک کند.

علاوه بر مقاله هایی که در وب سایت ها منتشر می شوند تولید محتوا متنی ممکن است در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی نیز انجام شود و در بسیاری از خبرنامه ها و یا ایمیل از تولید محتوای متنی استفاده شود. محتوای مصنوعی ممکن است تنها جنبه عمومی داشته باشد و یا به صورت تخصصی نوشته شود.

تولید محتوا عکسی

در این روش از تولید محتوا از عکس های مختلف برای تبلیغات استفاده می شود برای مثال ممکن است عکس مربوط به محصولات برای تبلیغات استفاده شود و در کنار آن ممکن است در داخل عکس متن هایی وجود داشته باشد که به معرفی بیشتر محصول بپردازد. زمانی که عکسی را در داخل سایت خود قرار می دهید با کار کردن به روی بهینه سازی سایت در مورد عکس می توانید محتوای بهتری داشته باشید و عکس شما در نتایج اولیه عکس‌های گوگل نمایش داده خواهد شد.

اگر عکسی که برای تولید محتوا مورد استفاده قرار می دهید یونیک باشد و قبلا در گوگل ثبت نشده باشد، گوگل به مرتبه مثبتی می دهد و به این واسطه عکس شما در رده‌های برتر قرار خواهد گرفت. زمانی که مخاطبان بر روی عکس کلیک می کنند به راحتی وارد سایت اینترنتی شما شده و می توانند از سایت شما بازدید داشته باشند.

تولید محتوای صوتی

در بعضی از موارد تنها از صدا برای تولید محتوا استفاده می شود. برای مثال ممکن است پادکست کتاب های مختلف را گوش داده باشید که از جمله تولید محتوای صوتی هستند. محتوا های صوتی می‌توانند در سایت‌های اینترنتی مورد استفاده قرار گیرند اما در اکثر موارد آن را در رسانه هایی مانند رادیو مشاهده کرده‌ایم. تولید محتوای صوتی نسبت به سایر انواع تولید محتوا متقاضیان کمتری دارد و مخاطبان کمتری به سمت آن جذب می شوند اما هنوز هم استفاده از این روش رواج دارد.

تولید محتوای ویدیویی

در این نوع تولید محتوا برای تولید کردن محتوا از فیلم استفاده می شود و موارد گوناگون با استفاده از فیلم مشتریان معرفی می شوند‌. تولید محتوای ویدیویی مخاطبان بیشتری را به خود جذب می‌کند و همچنین یکی از رایج ترین روش ها برای تبلیغات به شمار می رود. به همین دلیل می توان گفت امروزه با توجه به روی کار آمدن برنامه‌هایی مانند اینستاگرام و همچنین امکان قرار دادن فیلم بر روی سایت تولید محتوای ویدیویی بیشتر از سایر انواع تولید محتوا رواج پیدا کرده است.

در تولید محتوای ویدیویی ممکن است افراد با استفاده از افراد حقیقی اقدام به تولید محتوا کنند و یا برای درست کردن ویدیو از انیمیشن های مختلف استفاده کنند. به صورت کلی اگر مخاطب محصولات کودک باشد، استفاده از انیمیشن نسبت به ویدیو هایی که افراد رقیه در آن حضور دارند، رواج دارد.

تولید محتوای کاتالوگی

در این روش ها همانطور که از نامش پیداست از کاتالوگ برای معرفی محصولات و یا معرفی وقایع استفاده می شود. کاتالوگ هایی که در این روش از تولید محتوا به کار برده می شوند ممکن است در ابتدا زمینه فارسی داشته باشند و یا از زبان انگلیسی به زبان فارسی ترجمه شده و به صورت کاتالوگ در بیایند‌.

تولید محتوا از طریق وبینار

در سال‌های اخیر با توجه به پیشرفت بیماری کرونا تولید محتوا از طریق وبینار را شاهد بودیم که در آن محتواهای مختلف از طریق وبینار تولید می شدند و در اختیار افراد قرار می گرفتند. وبینارهایی که پخش می شدند، در برخی از موارد رایگان بودند و در برخی از موارد برای آنها هزینه پرداخته می شد.

برخی از محتوا هایی که از طریق وبینار تولید می‌شوند جنبه آموزشی دارند و افراد برای یاد گرفتن آموزش ها اقدام به پرداخت پول و بهره گیری از آموزش می کنند. برای مثال یکی از راه های آموزش تولید محتوا استفاده از وبینار برای این منظور است. در این روش افراد با واریز وجه می‌توانند در وبینار شرکت کرده و آموزش ببینند.

رایج ترین انواع تولید محتوا

تولید محتوا هم در سایت و هم در شبکه‌های اجتماعی رواج بسیار زیادی دارد اما رایج ترین انواع تولید محتوا عبارتند از:

  • تولید محتوا سایت: یکی از مهمترین و رایج ترین انواع تولید محتوا تولید محتوا در سایت های مختلف است. سایت های متفاوتی در زمینه تولید محتوا فعالیت دارند و محتوای مناسب تولید نموده و در اختیار سایر سایتها قرار می دهند به صورت کلی اگر به دنبال پیشرفت بیشتر سایت باشید حتماً باید تولید محتوا با استفاده از روشهای سئو در اولویت کار قرار بگیرد. در سایت ها در اکثر موارد تولید محتوای متنی بیشتر از سایر انواع محتوا ها رواج دارد اما در بعضی از موارد از عکس و فیلم نیز برای جذب بیشتر و بهتر مخاطبان استفاده می شود.
  • تولید محتوا اینستاگرام: اینستاگرام به عنوان یکی از شبکه‌های اجتماعی فعال تولید محتوای تخصصی دارد و افراد مختلف به تولید محتوا اینستاگرام مشغول هستند. برخلاف محتوایی که در سایت گذاشته می شوند تولید محتوا در اینستاگرام در اکثر موارد به صورت ویدیویی و یا تصویری است. امروزه اینفلوئنسرهای مختلفی به تولید محتوا اینستاگرام می پردازند و با تولید فیلم‌های مختلف موارد مختلفی را به افراد معرفی می کنند.
تولید-محتوا-اینستا

تولید-محتوا-اینستا

  • تولید محتوا یوتیوب: در این شبکه اجتماعی تولید محتوا در ابعاد گسترده انجام می شود و در اکثر موارد می توانید فیلم های آموزشی مختلف را در یوتیوب مشاهده کنید. این نوع از تولید محتوا در داخل کشور ایران رواج کمتری نسبت به دو نوعی که در بالا به آنها اشاره شد دارد، اما در کشورهای خارجی تولید محتوا در یوتیوب جایگاه ویژه‌ای دارد.

آموزش تولید محتوا

تولید-محتوا

تولید-محتوا

امروزه آموزش تولید محتوا به دو صورت آموزش رایگان و آموزش غیر رایگان در اختیار کارآموزان قرار می‌گیرد و افراد مختلف به راحتی می توانند با آموزش های رایگان سئو و بهینه سازی سایت خود را تا حدود زیادی بالاتر ببرند و تولید محتوای خوبی داشته باشند اما اگر به دنبال پیشرفت بیشتر در زمینه آموزش تولید محتوا هستید حتماً باید برای آن هزینه کنید. امروزه آموزش تولید محتوا به روش های زیر انجام می شود.

  • آموزش به صورت حضوری: در این روش می‌توانید با آموزشگاه هایی که تولید محتوا را آموزش می‌دهند مراجعه نموده و سپس به صورت حضوری به تولید محتوا متنی بپردازید. در این روش تمامی نکات تولید محتوا برای شما شرح داده خواهند شد و سپس متن های مختلف از شما تحویل گرفته می‌شود که به بهبود کار کمک می‌کند، زیرا تمامی اشکالات شما به شما گوشزد خواهد شد. به صورت کلی آموزش به صورت حضوری پایه تمام آموزش هاست.
  • آموزش از طریق کارآموزی: یکی دیگر از روش هایی که با استفاده از آن می توان تولید محتوا را یاد گرفت آموزش از طریق کارآموزی است. در این روش آموزش رایگان تولید محتوا در اختیار افراد قرار خواهد گرفت اما افراد در ازای یادگیری کار متعهد می شوند که برخی از کارهای مجموعه را به عهده بگیرند. برای مثال مجموعه به شما محتواهای مختلف تحویل می‌دهد و شما محتوا را می نویسید و در اختیار آنها قرار می‌دهید. در مرحله بعدی تمامی اشکالات کار به شما گوشزد خواهند شد و با کار و تمرین مداوم آموزش بهتری خواهید داشت. آموزش از طریق کارآموزی نیازمند صرف زمان زیاد برای یادگیری است و باید در روز زمان مناسب برای این کار را اختصاص دهید.
  • آموزش از طریق وبینار: در سال‌های اخیر با توجه به شیوع بیماری کرونا آموزش از طریق وبینار زیادتر شده است و این موضوع به افراد حتی در شهرستانهای کوچک نیز کمک می کند تا بتوانند به راحتی به آموزش مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند. در این روش اساتید وبینار هایی را برای افراد منتشر می کنند و افراد مختلف می توانند با پرداخت هزینه در وبینار شرکت نموده و آموزش‌های لازم را ببینند. یکی از مهمترین مزایای استفاده از این روش این است که به دلیل عدم نیاز به مراجعه حضوری برای یادگیری می توانید در هر مکانی حتی در روستاهای کوچک به راحتی و آموزش ها دسترسی پیدا نموده و کار خود را آغاز کنید.
  • خود آموزی: یکی دیگر از راه هایی که با استفاده از آن می توان تولید محتوا را یاد گرفت خودآموزی است. در این روش می توانید با خرید کتاب های مختلف خواندن مقالات و گوش دادن به پادکست های در این زمینه تا حدودی تولید محتوا را یاد بگیرید. بدیهی است که با استفاده از این روش نمی توانید به سادگی تولید محتوا را یاد بگیرید و همچنین تمامی نکات تولید محتوا به شما آموزش داده نخواهند شد، اما مزیت استفاده از این روش این است که هزینه‌ای بابت یادگیری نمی پردازد و می توانید به مرور زمان پیشرفت کنید.

درامد تولید محتوا چقدر است؟

زمانی که صحبت از تولید محتوا می شود یکی از مهمترین سوالات برای افراد این است که درآمد تولید محتوا چقدر است؟ شاید اگر این سوال را از بسیاری از افراد بپرسید در پاسخ شما خواهند گفت با تولید محتوا حداکثر می‌توانید ۳ الی ۵ میلیون تومان در ماه کار کنید این در حالی است که درآمد تولید محتوا به موارد متعدد بستگی دارد. برخی از عواملی که بر روی دستمزد تولید محتوا تأثیرگذارند عبارتند از:

  • نوع محتوا: یکی از مهمترین مواردی که بر روی درآمد تولید محتوا تاثیر بسزایی دارد نوع محتواست. برای مثال محتوای مثنوی معمولاً قیمت پایین تری نسبت به محتوای ویدیویی دارد و به همین دلیل اگر فردی اقدام به تولید محتوای متنی کند، دستمزد کار برای او کمتر است.
  • میزان تجربه تولید کننده محتوا: تولید کننده محتوا اگر دارای سابقه و تجربه بالا در زمینه تولید محتوا باشد، معمولاً دستمزد بیشتری برای کار خود می گیرد و به همین دلیل قیمت تمام شده کار بالاتر می رود.
  • سئو شده بودن محتوا: زمانی که تولید کننده محتوا اقدام به تولید محتوای سئو شده می‌کند دستمزد او افزایش پیدا می‌کند. تولیدکنندگانی که محتواهای سئو نشده تحویل می دهند، دستمزد کمتری دارند.

با توجه به این موارد می‌توان گفت دستمزد تولید کننده محتوا ممکن است بین ۱ الی ۱۰۰ میلیون در ماه متغیر باشد به همین دلیل تولید محتوا یکی از کارهایی است که در طول زمان پیشرفت خوب و چشمگیری برای آن پیش بینی می شود.

برای تولید محتوا چه باید کرد؟

شاید با خواندن این مقاله به موضوع برده باشید که تولید محتوا یکی از شغل های مناسب برای شماست، اما ندانید که چگونه باید وارد این کار شوید. در این مورد باید گفت برای تولید محتوا اولین قدم این است که کتاب ها و آموزش های رایگان را مشاهده کنید و به مرور زمان پیشرفت کنید. در مرحله بعدی به مرور زمان اقدام به نوشتن کنید و مقالات مختلف در مورد موارد مختلف بنویسید، با استفاده از این روش عملی می توانید نقاط ضعف و قدرت خود را به خوبی متوجه شوید.

مرحله بعدی برای تولید محتوا این است که آموزش های مختلف را خریداری کنید و یا با شرکت به صورت حضوری در آموزش ها موارد بیشتری را در مورد تولید محتوای سئو شده یاد بگیرید، زیرا آموزش های رایگان تمامی موارد را به شما آموزش نمی دهند. با شروع به کار کردن به مرور زمان افراد بیشتری بر کار شما نظارت خواهند کرد و کم کم ایرادات کار شما برطرف می شود، به همین دلیل کار کردن را آرام آرام و با حقوق کمتر شروع کنید تا به هدف خود برسید.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

seo

طراحی سایت در کرج

Published

on

طراحی سایت در کرج

طراحی سایت در کرج

استفاده از خدمات طراحی وبسایت سبب میشود که:

مراحل با سرعت بیش تری به جلو حرکت نماید. همچنین سبب میشود که روی زمان پایان پروژه حساب نماییدو بودجه ای برای اینکار درنظر گرفته شود. با یک تیم طراحی در ارتباط قرار میگیرید که قبلا تجربه طراحی سایت آموزش آنلاین را دارا میباشد. در مولتی رایان ما میدانیم که چطور یک وبسایت آموزشگاهی موفق خواهد شد. همچنین با همه روند طراحی آن از ابتدا آشنایی داریم. حقیقت این میباشد که طراحی سایت تجاری با طراحی سایت آموزش آنلاین مختلف میباشد تعداد زیادی از طراحان سایت آموزشگاهی اشتباهات ساده را مرتکب میشوند.

اشتباهات ساده در طراحی سایت آموزش آنلاین پشتیبانی کردن اشتباه کاربر:

طراحی سایت آموزش آنلاین باید مورد سلیقه و پسند کاربر باشند.تعداد کلیک های کاربربعد از طراحی سایت آموزش آنلاین باید به کمترین مقدار برسد تا کاربران برای اینکه به اهدافشان برسند دچار سختی نشوند.

حوصله سر بر بودن:

طراحی سایت در کرج آموزش آنلاین باید به شکلی انجام شود که کودکان و نوجوانان را به راحتی به خود جذب نماید. اگر سایت شما فرد را دچار خستگی کند این قشر از جامعه را به راحتی ازدست خواهید داد.با طراحی سایت در کرج آموزشی دانش آموزان با مشکل یادگیری روبه رو نیستند، درحالی که به دلیل انعطاف ناپذیر بودن برنامه های درسی دچار تنفر از یادگیری شده اند و برنامه های درسی شایع را مطابق با ذهنها و مغزها تغییریافته خویش نمییابند.

طراحی سایت در کرج آموزش آنلاین یکی از روش های مناسب برای استفاده میباشد نتایج پژوهشها نشان می دهد که نزدیک به نصفی از افراد جامعه، حس بینایی بهتری دارند و نزدیک به یک پنجم از بهترین حس شنوایی برخوردارند؛یعنی از راه گوش بهتر یاد می گیرند. بیشتر از یک سوم دانش آموزان از راه جنبشی و لمسی یادگیری بهتری دارند.

