Connect with us

وبلاگ

زعفران

Published

on

زعفران

زعفران

زعفران چیست؟
زعفران که به طلای سرخ و گل سلامتی معروف است ،گیاهی است که از خانواده زنبق هااست ویکی از محبوب ترین ؤگران ترین ادویه در سراسر دنیا است و اغلب در آشپزی و داروسازی مورد استفاده قرار میگیرد .یکی از بزرگترین صادرکننده های زعفران ایران است که برای کشت و پرورش ان زحمت زیادی باید کشید

زعفران

زعفران

واژه شناسی
زعفران در قدیم به زرپران یعنی گل هایی که پر های ان مانند زر است گفته میشد.
نام علمی این گیاه crocus است
پیش از اینکه در باره زعفران اطلاعاتی به شما بدهیم بهتراست بدانیم که زعفران یک قسمت های قرمزرنگی به نام کلاله دارد که در لابه لای گلبرگ بنفش این گیاه وجود دارد و این کلاله های قرمز رنگ عطر بسیارمطلوبی دارد که میتواند تا چند روز در محیط ماندگار باشد.

چگونه زعفران رشد میکند.؟

زعفران قسمتی به نام پیاز دارد که با پوشالی قهوه ایی رنگ محافظت شده است و وقتی این پوشال را میکارند شروع به رشد میکند و مانند همه گیاهان یک ساقه ایی را به وجود می آورد و در آخر به غنچه و گل زعفران تبدیل میشود.
پس از به وجود آمدن گل ها سه قسمت قرمز رنگ دیده میشود که آنهارا زعفران میگوند و معمولا این گل شش گلبرگ دارد.
شرایط رشد زعفران به این صورت است که:
زعفران در مناطق نیمه گرمسیری یعنی زمستان های متعدل و ملایم وتابستان های گرم و خشک میروید .زمین هایی که آفتاب گیر خوبی دارند و در معرض باد سرد نیستند برای کشت زعفران مناسب هستنند.
زعفران مرکب شده از چهار ماده که هرکدام باعث یک ویژگی در زعفران هستند‌
این مواد عبارتند از:
کروسین که در رنگدهی زعفران موثر است
پیازچه که باعث رشد زعفران میشود
پیکروسین در ایجاد طعم زعفران نقش دارد
سافرانال که عطر و بوی زعفران به دلیل وجود این ماده است

زعفران

زعفران

قبل از پخش زعفران باید آن را از لحاظ کیفیت بررسی کنند که اینکار در آزمایشگاه ها صورت میگیرد و همچنین برای تشخیص تقلبی بودن زعفران از روش کرماتوگرافی استفاده میکنند.
این گیاه شگفت انگیز خواص منحصربه فردی نیز داردکه به آن اشاره میکنیم
۱_جلوگیری از ریزش مو =اگر زعفران را همراه با چایی یا شیر بنوشید در طی زمان متوجه میشوید که ریزش موهایتان کم شده

۲_ضد افسردگی=هورمون های دوپامین و سرتونین کنترل عصب را برعهدع دارند.زعفران با کنترل کردن و مثبت نگه داشتن هردو میتواند نقش مهمی دربهبود شخص افسرده داشته باشد

۳_بهبود سلامت پوست=خوردن چای زعفران میتواند کمک کند که انسان پوستی شاداب و تازه داشته باشد این شادابی باعث زیبایی چهره میشود

۴_بهبود سلامت قلب=زعفران دو ماده پتاسیم و کروسین دارد که باعث میشه شریانها بهبود پیدا کنند و از گرفتگی رگ ها جلوگیری میکند.

۵_بهبود عملکرد خواب=زعفران میتواند با کنترل و تاثیر گذاری روی ارامش روح و تنظیم کردن خواب کمک میکند تا خواب راحت تری داشته باشیم.

