ریپورتاژ آگهی

ایزوگام

دستگاه ساختمانی

۷ دی ۱۴۰۰ 10 بازدید
ریپورتاژ آگهی
ایزوگام

ایزوگام

معمولا نصب ایزوگام ها برای نوعی عایق در برابر رطوبت و آب استفاده می شود. این عایق ها وظیفه جلوگیری ورود رطوبت و آب را به داخل ساختمان دارند تا از مشکلات احتمالی که برای سازه پیش خواهد آمد جلوگیری کنند. ایزوگام ها را به عنوان عایق معمولا در پشت بام ها و دیوار هایی نصب می کنند که در آن جا احتمال نفوذ آب و یا روطبت به داخل ساختمان وجود دارد. یکی از شرکت های فعال برای ایزوگام در کرج شرکت  ایزوگام موسوی می باشد.

ایزوگام

ایزوگام مرغوب چه نوع ایزوگامی است؟

ایزوگام هایی را ایزوگام مرغوب می نامند که بافته شده از مواد پلی استری نباشد. همچنین عدم استفاده از پلاستیک و هر گونه ماده سازنده ای که پلاستیکی باشد باعث بهبود کیفیت ایزوگام می شود. نمونه ایزوگام های که ساختاری استاندارد دارند و به عنوان ایزوگام مرغوب از آن ها یاد می شود، از ترکیب مقدار مشخصی قیر خالص و قیر طبیعی ساخته شده اند. اگر میزان قیر خالص و قیر طبیعی در ایزوگام مقدار استانداردی باشد، میزان چسبندگی و مقاومت ایزوگام را بالا برده و همچنین باعث انعطاف پذیری در ایزوگام می شود. یکی از شرکت هایی که شما می توانید ایزوگام مرغوب را از آن جا تهیه کنید شرکت  ایزوگام موسوی می باشد.

ایزوگام نا مرغوب چه ویژگی هایی دارد؟

همانطور که گفتیم مواد سازنده نقش مهمی در تعیین کیفیت ایزوگام ها دارد. موادی که ایزوگام های نا مرغوب را تشکیل می دهند شامل کوک و مازوت می باشد. همچنین در برخی شرایط با استفاده از ضایعات پالایشگاهی باعث بالا بردن وزن ایزوگام می شوند و ضخامت آن ها را زیاد می کنند. برای آنکه ایزوگام مرغوب را از ایزوگام نا مروب تشخیص دهید، ابتدا مقداری از آن را سوزانده و در صورتی که دود رون سوخته و یا بوی نا خوش آیندی نداشت، می توان تا حدودی مطمئن شد که این ایزوگام مرغوب می باشد. همچنین خرید از شرکت های معتبری مانند  ایزوگام موسوی می تواند اعتما شما در خرید ایزوگامی مرغوب را تامین کند.

انواع مختلف ایزوگام

فروش ایزوگام در کرج به شیوه رولی می باشد که در فروشگاه ها موجود است. ایزوگام ها بر اساس نوع ساختار، مواد استفاده شده و کاربردشان به دسته بندی های زیر تقسیم می شوند.

ایزوگام

ایزوگام های پلیمیری

این ایزوگام ها را با خلوص 60 درصدی یا بیشتر با کمک تقطیر نفت خام به دست می آورند. شیره خام مراحل ابتدایی این ایزوگام ها می باشد و تبدیل شیره خام به ایزوگام های پلی مری فرآیندی هست که در کارخانه ها اتفاق می افتد.

ایزوگام های دمیده

ساختار ایزوگام ها دمیده مازوت می باشد. ایزوگام های پلی مری از کیفیت بیشتری نسبت به این ایزوگام ها بر خور دار هستند ولی ایزوگام های دمیده بسیار نرم تر از قیر خام می باشد. نصب ایزوگام های دمیده معمولا در باتری های موبایل و یا اندود کاری ها انجام می شود. اگر شما قصد نصب ایزوگام در کرج را در این موارد را دارید، شرکت  ایزوگام موسوی می توانید همیار خوبی برای شما در این راه باشد.

ایزوگام های دولایه و ایزوگام های تک لایه

ایزوگام های دولایه معمولا چون ضخامت بیشتری دارند، مقاومت بیشتری در برابر رطوبت دارند، معمولا در اماکنی نصب می شوند که در تماس بیشتری با رطوبت و آب هستند. در ساختار این دو ایزوگام تفاوتی وجود ندارد و تنها نکته همان ضخامت بیشتر لایه های ایزوگام دولایه می باشد. ایزوگام های تک لایه و دو لایه از پلی استر ساخته شده اند.