نمونه سایت آموزش آنلاین در مولتی رایان سایت های آموزشی زیادی را طراحی کرده ایم.یک نمونه سایت آموزش آنلاین پی سی کلاس میباشد. این وب سایت آموزشی همه ی امکاناتی که یک نمونه سایت آموزش آنلاین به آن نیازمند است را در خود جای داده است.بعد از مراجعه به صفحات و وب سایت آموزشی های با دقت از قسمت های مختلف دیدن کنید.این سایتها بزرگ ترین و پربازدیدترین وب سایت آموزشی آنلاین میباشد که توسط تیم مولتی رایان طراحی شده است.

طراحی سایت در کرج

طراحی سایت در کرج

در این نمونه سایت آموزش آنلاین دوره هایی موجود است که دانش آموزان میتوانند از آنها استفاده نمایند.

هدف مدیر در وب سایت آموزشی چیست؟

اگر از مدیران یک موسسه آموزشی باشید دارا بودن یک نمونه سایت آموزش آنلاین ایده آل میتواند به شکل شگفت انگیزی در جذب مخاطبان بیش تر و افزایش آمار ثبت نام و برپایی کلاس ها در مرکز آموزشی شما کمک کند. مطمئن باشید در حال حاضر اساتیدی که در موسسه شما مشغول تدریس میباشند با دیدن عکس و رزومه و پروفایل شخصی خودشان در وب سایت آموزشی راضی خواهند بود و از کار کردن در موسسه شما به خود و شما افتخار مینمایند.

تلاش کنید با داشتن وب سایت آموزشی هم استاد و هم دانشجو را، راضی نگه دارید تا سود شما از این راه افزایش یابد پیشرفت تکنولوژی باعث شده تعداد کاربران دنیای اینترنت  هر روزه در حال افزایش است.مسلم است دلخواهتان نیست  این فرصت را برای تبدیل کاربران فضای مجازی به مشتری از دست دهید ! شرکت طراحی سایت در کرج سئو کار برتر این افتخار را  دارد  که از بهترین مجریان طراحی سایت و سئو در کرج باشد. در کرج طراحی سایت ارزان و با کیفیت و امنیت بالا در شرکت سه سوت وب ارائه می شود.

مزیت های طراحی سایت :

آیا شما مدیر یک کسب و کار هستید اما وب سایت ندارید؟اگر جواب مثبت است، تقریبا می توان گفت کسب و کار  شما وجود ندارد!

اجازه دهید به توضیح مختصری از مزیت های طراحی سایت در کرج بپردازیم.اهمیت طراحی سایت در دنیای امروز  در کرج بر کسی پوشیده نیست. دنیایی که ما در آن زندگی می‌کنیم  دنیای  مدرن است ، تقریبا همه افراد در اینترنت به دنبال اطلاعات هستند. اگر کسب و کاری دارید ، نیازم دارید برای برقراری ارتباط بهتر و مستمر با مشتریان خود  یک سایت برای خود طراحی کنید دارندگان کسب و کار، چه بزرگ و چه کوچک،میتوانند برای خود یک وب سایت داشته باشند. هجوم کاربران و  پیشرفت چشمگیر تکنولوژی به سوی دنیای بی کران اینترنت امری  انکار ناپذیر  است.

بازار تبلیغات این روزها :

بازار بسیار داغ میباشد در فضای مجازی  که از  بین یک طراحی سایت حرفه ای روشی متناسب برای تبلیغات صاحبان کسب و کار و نشان دادن محصولاتشان به مشتریان میباشد. شرکت مولتی رایان در کرج با امکانات جدید با اینکه دارای هزینه طراحی سایت مناسب است همچنین آماده انجام انواع سفارشات طراحی سایت  کرج و سراسر جهان میباشد. طراحی سایت در کرج ارزان و با کیفیت بسیار زیاد را فقط از مولتی رایان بخواهید. با دیدن نمونه کارهای طراحی وب سایت کرج شرکت مولتی رایان به حقیقت این مطالب را خواهید فهمید.

طراحی سایت در کرج

طراحی سایت در کرج

طراح سایت حرفه ای در کرج:

شرکت مولتی رایان از بهترین و حرفه ای ترین تیم تخصصی طراح سایت در کرج استفاده میکند.

طراحی سایت در کرج با:

گرافیک زیبا

امنیت بالا

ریسپانسیو بودن سایت

و …

از ویژگی های طراحی سایت در کرج میباشد.

برای سفارش دادن طراحی سایت در کرج، اول یک جلسه مشاوره رایگان برای فهمیدن دقیق نیاز مشتری و راهنمایی کردن او صورت میگیرد قالب های گرافیکی عمومی یا اختصاصی با توجه به درخواست مشتری طراحی میشود.

استفاده از امکانات پیشرفته و به روز :

در سایت شما مدیریت وب سایت را برای کارفرما آسان تر مینماید. ضمن اینکه باعث ماندن کاربردر سایت شما میشود. مسلما” هیچ چیزی با ارزش تر از جذب کاربران نیست! شرکت طراحی سایت مولتی رایان آماده ارائه خدمات طراحی سایت  در کرج با امکانات فوق العاده می باشد.طراحی وبسایت در کرج را به شکل دارای هدف پایه گذاری کرده است تاروش های کسب و کارهای قدیمی و سنتی را به سطح جدیدی ارتقاء بدهد.