۶_درمان فشار خون= زعفران در درمان فشار خون نیز تاثیر دارد

۷_درمان بیماری نقرس=این گیاه همچنین میتواند در درمان نقرس نیز کمک کند

۸_درمان بیماری ام اس=درمان ساده بیماری ام اس با زعفران شدنی است

۹_افزایش هوش=مواد معدنی خاص موجود در زعفرات باعث افزایش هوش انسان میشود .
این مواد شامل: مس/آهن/منگنز/روی /منیزیم/سلنیوم/ است
۱۰_همچنین زعفران باعث رفع مشکلات بینایی میشود =چراکه در زعفران خاصیت انتی اکسیدان وجود دارد واعصاب را کنترل میکند .همچنین کاروتنئید هایی دارد.
استفاده از زعفران مشکلات بینایی را تسکین و بهبود میدهد
۱۱_مادران باردار که در اواهر ماه های بارداری هستن با توصیه پزشک خود میتوانند زعفران مصرف کنند که برای زیبایی فرزند خود موثر است

نکته قابل ذکر این است که درسته که زعفران بسیار کاربرد دارد ولی مصرف بیش از اندازه زعفران نیز باعث عوارض و بیماری یا حد مرگ انسان میشود
مصرف بیش از اندازه زعفران اسهال خونی ،سرگیجه،سردرد،حالت تهوع،استفراغ را به دنبال دارد .پس باید در استفادع از زعفران مراقب باشیم .همچنین مصرف و استفاده ۱۲الی۲۰گرم زعفران موحب مرگ میشود .
زعفران ممکن است که باعث الژی شود و افرادی که زعفران استفاده میکنند باید به پزشک مراجعه کنند تا خطری انها تهدید نکند.
همچنین ممکن است باعث استرس ،اظطراب و خواب الودگی شود .مصرف پیش از خد زعفران باعث ایجاد بیماری دو قطبی میشود .مادران باردار و شیرده نباید از زعفران استفاده کنند

زعفران

زعفران

انواع زعفران

زعفران برعکس ادویه های دیگر انواع مختلفی دارد که شمارا برای خرید عمده زعفران در کرج آگاه میکند که کدام نوع را بخرید و هرنوع از این زعفران ها براساس چگونگی برداشت و زمات برداشت یا جداسازی فرق دارد

انواع زعفران براساس بهترین کیفیت برای خرید زعفران
۱_زعفران سوپر نگین=در این نوع زعفران مقدار رنگدهی و عطر بسیار بالا است
۲_زعفران شبه نگین=این نوع مقدار رنگدهی نسبت به زعفران سوپر نگین کمتر است ولی در مقایسه با انواع دیگر زعفران بالا است
۳_زعفران نگین =شکل زعفران به صورت خمیده و شاخه های آن جدا از هم هستند
۴_زعفران سرگل=در این نوع خبری از زردی و سفیدی ریشه زعفران نیست و پر استفاده ترین نوع زعفران است
۵_زعفران پوشال= این نوع زعفران کلاله های قرمز رنگ با کمی ریشه است
۶_زعفران دسته=در این نوع زعفران کلاله ها به صورت دسته ایی جمع آوری شده و خشک میکنند
۷_ریشه زعفران=به قسمت های خمیده زعفران که در آخر کلاله است میگویند.

چگونه زعفران اصل را تشخیص بدهیم؟

۱_به ظاهر وکلاله ها توجه کنید
۲_باید عطر و طعم مرغوبی داشته باشد(زعفران اصل کمی تند مزه است)
۳_به رنک آن نیز توجه میشود
۴_بیش از حد ارزان بودن زعفران نیز نشانه تقلبی بودن زعفران است ‌مگر اینکه از فروشگاه های معتبر خریداری شود
۵_بافت زعفران باید خشک و شکننده باشد نباید نرم باشد

خرید زعفران
زعفران را میتوانیم به چند طریق تهیه کنیم
۱_میتوانیم در مشهد به صورت مسقیم از فروشگاه های فروش و پخش زعفران خریداری کنیم
۲_به صورت اینترنتی(به این صورت که خرید زعفران را از طریق سایت های فروش زعفران تهیه کنیم)
۳_همچنین میتوان زعفران را از شرکت های فروش زعفران به صورت مستقیم و عمده خریداری کرد.

ارسال زعفران به سراسر کشور

برای ارسال زعفران میتوان از شرکت های پست استفاده کرد
همه فروشندگان فروش زعفران قادرندکه زعفران را به صورت عمده یا حتی جزئی و به صورت بسته ایی از طریق پست برای مشتریان خود ارسال کنند.
این فروشندگان معمولا شرکت های پخش و فروش زعفران /سایت های اینترنتی فروش عمده زعفران هستند که می توانند برای مشتریان خود در سراسر کشور ارسال کنند.
همچنین در تهران نیز مراکزو شرکت های پخش و فروش‌زعفران وجود دارد که به صورت فله ایی ویا بسته ایی به صورت گرمی و مثقالی زعفران را به فروش میرسانند.میتوان بازار بزرگ تهران را برای فروش‌و پخش زعفران مثال زد