ایزوگام هایی با روکش آلمینیومی یا روکش های سنگ ریزه

مکان هایی مانند پشت بام ها که به عنوان روف گاردن استفاده می شوند در بخش استفاده از پوششی که عایق باشد باید از این نوع ایزوگام در کرج استفاده کنند. این مورد تفاوتی که با موارد قبلی دارد آن است که در حین پوشش عدم نفوذ رطوبت به داخل ساختمان، زیبایی از اهمیت ویژه ای بر خور دار است. اگر شما قصد نصب ایزوگام در کرج روی همچین جاهایی را دارید، بهتر از از این نوع ایزوگام ها استفاده کنید، برای اطلاع بیشتر نیز می توانید به سایت  ایزوگام موسوی مراجعه نمایید.

زیر ساخت مناسب برای ایزوگام ها چیست؟

استفاده از زیر ساخت های مناسب در هنگام نصب ایزوگام در کرج تاثیر بسیار زیادی دارد. مهم ترین بخش نصب ایزوگام در کرج، میزان چسبندگی می باشد که این موضوع به دو عامل
الف) جنس ایزوگام
ب) زیر ساخت مناسب
بستگی دارد. نصب ایزوگام بر روی سطوح چوبی و یا فلزی ممنوع است. در ادامه به بررسی زیر ساخت های مختلف برای ایزوگام می پردازیم.

ایزوگام

نصب ایزوگام بر روی سطوح صاف

سطوح صافی که عاری از هر گونه آلاینده و رطوبت باشد بهترین نوع زیر ساخت برای نصب ایزوگام در کرج به شمار می روند. تنها نکته این که در خصوص نصب ایزوگام در سطوح صاف باید رعایت شود آن است که استفاده ازعایق های دو لایه ای برای این سطوح اجباری می باشد.

نصب ایزوگام بر روی پی

این سطوح قبل از آن که ایزوگام را بر روی آن ها اجرا کنید باید به خوبی پرایمر کشی شوند و همچنین در این زیر ساخت ها حواستان باشد که استفاده از دما بالای 190 درجه سانتی گراد برای چسباندن ایزوگام ممنوع است. برای اطلاعات بیشتر در خصوص نصب ایزوگام بر روی سطوح مختلف با همکاران ما در  ایزوگام موسوی تماس بگیرید.

نصب ایزوگام در استخر ها

استخر ها نیز به واسطه آن که همواره در مجاورت آب قرار دارند بهترین زیر ساخت برای شان بتون می باشد. این نمونه نیز پس از انجام پرایمر باید در حدود 6 سانتی متر بر روی سطح پرایمر را بتون ریخت. شرکت  ایزوگام موسوی نمایندگی ایزوگام دلیجان در کرج می باشد که می توانید برای نصب ایزوگام در کرج به این شرکت مراجعه کنید.

 

نکاتی راجع به نصب ایزوگام

سطح مورد نظر برای نصب ایزوگام در کرج باید عاری از هر گونه فرو رفتگی و بر آمدگی باشد. همچنین تمیز بودن سطح نیز نکته مهمی است که باید به آن اشاره کرد، زیرا در غیر این صورت ایزوگام به خوبی به سطح زیری چسبیده نمی شود. در هنگام نصب میزان شیب را بررسی کنید تا به درستی تراز باشد. در هنگام نصب ایزوگام حواستان باشد هوا خیلی سرد یا اصولا زیر 5 درجه نباشد. پس از نصب ایزوگام در کرج حتما از نصاب مربوطه بخواهید که ایزوگام نصب شده را هوا گیری کند تا از عبور هر گونه رطوبت به داخل ساختمان جلو گیری به عمل آید.

قیمت ایزوگام چگونه محاسبه می شود؟

تعرفه های قیمت ایزوگام در کرج وابسطه به موارد زیر می باشد.
الف) نوع برند ایزوگام
ب) میزان پولی که نصب کننده می گیرد.
پ) هزینه حمل و میزان کپسول مورد نیاز برای نصب
ت) متراژ مورد نظر.
قیمیت ایزوگام در کرج و کیفیت دو بعدی هستند که در نصب ایزوگام بسیار اهمیت دارند و برای مشتری نیز حائز اهمیت است. شما می توانید برای نصب و خرید ایزوگام با بهترین کیفیت و قیمتی مناسب به شرکت  ایزوگام موسوی مراجعه نماید. همکاران ما در  ایزوگام موسوی آمادگی پاسخ گویی به سوالات شما را دارند.

مطالب دیگر را میتوانید در سایت رپورتاژ مشاهده فرمایید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *