Connect with us

ساختمانی

سرویس کولر گازی در کرج

Published

on

سرویس کولر گازی در کرج

سرویس کولر گازی در کرج

قسمت های متفاوت کولر گازی از جمله فیلتر ها، پره‌ ها و کویل های کولر گازی نیاز به تعمیرات منظم و نگهداری درست دارند تا دستگاه در مدت زمان طولانی کارکردی مؤثر و کارآمد برای شما داشته باشد. عدم توجه به تعمیرات منظم و نگهداری درست از کولر گازی باعث کاهش مداوم عملکرد تهویه مطبوع در مدت زمان طولانی می باشد و این اتفاق در حالی رخ می دهد  که مصرف انرژی کولر گازی به طور چشم گیر و پیوسته در حال افزایش می‌ باشد.

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

تعمیر کولر گازی در کرج

درست مانند ماشین یا دوچرخه شما، تهویه مطبوع نیاز به تعمیر و نگهداری منظم دارد تا اطمینان حاصل شود که کولر گازی شما همان طور که باید کار می کند. اگر AC به طور مرتب سرویس نشود، گرد و غبار و خاک در فن ها، فیلتر ها، کویل ها و سایر قسمت ها جمع می شود.

هنگامی که تهویه مطبوع را روشن می کنید، زباله ها به آرامی به اجزای داخلی آسیب می ‌رسانند و راندمان کلی دستگاه را کاهش می‌ دهند. تهویه مطبوع شما نمی‌ تواند فضا را به درستی خنک کند و حتی پس از ساعت ‌ها روشن ماندن، اتاق شما گرم می ‌ماند. نتیجه نهایی قبض برق بالا، تهویه مطبوع غیر کاربردی بنابراین به متخصص سرویس کولر گازی در کرج بسپارید آن ها تمام خدمات لازم کولر شما را به خوبی انجام می ‌دهند.

سرویس کولر گازی در کرج

هنگامی که کولر گازی شما خراب می شود، توصیه می ‌شود در اسرع وقت سیستم را سرویس و تعمیر کنید. حتی مشکلات جزئی مانند گرفتگی فیلتر هوا می ‌تواند منجر به مشکلات جدی ‌تری مانند گرمای بیش از حد کمپرسور شود. برخی از مشکلات رایج تهویه مطبوع عبارت اند از:

 • خنک کننده ناکافی به دلیل کویل ‌های کثیف، گرفتگی فیلتر هوا یا سطوح نامناسب مبرد
 • اواپراتور یخ زده به دلیل انسداد مجرا، کندانسور کثیف، یا گرفتگی فیلتر هوا
 • صداهای غیر معمول به دلیل آسیب دیدن تسمه فن، موتور دمنده یا مشکلات کمپرسور
 • مشکلات راه اندازی به دلیل قطع شدن قطع کننده ها یا سیستم های ایمنی، خرابی خازن راه اندازی یا خرابی کمپرسور

فرقی نمی‌ کند مشکل جزئی باشد یا بزرگ، تیم ما در  کرج می‌ تواند به سرعت علت را پیدا کند و بهترین گزینه ‌های تعمیر را با توجه به نیاز ها و بودجه شما توصیه کند. ما همچنین خدمات تعمیر اضطراری 24 ساعته را برای هر گونه مشکلی که خارج از ساعات کاری عادی ما رخ می دهد ارائه می‌ دهیم.

سرویس کولر گازی جنرال در کرج

صرف نظر از اینکه خانه یا محل کار، واحد های تهویه مطبوع جزء ضروری زندگی روزمره ما هستند. یک کولر گازی جنرال برای عملکرد موثر و کارآمد در طول سال های خدمات خود نیاز به سرویس و نگهداری منظم دارد.

به خصوص حتی قبل از شروع فصل بهار، واحد های کولر گازی باید سرویس اساسی شوند تا اطمینان حاصل شود که به درستی کار می‌ کنند. در غیر این صورت، راندمان تهویه مطبوع شما کاهش می‌ یابد و کولر گازی شما عملکرد مناسب را متوقف می ‌کند، در نتیجه خنک کننده کمتری ارائه می دهد و توان بیشتری را پرداخت می کند.

بنابراین، مهم است که خدمات تعمیر و سرویس کولر گازی مناسب را انتخاب کنید. مجموعه ‌ی ما دارای تجربه گسترده و دانش گسترده در زمینه خدمات سرویس کولر گازی جنرال در کرج است. تکنسین ‌های ماهر ما می ‌توانند بر روی تمام مارک ‌های رایج در بازار کار کنند.

تعمیرات کولر گازی

تعمیرات کولر گازی

سرویس کولر گازی گری در کرج

برای بیش از 30 سال، سیستم گرمایش و تهویه مطبوع گری به مشتریان بی شماری کمک کرده است که گرم یا خنک بمانند. ما همه چیز را ارائه می ‌دهیم، از تعمیر گرمایش و تهویه مطبوع تا تعویض کامل کولر گازی و نصب جدید آن. کارکنان ما مهربان، صادق و همیشه طبق برنامه هستند. ما حتی خدمات اورژانس 24 ساعته ارائه می‌ دهیم. بنابراین، اگر مشکل غیر منتظره ‌ای داشتید، یکی از تکنسین‌های ما فوراً در آنجا حضور خواهد داشت.

 

سرویس کولر گازی ال جی در کرج

ال‌جی یکی از شناخته ‌شده ‌ترین نام‌ های الکترونیک در سراسر جهان است، اما وقتی نوبت به سیستم ‌های کولر گازی می‌ رسد، استفاده از یک ارائه‌ دهنده خدمات قابل اعتماد بسیار مهم است. ال جی قویاً به ادامه نوآوری، درک مشتریان خود و ارائه راه حل‌ های نهایی برای نیاز های خنک کننده خانه اعتقاد دارد.

هنگامی که تهویه مطبوع شما توسط یکی از تکنسین‌ های مجرب ما در کرج تهویه مطبوع نصب شد، واقعاً متوجه خواهید شد که وقتی می گویند “زندگی خوب است” چه معنایی دارند. هنگامی که نیاز به سرویس و تعمیر تهویه مطبوع ال جی خود دارید، نمی ‌توانید این کار را فقط به کسی اعتماد کنید.

در مجموعه ‌ی ما تکنسین های آموزش دیده و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر تمامی مدل های کولر گازی برند ال جی هستیم. برای انجام خدمات تعمیر و نگهداری سالانه یا عیب یابی سیستم خود با قیمت های مقرون به صرفه می توانید به ما اعتماد کنید.

ال جی برخی از محبوب ترین و بادوام ترین تهویه مطبوع مورد استفاده را تولید می کند. ما خدمات مختلفی از جمله نصب تهویه مطبوع، بازرسی و عیب یابی نشت تهویه مطبوع، شارژ گاز، تمیز کردن شیمیایی و تعمیرات اساسی کل سیستم را ارائه می دهیم.

سرویس کولر گازی به طور منظم برای حفظ تهویه مطبوع ال جی شما ضروری است. این به عملکرد روان و کارآمد کمک می‌کند که خانواده شما را خنک تر و راحت تر نگه می ‌دارد. همچنین هزینه های انرژی شما را هر ماه پایین نگه می دارد. حداقل سالی یک بار برای خدمات معمول با ما تماس بگیرید، یا انتخاب کنید تا بسته تعمیر و سرویس معمولی را با بهترین قیمت خدمات با ما دریافت کنید.

سرویس کولر گازی سامسونگ در کرج

واحد های کولر گازی سامسونگ ارزش و کیفیت باورنکردنی دارند. آن ها از مواد بازیافتی یا قابل بازیافت ساخته شده ‌اند و از تعادل قیمت و کیفیت اطمینان حاصل می‌ کنند. اگر از کولر گازی خود با خدمات تعمیر و سرویس مناسب مراقبت کنید، تا سال‌ های آینده به هیچ وجه آسایش یا راحتی را به خطر نمی ‌اندازد.

همه تکنسین ‌های ما تجربه گسترده ‌ای در سرویس کولر گازی محصولات سامسونگ دارند، بنابراین وقتی با ما تماس می‌ گیرید، می ‌توانیم قبل از حضور در محل به شما بگوییم که محصولات چقدر خوب کار می‌ کنند. ما فقط از قطعات با کیفیتی استفاده می ‌کنیم که به طور خاص برای کولر گازی سامسونگ ساخته شده ‌اند.

خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی در کرج

ما نمی توانیم در مورد لزوم سرویس منظم سیستم های تهویه مطبوع اغراق کنیم. تیم‌ های مهندسین اختصاصی سرویس کولر گازی ما در کرج فعالیت می‌ کنند و صرفاً بر روی سرویس و نگهداری واحد های تهویه مطبوع تمرکز می ‌کنند.

تجربه گسترده آن ها می ‌تواند تعیین کند که آیا یک قطعه خاص به پایان کارکرد خود نزدیک شده است یا خیر و توصیه می ‌کند که برای جلوگیری از خراب شدن دستگاه در زمانی که به آن نیاز دارید، آن را تعویض کنید.

هیچ “اگر و اما” وجود ندارد که طول عمر واحد های تهویه مطبوع که به طور منظم سرویس می‌ شوند، بیشتر از واحد هایی باشد که نادیده گرفته شده ‌اند. ما هنوز در حال سرویس دهی به واحد هایی هستیم که بیش از ده سال پیش نصب کرده بودیم و به همان خوبی کار می‌ کنند که روز نصب آن ها انجام شد.

برعکس، واحد های مشابه ی را دیده ‌ایم که تنها پس از سه سال به دلیل عدم سرویس ‌دهی منظم نیاز به تعویض داشته‌ اند. تجهیزات کولر گازی که به خوبی نگهداری می‌ شوند در اوج عملکرد کار می ‌کنند و قبض انرژی را پایین نگه می ‌دارند. ما علاوه بر مهندسان کولر گازی خود، یک تیم پشتیبانی مشتری اختصاصی نیز در  کرج داریم. آن ها همیشه شما را در طول فرآیند به طور کامل به روز می ‌کنند و همیشه آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

کولر گازی

کولر گازی

هر چند وقت یکبار یک سیستم‌ کولر گازی باید سرویس شود؟

به طور معمول، هنگامی که یک کولر گازی در محیط مسکونی فقط برای خنک کردن استفاده می‌ شود، یک بار سرویس در سال به طور کلی کافی است. با این حال، در جایی که سیستم در هر دو حالت گرمایش و سرمایش استفاده می ‌شود، حداقل دو بار در سال بازدید را توصیه می ‌کنیم. برای کاربرد های تجاری، به عنوان مثال، مغازه ها، دفاتر یا رستوران‌ ها، حداقل دو بار بازدید در سال مورد نیاز است. در مکان ‌های بحرانی، به ‌عنوان مثال اتاق ‌های سرور، طبقه‌ های تجاری، کارگاه ‌ها، آرایشگاه‌ ها یا سالن‌ های زیبایی که اغلب سطوح بالایی از آلاینده ‌های موجود در هوا وجود دارد، توصیه می ‌کنیم برنامه تعمیر و سرویس کولر گازی شما اجازه سه یا بیشتر بازدید از خدمات را بدهد.

کلام آخر

هنگامی که کولر گازی شما بیش از تعمیر و سرویس معمولی نیاز دارد، مانند زمانی که دمای داخل خانه را تا حد مطلوب کاهش نمی ‌دهد، یک تکنسین خدمات حرفه ‌ای در کرج استخدام کنید. یک تکنسین آموزش دیده مشکلات سیستم تهویه شما را پیدا کرده و برطرف می ‌کند. ما دستگاه های کولر گازی را در ساختمان‌ ها با هر شکل و اندازه از خانه‌ ها، ادارات و مغازه‌ ها گرفته تا هتل‌ ها، مدارس و بیمارستان‌ ها سرویس می‌ کنیم.

برای دیدن دیگر رپورتاژ آگهی وارد صفحه اصلی شوید.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ساختمانی

رنگ نیپون

Published

on

رنگ نیپون

در این مقاله شما را با رنگ نام آشنای نیپون و انواع محصولات آن و نکاتی که هنگام خرید، رعایت آن ها مهم است آسنا خواهیم کرد. پس از شما مخاطبین عزیر می خواهیم تا در این مقاله ما را همراهی کنید. همه انسان ها زیبایی را دوست دارند و جذب آن می شوند در همین راستا رنگ ها نقش به سزایی در زیبا کردن محیط پیرامون ما دارند و به آن ها روح و نشاط را هدیه می دهند.

رنگ نیپون چیست؟

شرکت رنگ سازی نیپون بیشتر از یک قرن پیش در کشور ژاپن تاسیس شده است و در حال حاضر مقام اول بزرگ ترین تولید کننده رنگ را در آسیا به خود اختصاص داده است. علاوه بر آسیا این شرکت رنگ سازی توانسته جای پای خود را در دیگر قاره های دنیا مثل اروپا و آمریکا نیز محکم کند و سهم بازار خوبی برای خود در این دو قاره فراهم کند.

بیش از چند سال است که شرکت رنگ سازی نیپون در ایران نیز تاسیس شده و عمل کرد موفقی در کشور عزیزمان داشته است به طوری که توانسته به یکی از پیشگامان صنعت رنگ در ایران تبدیل شود. دلیل این محبوبیت اما بسیار ساده است. کیفیت و قیمت مناسب را می تواند دو نمونه از مهم ترین دلایل محبوبیت رنگ نیپون معرفی کرد.

پخش رنگ نیپون

به طور کلی امروزه قبل از خرید هر رنگی باید اطلاعات کاملی در مورد آن کسب کرد زیرا رنگ ها جایگاه مهم و اساسی در صنعت ساخت و ساز دارند. پخش رنگ نیپون به دلیل داشتن طیف وسیعی از رنگ های زیبا و جذاب می تواند انتخاب مناسبی برای افرادی که دنبال خریدن رنگ با کیفیت هستند باشد.

پخش رنگ نیپون

پخش رنگ نیپون

محصولات مختلف رنگ نیپون

 • رنگ آکریلیک مات نیپون

رنگ آکریلیک مات یکی از بهترین مدل های رنگ نیپون است و دارای ویژگی های زیادی مانند چسبندگی بالا، پوشانندگی قوی و غیر قابل اشتعال است. همچنین برای انواع دیوار های آجری و گچی نیز مناسب است. این نکته را نیز باید بدانید که این رنگ مخصوص شرکت نیپتون است و در ساخت آن از بهترین نوع زرین اکریلیک پایه برای ساخت آن استفاده شده است.

 • رنگ آستری و رویه اپوکسی نیپون

افرادی که قصد دارند سطح یا سطوحی که دچار زنگ زدگی شده است را رنگ کنند، این نوع رنگ نیپتون گزینه مناسبی برای آن ها می باشد. علت آن مقاومت شیمیایی بالایی است که در این نوع رنگ موجود است و می تواند به خوبی از سطوح فلزی محافظت کند.