مولتی رایان:

شرکت طراحی سایت ارزان در کرج در تمامی ی زمینه ها و برای تمامی سلیقه ها آماده ی ارائه طراحی سایت حرفه ای و سئو سایت تضمینی میباشد…

هزینه طراحی سایت در کرج متناسب درکنار کیفیت بالای سایت:

دو موضوع مورد توجه کارفرمایان است که میتوانید با مولتی رایان به این مهم به آسانی دست یابید.

از خوبی های طراحی وب سایت کرج میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

۱_ایده های نو

۲_افزایش مشتریان

۳_مقرون به صرفه بودن

۴_دسترسی به اطلاعات تازه برای مشتریان

۵_داشتن کیفیت بالا در شرکت طراحی وب سایت در کرج

طراحی سایت در کرج

طراحی سایت در کرج

اولین هدف مولتی رایان طراحی سایت در کرج:

کیفیت پایین، صدمات بسیاری را به کسب و کار شما وارد خواهد نمود در نتیجه با توجه به این مطلب باید برای نصب و خرید و راه اندازی سایت به شرکت های معتبرو متخصص در زمینه طراحی سایت در کرج مراجعه کرد که شرکت مولتی رایان از همه جهات آماده ارائه خدمات به هموطنان گرامی میباشد.

یکی از مشکلاتی که مشتریان با آن مواجه می شوند:
پشتیبانی خیلی ضعیف شرکت های طراحی سایت کرج میباشد.هزینه های طراحی وب سایت برای پشتیبانی به نوع خدمات که به شما عرضه میکند وابسته است. مولتی رایان خدمات پشتیبانی فنی را مدتی به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار میدهد.مولتی رایان شرکت طراحی سایت حرفه ای و ارزان، در همه ی مراحل پروژه همراه شماست!

طراحی سایت فروشگاهی:

یکی دیگر از فعالیت های مولتی رایان شرکت طراحی وب سایت ارزان در البرز، تولید و گسترش فروشگاه اینترنتی میباشد با استفاده از این نرم افزار شما بدون ذره ای جابجایی و هدر دادن وقت میتوانید خریدهای خود را به شکل کامل و عالی انجام دهید. اگر قصد راه اندازی سایت فروشگاهی کارآمد و موفق را دارید و نمیدانید از کجا و چطور باید شروع کنید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

Continue Reading

seo

سئو وردپرس

Published

on

سئو وردپرس

سئو وردپرس

سئو وردپرس به چه معناست؟

سئو SEO خلاصه شده عبارت [Search Engine Optimization]میباشد و به مجموعه اقداماتی میگویند که با استفاده از آن ها میتوانید وبسایت خودتان را با کلمات کلیدی که مورد نظرتان است به صفحه اول گوگل برسانید.

سئو چیست؟
سئو چیست؟

آموزش سئو وردپرس:

آموزش سئو وردپرس به شما کمک مینماید تا در هر شرایطی توانسته به کسب درآمد برسید. از زمانی که کرونا به کشور وارد شد بسیاری از کسب و کار ها به سمت دنیای دیجیتال روی آوردند. اما باید دانست موفقیت در این راه فقط با داشتن یک سایت بدون ذره ای مهارت و تجربه ای امکان پذیر نمیباشد

همچنین شما با آموزش سئو میتوانید به آسانی هر سایتی را به صفحه اول گوگل ببرید و هم به موفقیت آن کسب و کار کمک نمایید و هم درآمد خود را افزایش دهید. بعد آموزش سئو وردپرس در این مسیر به موفقیت شما کمک فراوانی میکند. در این حرفه میتوان از متخصصینی که در شهرهای خود به عنوان نمونه آموزش سئو وردپرس در کرج و تهران فعالیت مینمایند کمک بگیرید تا میزان موفقیت شما چند برابر شود.

سئو وردپرس چگونه است؟

فعالیت هایی که برای افزایش یافتن ورودی گوگل و موتور های جستجو انجام میگیرد سئو یا بهینه سازی وردپرس گویند. وردپرس یک سلاح چند حرکتی نمیباشد و به تنهایی نمیتواند جایگزین یک سئوی تاثیرگذارتر باشد و در کنار آن باید برای بهبود سئو وردپرس سایت خود تلاش نمایید ساده بودن سیستم مدیریت محتوای وردپرس به شما کمک مینماید تا در تولید محتوا و انتشار یافتن آن زمان کمتری را صرف نمایید.

نکته قابل توجه این است که بسیاری از ابزار های مورد استفاده سئو به صورت پیش فرض در وردپرس رعایت شده است. بخش زیادی از آن به بحث سئو تکنیکال مختص میشود ولی آن چیزی که به وردپرس جذابیت می بخشد امکان بهبود یافتن جنبه های مختلف سئو تکنیکال میباشد.

سئو وردپرس

سئو وردپرس

سئو وردپرس یعنی چه؟

سئو تکنیکال:

سئو تکنیکال به تمامی کارهایی گفته میشود که برای آسان تر شدن اسکرول موتور های جستجو و خزنده ها در یک سایت به انجام میرسد و بیش تر به دولوپر ها و کد نویسان سایت مرتبط است و باید آن را رعایت نمایند.