زعفران

زعفران

پخش زعفران درکرج

زعفران از ان دسته از گل هایی است که با فروش آن درآمد زیادی میتوان بدست آورید،چراکه در هر زمینه ایی کاربرد دارد و به دلیل رنگ ‌طعم و بوی دل انگیزش خواهان زیادی دارد و اگر به صورت اصولی و درست کشت شود میتوانیم تا سالیان متمادی از آن استفاده کنیم .
درنتیجه مراکز و فروشگاه هایی درکرج هستند که میتوانیم زعفران های اصل و مرغوب را از انجا خریداری کنیم.
البته شرکت های بازرگانی معتبری نیز در کرج وجود دارد که به صورت عمده و بسته بندی شده زعفران را به فروش میرسانند.

حرف آخر
زعفران از ارزشمند ترین ادویه های جهان است که خواص و‌ویژگی های شگفت انگیز و منحصر به فردی دارد و میتواند در درمان بسیاری از بیماری ها مفید و درکاربرد باشد پس در خرید زعفران دقت کنید و از فروشگاه های معتبر تهیه کنید

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

املاک

اجاره آپارتمان ارزان: نکات و ترفندها

Published

on

اجاره آپارتمان

اجاره آپارتمان ارزان یکی از چالش‌های بزرگ زندگی در شهرهای بزرگ است. افزایش قیمت مسکن در سال‌های اخیر، این چالش را برای بسیاری از افراد دشوارتر کرده است. با این حال، با کمی تلاش و صبر، می‌توان آپارتمان ارزان قیمتی را پیدا کرد. در این مقاله، نکات و ترفندهایی را برای اجاره آپارتمان ارزان به شما معرفی می‌کنیم.

نکات و ترفندها برای اجاره آپارتمان ارزان

1- محله مناسب را انتخاب کنید:

یکی از مهم‌ترین عوامل در تعیین قیمت اجاره آپارتمان، محله آن است. محله‌های مرکزی و پرطرفدار معمولاً قیمت‌های بالاتری دارند. اگر به دنبال آپارتمان ارزان قیمت هستید، بهتر است به محله‌های حاشیه‌ای‌تر یا کمتر توسعه‌یافته‌تر مراجعه کنید.

2- متراژ آپارتمان را کاهش دهید:

متراژ آپارتمان یکی دیگر از عوامل مهم در تعیین قیمت اجاره است. آپارتمان‌های کوچک‌تر معمولاً قیمت‌های پایین‌تری دارند. اگر به فضای زیادی نیاز ندارید، می‌توانید با کاهش متراژ آپارتمان، هزینه اجاره را کاهش دهید.

متراژ آپارتمان را کاهش دهید

متراژ آپارتمان را کاهش دهید

3- امکانات آپارتمان را کاهش دهید:

آپارتمان‌های مبله معمولاً قیمت‌های بالاتری دارند. اگر به مبلمان و وسایل خانه نیاز ندارید، می‌توانید آپارتمان مبله اجاره نکنید. همچنین، آپارتمان‌های دارای امکانات بیشتری مانند آسانسور، پارکینگ، و انباری نیز معمولاً قیمت‌های بالاتری دارند. اگر به این امکانات نیاز ندارید، می‌توانید آپارتمان ساده‌تری را اجاره کنید.

4- در زمان مناسب به دنبال آپارتمان باشید:

بهترین زمان برای جستجوی آپارتمان ارزان، زمان‌هایی است که تقاضا برای اجاره آپارتمان کم است. این زمان‌ها معمولاً در اوایل سال یا اواخر تابستان است. همچنین، اگر می‌توانید، برای اجاره آپارتمان از یک ماه قبل برنامه‌ریزی کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا آپارتمان مناسب‌تری را با قیمت پایین‌تری پیدا کنید.

5- از منابع مختلف استفاده کنید:

برای پیدا کردن آپارتمان ارزان، می‌توانید از منابع مختلف استفاده کنید. روزنامه‌ها، سایت‌های املاک، و شبکه‌های اجتماعی همگی می‌توانند منابع خوبی برای یافتن آپارتمان باشند. همچنین، می‌توانید از دوستان و آشنایان خود برای پیدا کردن آپارتمان کمک بگیرید.

6- مذاکره کنید:

اگر آپارتمانی را پیدا کردید که قیمت آن برای شما مناسب نیست، می‌توانید با صاحبخانه مذاکره کنید. صاحبخانه‌ها معمولاً مایل هستند تا قیمت اجاره را کمی کاهش دهند، به خصوص اگر آپارتمان مدت زیادی است که خالی مانده است.