 • رنگ اپوکسی کول تار نیپون

اپوکسی کول تار یکی از بهترین رنگ های نیپون است که اصلا قابلیت اشتعال ندارند و به خاطر چسبندگی خوب و بالایی که دارند برای انواع سطوح گچی بسیار مناسب می باشند.

 • رنگ اپوکسی کف نیپون

اگر به دنبال رنگ نیپون مناسبی برای خرید عمده هستید رنگ اپوکسی کف می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد زیرا خاصیت چسبندگی بالابی دارد و به آسانی و در حداقل زمان ممکن خشک می شود و برای تمام سطوح داخلی مناسب است.

 • رنگ ضد جلبک نیپون

رنگ ضد جلبک مناسب برای سقف و طراحی های داخل ساختمان می باشد همچنین برای رنگ کردن تمام نقش و نگار های گچ بری داخل ساختمان می توان از آن استفاده کرد و نکته قابل توجه این است که قابلیت شستشو دارد و به آسانی خشک می شود.

 • رنگ روغنی براق و مات نیپون

این رنگ نیپون مناسب برای سطح های فلزی و چوبی است و در هوای آزاد زود خشک می شود دلیل استفاده این نوع رنگ این است که به دلیل خاصیت براق خود زیبایی را مهمان اشیاء رنگ شده می کند.

هنگام خرید رنگ نیپون به چه نکاتی باید توجه کرد؟

1. مقاومت رنگ
2. ماندگاری آن
3. استفاده برای سطوح مناسب
4. رنگ های روشن نیپون باعث انعکاس نور می شوند پس باید برای خرید رنگ برای داخل خانه به این نکته توجه کرد.
5. قابلیت شستوشوی رنگ

خرید رنگ نیپون

شرکت رنگ نیپون به دلیل تولید رنگ های باکیفیت در طی این سال ها به یکی از بهترین و معتبر ترین برند های تولید رنگ در میان مردم و بازاریان تبدیل شده است. همچنین با داشتن 2 سال گارانتی، هم خریداران و هم فروشندگان می توانند با آرامش و اطمینان خار بیشتری این رنگ را خریداری کنند.

خرید رنگ نیپون

خرید رنگ نیپون

فروش رنگ نیپون

رنگ نیپون به دلیل بالا بودن کیفیت معمولا فروش خوبی دارد. شما می توانید با مراجعه به یکی از مغازه های پخش رنگ، این رنگ را با خیالی آسوده خریداری کنید. همچنین می تواند برای خرید عمده رنگ نیپون به صورت حضوری به کارخانه این شرکت مراجعه کنید و با استفاده از خدمات و مشورت با مشاورین بهترین نوع رنگ را متناسب با کار خود تهیه کنید.

فروش رنگ نیپون

فروش رنگ نیپون

قیمت رنگ نیپون

پیش از اینکه برای خرید رنگ نیپون اقدام کنید می توانید با مراجعه به نمایندگی های پخش آن، از قیمت خرید و فروش آن بر اساس قیمت روز اطلاعات کسب کنید و خریدی مطمئن داشته باشید. البته این را هم باید بدانید که براساس نوع رنگ انتخابی تنوع در قیمت وجود خواهد داشت.

این شرکت از جمله پیشگامان در تولید رنگ های خاص است و با اتکا به سیستم ساخت رنگ کامپیوتری می تواند هر رنگی را تولید کند. تنها کافی است رنگ مورد نظر خود را به اپراتور اعلام کنید تا به کمک پیشرفته ترین دستگاه های رنگ سازی، باکیفیت ترین رنگ ممکن را تحویل بگیرید.

انواع رنگ نیپون

 • رنگ پلاستیک

از رنگ های ساختمانی پرکاربرد می توان به رنگ پلاستیکی اشاره کرد. این نوع رنگ بر پایه رزین امولسیونی پلی وینیل استات تهیه می شوند. این نوع رنگ در دو نوع نیمه و تمام پلاستیک تولید می شوند. نکته حائزه اهمیت این است که این نوع رنگ قابلیت شستوشو ندارد و نوع نیمه پلاستیک آن نسبت به تمام پلاستیک در برابر آب از پایداری کمتری برخوردار هستند و در بازار نیز رواج کمتری دارد.

رنگ پلاستیک یکی از مورد استفاده ترین رنگ ها برای نقاشی ساختمان است و به علت بوی رنگ کمتر نسبت به سایر همتایان خود، بیشتر از سایر رنگ ها برای نقاشی ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد.

 • رنگ روغن

احتمالا همه می دانید که رنگ روغن نسبت به سایر رنگ ها ماندگاری بیشتری دارد. چون رنگ های روغنی ضد آب هستند و قابلیت شستشو دارند. رنگ روغنی خود دارای انواع مختلفی است و به سه دسته تقسیم می شود که شامل رنگ روغنی براق، نیمه براق و مات است که براساس نوع استفاده می توان آن ها را تهیه کرد.

 • رنگ آکریلیک

رنگ های آکریلیک جز محبوب ترین رنگ ها حساب می شوند. با به کارگیری این نوع رنگ زیبایی ظاهری ساختمان و همچنین محیط داخلی خانه ها تضمین خواهد شد. اما باید بدانید این نوع رنگ مناسب همه ی بخش ها نیست. در صورت استفاده نادرست از این نوع رنگ با مشکلاتی رو به رو خواهید شد که از جمله ی آن می توان به اتلاف وقت و خراب شدن نمای مورد نظر اشاره کرد.

 • رنگ آستر

همان طور که از اسمش مشخص است نوعی پوشش برای سطح رنگ شده است و موجب مقاومت سطح در برابر رنگ می شود و از جذب و نفوذ رنگ به لایه ی زیرین جلوگیری می کند. نکته ای که باید بدانید این است که در نبود لایه آستر مقداری از رنگ به خورد قسمت زیرین خواهد رفت، در نتیجه باید چند لایه رنگ بزنید تا به رنگ مد نظر خود برسید.

انواع رنگ نیپون

انواع رنگ نیپون

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم تا شما را در شناخت یکی از رنگ های ساختمانی خوب یعنی رنگ نیپون همراهی کنیم تا یک گزینه خوب و مناسب برای انتخاب رنگ در نظر داشته باشید و با هزینه ی مناسب بهترین انتخاب را داشته باشید و از زیبایی منزل خود نهایت لذت را ببرید.

Continue Reading

ساختمانی

رنگ فرازپیشه

Published

on

رنگ فرازپیشه

این مقاله برای آشنایی هر چه بیشتر شما با یکی از برند های قدیمی و نام آشنای دنیای رنگ سازی، رنگ فرازپیشه تهیه شده است. این مقاله یک معرفی جامع و کامل از محصولات و خدماتی است که این شرکت رنگ سازی به مشتریان خود ارائه می دهد.

با مطالعه ی این مقاله می توانید اطلاعات زیر را به دست آورید.

 1. شرکت رنگ فرازیپشه
 2. محصولات رنگ فرازپیشه
 3. چرا رنگ فرازپیشه؟
 4. خرید مستقیم رنگ فرازپیشه
 5. قیمت رنگ فرازپیشه

رنگ، زمان زیادی است که با انسان همراه است و زندگی ما را از یکنواختی دور کرده است. امروزه تقریبا می توان آن را روی همه چیز دید. لباس ها، اشیا، خوراکی ها از جمله بارز ترین المان هایی هستند که توسط بشر ساخته می شود و از رنگ ها در آن ها استفاده می شود.. اما بحث و مقاله امروز بیشتر بر روی رنگ های ساختمانی و صنعتی است.

رنگ هایی که برای زیبایی بخشی به محیط اطراف استفاده می شود و جزئی از طراحی داخلی محسوب می شود که البته باید از برند های معتبر و مطمئن خریداری شود. موضوع مقاله ی امروز در خصوص شرکت رنگ فرازپیشه است.

 • شرکت رنگ فرازیپشه

بیش از چهارده سال است که شرکت رنگ فراپیشه با کمک متخصصین تولید رنگ، رنگ های ساختمانی و صنعتی با کیفیت و پایداری را روانه ی بازار می کند. رنگ هایی که بر در و دیوار خانه ها و ساختمان های می نشیند و زیبایی کم نظیری را به آن ها می بخشد.

رنگ های با کیفیتی که با توجه به استاندارد های روز و با کمک مواد اولیه درجه ی یک تولید می شود تا سال ها بدون آسیب بتواند محیط منزل یا محل کار شما را زیبا کند و شما را از رنگ آمیزی های مکرر بی نیاز کند.

شرکت رنگ فرازپیشه را می توان از شرکت های قدیمی حوزه ی تولید رنگ معرفی کرد. شرکتی که بیش از 14 سال است با به کار گیری نیروی کار داخلی اقدام به تولید رنگ های ساختمانی و صنعتی، تینر و رزین های آلکیدی می کند.

شرکت رنگ فرازپیشه

شرکت رنگ فرازپیشه

 • محصولات رنگ فرازپیشه

حال که تا حدودی با پیشینه ی رنگ فرازپیشه آشنا شدید بد نیست به این موضوع بپردازیم که این شرکت چه محصولاتی را تولید می کند؟ کارخانه ی رنگ فرازپیشه بیش تر به تولید رنگ های ساختمانی و صنعتی می پردازند و آن ها را به شکل های مختلف به فروش می رساند.

اما برای این که دقیق تر با محصولات رنگ فرازپیشه آشنا شوید، قصد داریم به طور دقیق به معرفی محصولات متعدد این شرکت رنگ سازی بپردازیم.

رنگ ساختمانی

اولین نوع رنگی که در بحث معرفی محصولات پخش رنگ فرازپیشه می خواهیم شما را با آن آشنا کنیم، رنگ ساختمانی است. تقریبا همه ی افراد رنگ ساختمانی را می شناسند و کاربرد های آن را می دانند. اما بد نیست یک بار دیگر هم این کاربرد ها را در این مقاله بخوانید.

رنگ های ساختمانی یکی از پر مصرف ترین رنگ هایی است که توسط کارخانه های رنگ سازی تولید می شود. چرا که بیشترین تقاضا را در میان مصرف کنندگان رنگ دارد و از آن برای تغییر فضای اتاق ها، محل کار و بخش های داخلی و بیرونی ساختمان ها استفاده می شود.

البته باید در انتخاب این نوع رنگ بسیار هوشیار بود. چرا که انواع مختلفی دارد که هر کدام برای منظور خاصی مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله پر استفاده ترین رنگ های ساختمانی می توان به رنگ روغنی، رنگ آکریلیک و رنگ پلاستیک اشاره کرد که هر سه از تولیدات رنگ فراپیشه هستند.

رنگ ساختمانی رنگ فرازپیشه

رنگ ساختمانی رنگ فرازپیشه

رنگ ساختمانی (روغنی)

از جمله رنگ های ساختمانی که طرفداران زیادی دارد و مورد استفاده اکثر مردم است رنگ روغنی است. چرا که استفاده از آن به واسطه ی چسبندگی که دارد بسیار ساده است و می تواند برای سال های زیادی بدون مشکل نواقص روی دیوار را بپوشاند. علاوه بر این می توان به راحتی آن را بدون هیچ مشکلی شستشو کرد و تا چند سال مانند روز اول آن را تمیز نگه داشت.

رنگ ساختمانی (آکریلیک)

از جمله تولیدات رنگ فرازپیشه رنگ آکریلیک است. این رنگ هم مانند رنگ روغن در رنگ آمیزی ساختمان ها استفاده می شود. اما عمده ی مصرف آن برای ایجاد طرح و نقش و نگار روی دیوار ها و سطح های مختلف است.

رنگ ساختمانی (پلاستیک)

این نوع رنگ بیشتر برای دیوار ها مورد استفاده قرار می گیرد و نباید از آن برای رنگ آمیزی سطوح فلزی استفاده کرد. مانند رنگ روغن قابل شستشو است و سریعا خشک می شود و استفاده از آن دشواری خاصی ندارد.

رنگ صنعتی

رنگ های صنعتی که در صنایع مورد استفاده قرار می گیرد بیشتر نوعی پوشش برای حفاظت از محصولات است و کیفیت آن از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که می تواند مر محصولات را افزایش دهد. به همین دلیل باید از با دقت و از نام های معتبر رنگ سازی تهیه شود تا از کیفیت آن اطمینان کامل داشته باشید.

رنگ صنعتی رنگ فرازپیشه

رنگ صنعتی رنگ فرازپیشه

تینر

در کنار رنگ، در پخش رنگ فرازپیشه تینر هم تولید می شود. محصولی که اکثرا برای پاک کردن رنگ از روی ابزار و سطوح مختلف استفاده می شود. اما باید بدانید که کاربرد های دیگر هم دارد. از جمله استفاده های دیگر تینر برای رقیق کردن رنگ است که می تواند از هزینه های اضافی هنگام کار جلوگیری کند.

 • چرا رنگ فرازپیشه؟

پخش رنگ فرازپیشه از جمله شرکت های مورد تایید استاندارد کشور است و جوایز و عناوین زیادی به واسطه ی تولید محصولات با کیفیت کسب کرده است. همچنین تمامی محصولات این شرکت دارای لوح استاندارد می باشد که نشان از کیفیت بالای رنگ فرازپیشه است.

در بازاری که محصولات فیک و غیر استاندارد با قیمت های بالا به فروش می رود حمایت از محصولات داخلی که مورد تایید استاندارد کشور هستند می تواند علاوه بر کمک به اقتصاد کشور، به معرفی محصولات با کیفیت نیز کمک کند.

 • خرید مستقیم رنگ فرازپیشه

علاقه مندان به همکاری با پخش رنگ فرازپیشه که ساکن تهران یا کرج هستند می توانند به صورت مستقیم از این شرکت رنگ تهیه کنند. جهت خرید مستقیم رنگ فرازپیشه می توانید با مراجعه به کارخانه ی این شرکت رنگ سازی اقدام به تهیه رنگ کنید.

همچنین می توانید پیش از مراجعه حضوری، با تلفن هایی که در وبسایت رنگ فرازپیشه قرار داده شده با مشاوران خبره ی این مرکز تماس حاصل کنید تا بهترین راه را برای خرید رنگ به شما پیشنهاد دهند.

خرید رنگ فرازپیشه

خرید رنگ فرازپیشه

 • قیمت رنگ فرازپیشه

پخش رنگ فرازپیشه این امکان را به خریداران خود می دهد که قبل از خرید هر محصولی ابتدا به وبسایت این شرکت مراجعه و تمامی اطلاعات مربوط به آن از جمله قیمت را مطالعه و سپس اقدام به خرید کنند.

در نتیجه این فرایند خریداران دقیقا محصول مورد نیاز خود را شناسایی می کنند و می توانند آن را با بهترین قیمت تهیه کنند.

 • جمع بندی

رنگ و رنگ آمیزی در طراحی دکوراسیون اهمیت زیادی دارد و باید از بهترین مواد تهیه شده باشد تا بتواند زیبایی یک محیط را دو چندان کند. به همین دلیل باید این محصول را از برند های مطمئن و نام آشنا خریداری کرد. برند هایی که سابقه ی طولانی در تهیه و توزیع رنگ دارند.

شرکت پخش رنگ فرازپیشه با استفاده از محصولات درجه یک رنگ های مختلف ساختمانی و صنعتی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد و به پشتوانه ی تولید محصولات با کیفیت سال های سال است که مورد تایید سازمان استاندارد کشور و مردم است.

رنگ فرازپیشه

این رنگ ها هستند که ما را با شگفتی‌ های بی‌ شماری مواجه می‌ کنند و در روح و خلق ‌و خوی، فرهنگ و سطح ارتعاشات مان به‌ نحوی اثر دارند. در این مقاله سعی داریم که شما رو به دنیای رنگ ها و زیبایی ‌ها ببریم. اگر خواهان کسب اطلاعات درباره این موضوع و تهیه انواع و اقسام رنگ ها علاقمند هستید به ادامه مطلب بپردازید. همچنین یکی از با کیفیت ترین شرکت هایی که در این زمینه فعالیت دارد رنگ فرازپیشه می باشد که در سراسر ایران شعب مختلفی از رنگ فرازپیشه وجود دارد.

رنگ فرازپیشه

رنگ فرازپیشه

تاریخچه رنگ

شاید برای تان جالب باشد که بدانید، فرانسوی ‌ها و اسپانیایی ‌ها اولین استفاده ‌کنندگان رنگ بودند. بیش از ۲۰ هزار سال پیش افراد از مواد طبیعی مثل: رنگدانه ‌های زمین، آب‌ میوه از انواع توت‌ ها، خون و… برای تهیه رنگ استفاده می‌ کردند.

عبری‌ ها و مصریان اغلب برای محافظت از چوب کشتی‌ های خود از رنگ ها به ‌عنوان روکش مورد استفاده قرار ‌می ‌گرفت. شخصی آمریکایی به نام دوپونت  با الهاماتی از طبیعت، اولین تولید کننده رنگ صنعتی در جهان بود و آن را به ثبت رساند. امروزه تولید رنگ با توسعه تکنولوژی تغییر کرده‌ است و صنعت پر کاربردی در زندگی شده‌ است. شرکت رنگ فرازپیشه نیز در تولید تمامی رنگ های خود از به روز ترین تکنولوژی ها استفاده می کند.

ماهیت رنگ

همان ‌طور که در دوران تحصیل آموختیم، رنگ بازتابی است از نور است که به اشکال مختلفی در می‌ آید و این بازتاب دارای مجموعه گسترده‌ ای است. رنگ معمولا ماده ‌ای سیال است و می‌ تواند با انجام فرایند های شیمیایی مختلف به حالت جامد و خشک تبدیل شود.

طرز‌ استفاده از کاتالوگ ‌رنگ چگونه است؟


اول باید بدانید که رنگ ‌شاخص ‌فضا چیست. روشن ‌ترین طیف‌ رنگی که از رنگ‌ شاخص در کاتالوگ مشاهده می‌ کنید باید به‌ عنوان رنگ ‌فضا در نظر گرفته ‌شود. بنابراین  حتی اگر تاکنون از کاتالوگ ‌رنگ  استفاده نکرد‌ه ‌اید، برای خرید رنگ فرازپیشه از فروشندگان بخواهید که کاتالوگ رنگ فرازپیشه را در اختیار شما قرار ‌دهند.

چرا در انتخاب نوع‌ رنگ ‌ساختمانی باید دقت ‌کرد؟

امروزه انواع ‌مختلفی از رنگ های ‌ساختمانی در بازار وجود ‌دارد. هر ‌کدام از  این  ‌رنگ ها خصوصیات مخصوص‌ به ‌خود را دارند و مناسب رنگ ‌آمیزی برای مکان‌ های ‌خاصی می باشند. آگاهی ‌صحیح از خصوصیات هر ‌کدام می ‌تواند  به افراد در انتخاب رنگ ‌مناسب کمک ‌کند.

خصوصیات منحصر به ‌فرد هر‌ کدام از انواع ‌رنگ های ‌ساختمانی روی نتیجه ‌پایان ی‌کار اثر می ‌گذارد. رنگی که انتخاب می شود  می ‌تواند  تاثیر چشم ‌گیری در دکوراسیون‌ داخلی داشته‌ باشد. به ‌طور مثال هر یک‌ از رنگ های ‌مات و براق مناسب برخی ‌از فضاها هستند. با دقت در انتخاب نوع ‌رنگ ‌ساختمانی می ‌توان دکوراسیون ‌داخلی را زیباتر کرد‌.
بهترین ‌راه برای انتخاب رنگ ‌ساختمانی  این  ‌است که پیش‌ از‌ اقدام  به  ‌خرید به‌ طور جامع در مورد آن تحقیق ‌کنید. با‌شناسایی انواع ‌رنگ های ‌ساختمانی  می‌ توانید رنگ‌ دلخواه ‌تان را پیدا کنید. همچنین هنگام خرید حضوری با کمک از کارشناسان رنگ فرازپیشه نیز می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