البته این موضوع را نیز باید بدانید که یک سئوکار باید اطلاعات مورد نیاز در هر بخش را داشته باشد و بتواند با بخش های دیگر ارتباط برقرار نماید تا با مشکل مواجه نشوددریافت کردن نمایندگی سیٔو بین شرکت ‌های ‌مختلف رقابت‌ نزدیکی درجریان میباشد و آن‌هاهمیشه در‌تلاش برای جلو زدن از یکدیگر هستند. شرکت ‌هایی که به ‌بهترین شکل از شبکه ‌اینترنت برای توسعه و رشد کسب ‌و کار خود استفاده نمیکنند از بقیه رقیبان‌خود عقبتر میمانند و ممکن ‌میباشد تعداد زیادی ‌از مشتریان ‌خود را از دست بدهند. رسیدن ‌به این چنین ‌اهداف به تنهایی با کمک کارشناسان ‌ماهر امکان ‌پذیر میباشد.

چرا انجام طراحی‌ و سئوسایت بسیار دارای اهمیت میباشد؟

اکنون در دوره ‌ای زندگی مینماییم که به عصر ارتباطات مشهور است در واقع سرعت رشد کردن ‌اینترنت در زندگی ‌روزمره مردم دور از تصور بود. در حال ‌حاضر استفاده ‌از شبکه اینترنت و فضای ‌مجازی در‌ قالب:

شبکه ‌های اجتماعی

سایت ‌ها

و…

نقش‌ پر رنگی در امور ‌مختلف دارند.

این ‌موضوع خیلی خوب نشان ‌دهنده مقدار زیاد اهمیت ‌استفاده از شبکه اینترنت در فضای کسب ‌و ‌کار میباشد. این‌که بسیاری ‌از افراد پیش از پیدا کردن یک‌ فروشگاه و شرکت برای خرید ‌کالا و استفاده کردن از خدمات ‌آن شرکت یا فروشگاه را در فضای‌ مجازی و موتور های جست و جوگر مثل گوگل جست و جو می‌نمایند برای آنها به یک عادت تبدیل شده است و در مراحل‌ بعدی به‌ شکل حضوری اقدام به بررسی و جست‌ و‌ جو مینمایند.

این ‌موضوع از نگاه کارفرمایان هم دور ‌نمانده و تعداد زیادی از شرکت‌ های تجاری و فروشگاه‌ های ‌معتبر فعالیت ‌خود را در ‌اینترنت گسترش داده و یا تنها به ‌صورت ‌مجازی فعالیت مینمایند. شرکت ها و فروشگاه ‌هایی که فقط به ‌صورت‌ حضوری فعالیت می نمایند در دسترس تعداد ‌کمی از افراد قرار دارند. به‌ نظر میرسد یکی‌ از مهم‌ ترین دلایلی که موجب میشود کارفرما های کسب‌ و ‌کار ها به‌ طرف سئو سایت هدایت شوند هزینه ‌های بسیار وترسناک تبلیغات است. در ادامه به مقدار بیشتری با سئوکار وردپرس آشنا میشویم از بهترین شرکت های فعال در بخش سئوکار وردپرس شرکت مولتی رایان است

سئو وردپرس

سئو وردپرس

ویژگی نرم افزار وردپرس چه چیزهایی است؟

از بهترین نرم افزار های محتوای متنی وردپرس است.بیش ترین صفحات وب برای مدیریت کردن محتوا از این نرم افزار استفاده مینمایند . بسیاری از  سایتهای خارجی و داخلی ازاین نوع نرم افزار استفاده مینمایند.پیشینه این نرم افزار فراوان نیست اما بین صفحات کسب کار توانسته جایگاه خود را پیدا نماید.

پس از منترشدن و گسترش یافتن این نرم افزار ،علاقه به یاد گیری این نرم افزار بین همه افراد افزایش یافت به شکلی که افراد زیادی به شکل حرفه ای برای یاد گیری این نرم افزار پرداختند. در حال حاظر افرد متخصص سئو وردپرس به کمک این نرم افزار ، تازه ترین وبهترین روشهای بهینه سازی سایتهارا به صاحبان کسب و کار ارائه دهند.

افراد متخصص سئو وردپرس چه کارهایی میتوانند انجام دهند؟

متخصصین سئوکار تلاش مینمایند که به همه ی کسب و کار ها و بهبود یافتن وب سایتشان کمک  نمایند.به کمک این افراد متخصص میتوانید کالاها و خدمات و محصولات عرضه شده در صفحات وب را مورد توجه افراد بیشتری قرار داد.سئو کاران ورد پرس از جدیدترین روشها اگاه میباشندو راهبردهای وجود داشته را مورد رسیدگی قرار میدهند . بعد از رسیدگی به همه راه کارها و راهبردهای متناسب با هدف های مورد نیاز کسب و کارها بهترین حالت را به کار گرفته تا بتوانند وب سایت شمارا در صفحه ی اول موتور های جستجو مثل گوگل ببینید .

سئو وردپرس

سئو وردپرس

از مهمترین وظایف سئوکار  وردپرس چیست؟

برای موفقیت سئوکارها در کارهای خود ،باید دانش و مهارت به اندازه کافی داشته باشند . این شغل در مدارس یا دانشگاه اموزش داده نمیشود ،کسانی که علاقه دارند این حرفه را یادبگیرند با مطالعه  مقاله های اساتید و کلاسهای اموزشی آنلاین یا حضوری و کوشش خود در این حرفه سطح و تجربه خود را بالا میبرنند . بعد از یادگیری پایه و اصل و به توانایی رسیدن در این رشته ،افراد متخصص کارها برای منتخب سازی بالای وب سایتها انجام میدهند

اعم از :

۱=تدوین راهکار های لازم برای بهبود یافتن صفحات وب

۲=توانایی کامل برای کار با تمام ابزار های برنامه مدیریت محتوای وردپرس.

۳=بازبینی کامل کلید واژه ها و استفاده ضروری از آنها برای پیشرفت کردن و رتبه بندی صفحات وب .

۴=مشخص نمودن هدفها به منظور ارزیابی و مقدار پیشرفت که به کمک معیار ها قابل اندازگیری میباشد

افراد متخصص سئوکار وردپرس برای رسیدن به دانش لازم تا وب سایتها را بهبود ببخشندچه کاری انجام میدهند؟

افراد متخصص در این زمینه به سبک های متفاوت کار را در این زمینه شروع کرده اند.با توجه به اینکه برای این تخصص رشته دانشگاهی در ایران وجود ندارد که به این حرفه مرتبط باشد. علاقه مندان به این حرفه مهارتها و تلسط در این عرصه را از راههای متفاوتی به دست می اورند.در اینجا قصد داریم تا نگاهی بیش تر و دقیق تر به خصوصیات و مهارتهای لازم برای سئو کاران حرفه ای به وردپرس بیاندازیم . اگر صاحب کسب و کار هستید ،قبل از اینکه از یک سئو کار وردپرس  در کرج و تهران کمک بخواهید حتما این موارد را برسی نمایید

سئو وردپرس

سئو وردپرس

علاقه و پشتکار:

تمام اشخاصی که به طور تخصصی در این زمینه فعالیت مینمایند باید علاقه مند به این حرفه باشند. دستیابی به تسلط و پیشرفت در این زمینه به طور تکی انجام میشود ،همه ی افرادی که در اینکار تخصص دارند با آگاهی در این راه قدم برداشته اند.

Continue Reading

seo

آموزش سئو

Published

on

آموزش سئو

ما در این مقاله سعی کردیم شما را با گوشه ای از کاربرد های سئو، انواع آن، آموزش سئو، سئو تکنیکال و مزایای آن آشنا کنیم تا یاری کوچکی در این دریای بیکران برای شما باشیم.

در دنیای امروز با گسترش کسب و کار های آنلاین در بستر اینترنت بسیاری از افراد به فعالیت در این حوزه و داشتن وبسایت روی می آورند. یکی از مهم ترین عوامل در راه رسیدن به رضایت مخاطب و موتور های جستجو سئو می باشد.

به بیان ساده تر فرض کنید شما یک سایت زیبا و مناسب کاربران طراحی کرده اید اما هیچ بازدید کننده ای ندارد مانند این است که در مکانی مغازه بزنید که هیچ رهگذری از آن جا عبور نمی کند پس برای اینکه سایت شما به موفقیت و پیشرفت دست پیدا کند باید مخاطبان خود را با آن آشنا کنید. در این راستا سئو بهترین کمک را به شما ارائه می دهد.

سئو چیست؟

سئو SEO خلاصه شده عبارت Search Engine Optimization می باشد و به مجموعه اقداماتی گفته می شود که با استفاده از آن ها می توانید وبسایت خودتان را با کلمات کلیدی مورد نظرتان به صفحه اول گوگل برسانید.

سئو چیست؟

سئو چیست؟

آموزش سئو

آموزش سئو به شما کمک می کند تا در هر شرایطی بتوانید به کسب درآمد برسید. از زمان ورود کرونا به کشور بسیاری از کسب و کار ها به سمت دنیای دیجیتال روی آوردند. اما باید بدانید موفقیت در این راه فقط با داشتن یک سایت بدون هیچ مهارت و تجربه ای امکان پذیر نخواهد بود.

همچنین شما با آموزش سئو می توانید به سادگی هر سایتی را به صفحه اول گوگل برسانید و هم به موفقیت آن کسب و کار کمک کنید و هم درآمد خود را افزایش دهید. پس آموزش سئو در این مسیر به موفقیت شما کمک شایانی می کند.

در این زمینه می توان از متخصصینی که در شهر خود به عنوان مثال آموزش سئو در کرج و تهران فعالیت می کنند کمک بگیرید تا میزان موفقیت شما دو چندان شود.

سئو وردپرس چیست؟

فعالیت هایی که برای افزایش ورودی گوگل و موتور های جستجو انجام می گیرد سئو یا بهینه سازی وردپرس می گویند. وردپرس یک سلاح چند کاره نیست و به تنهایی نمی تواند جایگزین یک سئوی موثر باشد و در کنار آن باید برای بهبود سئو وردپرس سایت خود تلاش کنید. ساده بودن سیستم مدیریت محتوای وردپرس به شما کمک می کند تا در تولید محتوا و انتشار آن زمان کمتری را صرف کنید.

نکته قابل توجه این است که بسیاری از ابزار های مورد استفاده سئو به صورت پیش فرض در وردپرس رعایت شده است. بخش عظیمی از آن به بحث سئو تکنیکال اختصاص دارد اما آن چیزی که وردپرس را جذاب می کند امکان بهبود جنبه های مختلف سئو تکنیکال است.