نکته

از این نکات در اجاره ویلا هم می توانید استفاده کنید.

بخش پایانی:

اجاره آپارتمان یکی از مهم‌ترین مسائل زندگی بسیاری از افراد است. با توجه به افزایش قیمت مسکن در سال‌های اخیر، پیدا کردن آپارتمان ارزان قیمت دشوارتر شده است. با این حال، با رعایت نکات و ترفندهایی که در این مقاله ذکر شد، می‌توان آپارتمان ارزان قیمتی را پیدا کرد.

Continue Reading

وبلاگ

عوامل مهم در قیمت جت پرینترهای لیزری؛ هر آنچه باید بدانید

Published

on

جت پرینتر لیزری

جت پرینترهای لیزری، در دسته بندی انواع جت های پرینتر، مانند سایر ابزار های هم گروه خود، به منظور چاپ برخی اطلاعات نظیر قیمت، تاریخ انقضا و اصالت کالا روانه ی بازار شده و دستگاه هایی ضروری در خط تولید مشاغل کارخانه ای و کارگاهی به شمار می روند. 

شاید برای شمایی که صاحب مشاغل تولیدی هستید مهم باشد که بدانید چه عواملی بر قیمت جت پرینترهای لیزری تاثیر داشته و در میان خیل انبوهی از نمونه های بازار، کدام یک یاری گر بهتری در خط تولیدتان هستند.

این مطلب به منظور معرفی جت پرینترهای لیزری، در راستای بررسی تاثیر کیفیت و کاربری ها بر قیمت این مدل دستگاه ها تهیه شده است. پس تا انتهای مطلب همراه ما باشید.  توجه داشته باشید که دانستن این نکات می تواند به شما کمک کند تا با دیدی بازتر نمونه های مشابه را ارزیابی کرده و دستگاه مناسب خود را با صرف کمترین هزینه خریداری نمایید.

جت پرینتر لیزری دستی L1H | جت لیزر دستی آرین بهرنگ

جت پرینتر لیزری دستی L1H | جت لیزر دستی آرین بهرنگ

جت پرینترهای لیزری؛ بررسی تفاوت ها

در همین ابتدای امر، برای شناخت اصولی جت پرینترهای لیزری و تفکیک از نمونه های دیگر، لازم است که از ماهیت استفاده ی آنها آگاهی کافی داشته باشید. در توضیح بیشتر، باید گفت که این نوع از دستگاه ها نیز مانند سایر مدل های دیگر، وظیفه ی چاپ مشخصات بر روی محصول را بر عهده دارند. با این تفاوت که معمولا عموم جت های پرینتر، با استفاده از جوهر، پروسه ی چاپ را پیش می برند.حال آنکه جت های پرینتر لیزری، از پرتو های نوری در این مسیر استفاده می کنند.

لازم به ذکر است که اینگونه جت ها، دست آورد پیشرفت علم در زمینه ی طراحی بوده و به همین دلیل نیز ساختاری مدرن تر از دیگر هم گروهی های خود دارند. اما جت پرینترهای لیزری نیز مانند سایر دستگاه های صنعتی، در رده بندی های مختلفی قرار می گیرند و این موضوع می تواند مستقیما قیمت آنها را دستخوش تغییر سازد.

لذا شناخت کامل این دستگاه با در نظر گرفتن کاربری آن و مطابقتش با روند تولید محصول، می تواند تا حد بالایی شما از سردرگمی های ناشی از مواجهه با انواع مختلف ارائه شده در بازار نجات دهد.

جت پرینتر دستی h12 | امکان نصب روی نوار | قیمت و خرید تاریخ زن دستی پیشرفته

جت پرینتر دستی h12 | امکان نصب روی نوار | قیمت و خرید تاریخ زن دستی پیشرفته

جت پرینترهای لیزری؛ عملکرد و ساختار

شاید برای شما سوال باشد که نحوه ی عملکرد جت پرینترهای لیزری چگونه است. در توضیح این امر باید گفت که این نوع دستگاه ها، با متمرکز نمودن نور در نقطه ای معین، توان پرتو را بالا برده و از طریق این پرتو قوی و متمرکز، اطلاعاتی که قبلا کاربر به آنها داده است را بر روی محصول درج می کنند.

 شاید خالی از لطف نباشد که بدانید این مدل از جت ها، با نام هایی نظیر دستگاه چاپ لیزری و تاریخ زن لیزری نیز در بازار شناخته می شوند. 

پس هنگام رویت جت لیزری در بازار و ارزیابی قیمت، از این موضوع آگاه باشید که ممکن است فروشندگان، این دستگاه را با نام های ذکر شده نیز معرفی نمایند. اما این موضوع به طور کل تاثیری بر قیمت نداشته و همگی این نام ها، صرفا به یک محصول اطلاق می شوند.


نکته مهمی که لازم است در شناخت جت های پرینتر لیزری به یاد داشته باشید این است که مواد مصرفی نظیر کارتریج عمدتا در آنها به کار نرفته و در اصل با سوخته شدن یک لایه ی نازک از روی سطح محصول به واسطه ی پرتو نوری، مقوله ی چاپ را پیش می برند. لذا همین امر هزینه ی مصرف کننده را پایین آورده و در عین حال، چاپی پر قدرت، با کیفیتی قابل اتکا و بی نقص را تحویل می دهد. 

پس تا اینجای کار متوجه شدیم که قیمت جت پرینتر لیزری خصوصا با در نظر گرفتن هزینه های استفاده، بسیار مقرون به صرفه تر از مدل های دیگر است.

جت پرینترهای TIJ - آرسین صنعت ارشیا فروشنده جت پرینتر صنعتی

جت پرینترهای TIJ – آرسین صنعت ارشیا فروشنده جت پرینتر صنعتی

جت پرینترهای لیزری؛ انواع و مزیت ها

اکنون که تا حدی با جت پرینترهای لیزری آشنا شده اید وقت آن رسیده که بدانید این دستگاه انواع مختلفی را شامل می شود که به 3 گروه لیزر فایبر، لیزر یووی و لیزر co2 تقسیم شده است. اما شاید برای شما سوال شده باشد که اساسا استفاده از جت پرینترهای لیزری چه مزایایی خواهد داشت

در توضیح این موضوع ابتدا به ساکن باید گفت که این دست از جت ها به جوهر نیازی ندارند و این به خودی خود یکی دیگر از هزینه های حین استفاده را کاهش خواهد داد. چرا که خرید جوهر به خودی خود گاها آنقدر بالا است که در بعضی مدل ها، چند برابر قیمت خود محصول ارزیابی می شود!

جدای از این موضوع، جوهرها کثیفی زیادی نیز در اطراف محصول به بار می آورند که در این دست دستگاه ها، خبری از آن نیست. همچنین لازم به ذکر است که دقت جت پرینترهای لیزری نیز به مراتب از سایر مدل ها بالاتر بوده و همین موضوع مسیر درج اطلاعات روی محصول را با کمترین ضریب خطا و حتی بدون خطا پیش خواهد برد.

مزایای جت پرینتر صنعتی - شرکت دانش بنیان مکسس

مزایای جت پرینتر صنعتی – شرکت دانش بنیان مکسس

نکته ی قابل توجه دیگر در خصوص این دستگاه، چاپ در اندازه های مختلف است. این موضوع روند حک شدن اطلاعات بر روی کالاهایی که از ابعاد بالایی برخوردار هستند را تسهیل کرده و در عین حال چاپ های کوچک بر روی تولیدات ظرف را نیز پوشش می دهد. حال آنکه در انواع دیگر، عموما یا چاپ به صورت خیلی بزرگ است یا به صورت کوچک. 

این موضوع به خودی خود می تواند مصداق بارز ضرب المثل با یک تیر دو نشان زدن باشد. اتفاق خوشایندی که باز هم هزینه ی تهیه جت های دیگر در کنار دستگاه شما را خنثی کند.

از سمتی دیگر، برخی تولیدکنندگان دارای لوگو هایی همراه با حروف و شماره های مختلف هستند. در این خصوص نیز باید گفت که جت پرینتر های لیزری، قادر هستند انواع لگو، نام برند، حروف، شماره های جانبی و .. را نیز با بالاترین کیفیت و بدون خطا در چاپ، روی محصولات حک نمایند.

اما کاهش هزینه های استفاده از جت پرینتر، تنها به موارد ذکر شده خلاصه نمی شود. این دستگاه با کمترین اشکال می تواند کاربردی مداوم را ارائه داده و به نسبت سایر مدل ها، هزینه تعمیرات ناچیزی را به بار بیاورد. مضاف بر اینک این تعمیرات نیز به خودی خود چندان پر تکرار نبوده و لذا خرید این محصول را بیش از پیش اقتصادی می سازد.

جت پرینتر های لیزری

جت پرینتر های لیزری

با جت پرینترهای لیزری، تولیدی امن را تجربه کنید

جت پرینترهای لیزری عموما قابلیت درج اطلاعات روی انواع سطوح را دارند و پستی ها و بلندی ها و جنس تولیدات شما نمی تواند روند آنها را با اختلال مواجه سازد. 

در همین راستا می توان از جمله محصولاتی که چاپ جت پرینترهای لیزری آنها را پشتیبانی می کند، به مواردی نظیر پلاستیک ها، انواع سطوح شیشه ای، مدل های مختلف کاشی و سرامیک، محصولات سنگی، انواع چرم های طبیعی و چرم های مصنوعی و سطوحی اشاره کرد که یا به طور کل از چوب ساخته شده اند و یا از چوب، در ساخت قسمت هایی از آن استفاده شده است.

در این مطلب سعی شد که با شرح کامل و جامعی از انواع جت پرینترهای لیزری، شما را با مزیت ها و کاربرد های آن آشنا نموده تا با در نظر گرفتن تمام موارد ذکر شده، بتوانید هزینه های خرید و تعمیرات را برآورد کنید. امید بر اینکه پس از مطالعه ی این مطلب بتوانید خریدی همراه با اطمینان و در عین حال به صرفه را تجربه نمایید.

Continue Reading

قالیشویی

بهترین قالیشویی در شاهین ویلا کرج

Published

on

قالیشویی در شاهین ویلا کرج

خدمات قالیشویی در شاهین ویلا کرج

شاهین ویلا یکی از محله های پرجمعیت و پرتردد شهر کرج است. این محله دارای بافت مسکونی و تجاری است و جمعیت زیادی در آن زندگی می کنند. فرش یکی از مهم ترین وسایل خانه است و برای حفظ زیبایی و نظافت آن باید به طور منظم شسته شود.

معرفی بهترین قالیشویی در شاهین ویلا کرج، خدمات مختلفی را به مشتریان ارائه می دهد. این خدمات شامل شستشوی فرش ماشینی، شستشوی فرش دستباف، رفوگری و تعمیر فرش و مبل شویی است.

در انتخاب قالیشویی مناسب در شاهین ویلا کرج، باید به عوامل مختلفی توجه کرد، از جمله:

  • سابقه و اعتبار قالیشویی: قالیشویی باید دارای سابقه کاری درخشان و اعتبار کافی باشد.
  • کیفیت خدمات قالیشویی: قالیشویی باید از مواد شوینده و تجهیزات باکیفیت استفاده کند.
  • قیمت خدمات قالیشویی: قیمت خدمات قالیشویی باید معقول و مقرون به صرفه باشد.

در ادامه، به معرفی قالیشویی معتبر در شاهین ویلا کرج می پردازیم:

  • قالیشویی ترنج

قالیشویی شاهین ویلا، قالیشویی ترنج

قالیشویی ترنج یکی از قالیشویی های معتبر در شاهین ویلا کرج است که خدمات مختلفی را به مشتریان ارائه می دهد. این قالیشویی از مواد شوینده و تجهیزات باکیفیت استفاده می کند و قیمت خدمات آن نیز معقول و مقرون به صرفه است.

برای دریافت خدمات قالیشویی در شاهین ویلا کرج، می توانید با قالیشویی ذکر شده تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. این قالیشویی خدمات خود را به صورت حضوری و آنلاین ارائه می دهد.

در هنگام ثبت سفارش، باید مشخصات فرش خود را به طور کامل به قالیشویی ارائه دهید. این مشخصات شامل نوع فرش، اندازه فرش و میزان کثیفی فرش است. همچنین باید آدرس محل تحویل فرش را نیز به قالیشویی اعلام کنید.

قالیشویی در شاهین ویلا کرج معمولاً مدت زمان مشخصی را برای تحویل فرش تعیین می کنند. این مدت زمان معمولاً بین 10ساعت تا 2 روز است. پس از تحویل فرش، قالیشویی آن را بررسی می کند و در صورت نیاز، عملیات شستشو را آغاز می کند. این عملیات معمولاً چند ساعت طول می کشد. پس از اتمام عملیات شستشو، فرش خشک می شود و سپس به آدرس مشتری ارسال می شود.

Continue Reading

برترین ها