سئو وردپرس چیست؟

سئو وردپرس چیست؟

سئو تکنیکال

سئو تکنیکال به کلیه اقداماتی گفته می شود که به منظور آسان تر شدن اسکرول موتور های جستجو و خزنده ها در یک سایت انجام می شود و بیشتر به دولوپر ها و کد نویسان سایت مربوط می شود و باید آن را رعایت کنند. البته این را هم باید بدانید که یک سئوکار باید اطلاعات لازم در هر بخش را دارا باشد و بتواند با دیگر بخش ها ارتباط برقرار کند تا با مشکل مواجه نشد.

مزایای سئو تکنیکال

بسیاری از افراد با آن که تمام نکات تولید محتوا و لینک سازی را رعایت می کنند ولی باز هم مورد توجه گوگل قرار نمی گیرند و رتبه خوبی در بین رقیبان کسب نمی کنند. یکی از عوامل مهمی که باید به بررسی آن پرداخت سئو تکنیکال است.

به طور کل سئو تکنیکال پایه ای برای نتیجه گرفتن از سئو داخلی و خارجی سایت است و همچنین با کد های برنامه نویسی، مسائل فنی سایت، ربات ها و با عوامل مربوط به موتور های جستجو در ارتباط است.

یکی از نکات مهم سرعت سایت است. از فاکتور های مهم که در رتبه گوگل تاثیر گذار است سرعت سایت می باشد که برای این مورد رعایت قوانین و استاندارد های سئو تکنیکال امری مهم و ضروری است.

انواع سئو

سئو انواع مختلفی دارد که بعضی از آن ها به پیشرفت سایت کمک می کنند بعضی دیگر به ضرر سایت می باشد. اما در کل بهینه سازی یک سایت به کمک سه روش انجام می شود که در ادامه این بخش هر کدام را به صورت جداگانه توضیح خواهیم داد.

سئو کلاه سفید

در واقع می توان سئو کلاه سفید را همان سئو ارگانیک دانست. در این روش بهینه سازی، تمامی اصول و شرایطی که گوگل مشخص کرده رعایت می شود. این روش به زمان و کار بیشتری نیاز دارد اما امنیت و پایداری کار شما را می تواند تضمین کند.

سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه کاملا خلاف انتظارات گوگل عمل می کند. چرا که این روش یک سایت را به سرعت به صفحات ابتدایی گوگل می آورد اما از آن جایی که در آن از روش های نادرست و خلاف استفاده می شود. ریسک بالایی دارد و ممکن است هر لحظه با شکست مواجه شود.

سئو کلاه خاکستری

همان طور که از اسم آن مشخص است روشی میانه بین سئو کلاه سفید و کلاه سیاه می باشد. در این روش افراد سعی دارند سئو کلاه سیاه را به جای کلاه سفید به گوگل نشان دهند. به طور مثال مقاله ای را از سایت دیگر بر می دارند کمی در آن تغییرات ایجاد می کنند و به عنوان محتوایی نو معرفی می کنند.

آموزش سئو وردپرس

از جمله مواردی که باید از همان ابتدای راه اندازی یک سایت به آن توجه شود آموزش سئو وردپرس است. باید تنظیمات مربوط به سئو را در وردپرس اعمال کنید تا بتوانید نتیجه مطلوبی از بهینه سازی سایت به دست آورید.

بسیاری از صاحبان سایت به دنبال افزایش ورودی گوگل از طریق بهینه سازی سایت و تولید محتوا هستند. اما خوب است بدانید قبل از هر چیز باید نکات کلیدی سئو وردپرس بر روی سایت اعمال بشود تا بتوانید بهترین نتیجه ممکن را بدست آورید.

آموزش سئو وردپرس در کرج
آموزش سئو وردپرس در تهران
آموزش صفر تا صد سئو

نکته قابل توجه این است که شما می توانید با آموزش صفر تا صد سئو میزان بازدید کنندگان سایت خودتان را افزایش دهید که باعث می شود موتور های جستجو و کاربران مشتاق شوند تا سایت شما را بازدید کنند و ارزش و اعتبار سایت شما را افزایش دهد و برای مخاطبان بیشتری به نمایش بگذارد. این موضوع از مهم ترین عواملی است که بک کسب و کار برای پیشرفت به آن نیاز دارد.

آموزش سئو وردپرس

آموزش سئو وردپرس

آموزش سئو در وردپرس

شاید برایتان این سوال پیش بیاید که آیا آموزش سئو در وردپرس با دیگر سیستم های مدیریت محتوایی تفاوت دارد یا خیر؟ در جواب به این پرسش باید گفت خیر، آموزش سئو در وردپرس و بهینه سازی سایت با دیگر سیستم ها مشابه می باشد.

اما یک تفاوت مهم دارد که آن ساده بودن سئو در وردپرس است. زیرا افزونه هایی را در اختیار شما قرار می دهد. هر چند این افزونه ها در آموزش سئو وردپرس انقدر هم تاثیر نمی گذارد. چرا که شما با یادگیری نکات و قواعد می توانید آن را به بهترین شکل مدیریت کنید و از آن بهترین نتیجه را به دست آورید.

جمع بندی

در انتها امیدواریم این مقاله توانسته باشد شما را در مسیرتان راهنمایی کند و بتوانید با به کار گیری این مطالب بهترین نتیجه ممکن را برای کمک به کسب و کارتان به دست آورید. اما به یاد داشته باشید برای موفق شدن باید همواره به تلاش خود ادامه دهید تا بتوانید از دیگر رقیبان حوزه فعالیت خود پیشی بگیرید.

Continue Reading

برترین ها