انواع رنگ ساختمانی

انواع رنگ ساختمانی

مراحل‌ رنگ ‌آمیزی دیوار ها چگونه است؟

بعد ‌از خرید رنگ ‌مد نظر از مراکز پخش عمده رنگ فرازپیشه یا خرده ‌فروشی‌ های رنگ فرازپیشه باید رنگ ‌آمیزی ‌ساختمان را آغاز کنید. برای نقاشی ‌ساختمان می‌ توانید  از یک نقاش‌ ماهر کمک‌ بگیرید. در غیر  این ‌ صورت باید خودتان شروع  به  رنگ ‌آمیزی کنید. به ‌طور‌ کلی رنگ ‌آمیزی دیوار ها در چندین‌ مرحله انجام می شود .

پاک سازی و تمیز کردن ‌سطوح:

اولین ‌کاری که باید انجام‌ دهید تمیز کردن و پاک سازی ‌سطوح و دیوار هایی است که قرار است رنگ ‌آمیزی شود. برای تمیز کردن بهتر است با مواد شوینده مثل ‌صابون و آب گرم سطوح مد نظر را به ‌خوبی شست و شو دهید.  این ‌ کار باعث ‌می شود  تا تمام گرد‌ و خاک و کثیفی‌ های‌ دیوار پاک و تمیز شوند.

پرکردن فرورفتگی‌ها با بتونه‌کاری:

بتونه ‌کاری به روشی گفته ‌می شود  که  هر قسمتی که دارای ‌فرو رفتگی باشد را ترمیم می کند. به‌ کمک  این ‌ روش می‌ توان خراش‌ه ای جزئی و آسیب ‌دیدگی ‌های ‌سطحی را پر‌ کرد.  این ‌ مرحله باعث می شود  تا سطح رنگ‌ آمیزی ‌شده یک ‌دست شود و در رنگ ‌آمیزی جلوه‌ زیبا تری پیدا خواهد کرد.

استفاده‌ کردن از رنگ ‌پایه یا پرایمر:
استفاده‌ کردن از رنگ‌ پایه یکی‌ از راه ‌های افزایش‌ مقاومت و زیبایی‌ بیشتر رنگ ‌اصلی است. در حقیقت پرایمر به رنگ ‌پایه ‌ای گفته می شود  که بسیاری ‌از  نقاشان پیش ‌از رنگ‌ آمیزی‌ اصلی‌ دیوار از آن استفاده می‌ کنند. بسته‌ به توناژ‌ رنگ ‌اصلی از رنگ های سفید و خاکستری به ‌عنوان پرایمر استفاده می شود

رنگ های روغنی

رنگ های روغنی‌ براق قابل ‌شست و شو  می باشند از  این  ‌رو می‌ توان آلودگی ‌های ‌مختلف را به‌ راحتی از روی ‌آن پاک‌ کرد. خاصیت براق‌ بودن رنگ های ‌روغنی باعث می شود  که بیشتر نور را منعکس‌کنند که منجر  به  روشن ‌تر ‌شدن بیشتر فضای ‌ساختمانی می شود .
رنگ های ‌مات پوشش‌ دهی بسیار زیادی روی سطوح ‌مختلف ایجاد می کنند و نسبت‌ به رنگ های‌ روغنی‌ براق بیشتر می ‌تواند  نواقص ‌سطوح را پوشش ‌دهد.  این ‌نوع از رنگ ها باعث انعکاس‌ نور نمی شوند .
رنگ های نیمه ‌مات در حقیقت حد فاصل بین رنگ های مات و براق هستند.  این  رنگ ها برخی ‌از خصوصیات هر کدام  را دارند. پوشش‌ های آن‌ ها نسبت  به  رنگ های ‌روغنی کم ‌تر می باشد  و بوی ‌زیاد تری نسبت  به  آن ها دارد.

رنگ های ‌ساختمانی نانو


 این ‌نوع از رنگ های‌ ساختمانی مایع می باشند که در تمامی نمایندگی های رنگ فرازپیشه موجو است. همچنین این رنگ به‌ کمک انواع ابزار ‌آلات ‌رنگ ‌آمیزی مثل قلم ‌مو ها و غلطک قابلیت ‌اجرایی دارد. معمولاً از این رنگ ها بدون هیچ‌ گونه حلالی استفاده می شود . اگر قرار باشد از حلال برا  این  رنگ ها استفاده کرد، باید حلال ‌آب را انتخاب ‌کنید.
مهم‌ ترین‌ مزیت  این رنگ ها آن  ‌است که در برابر تمام تغییرات ‌جوی مقاوم‌ هستند. از  این  رنگ ها می‌ توان در سرما های بسیار شدید و یخبندان و حتی در فضا های در معرض تابش ‌مستقیم نور‌ خورشید، استفاده ‌کرد.  این ‌ویژگی باعث‌ شده تا رنگ‌ نانو به یک‌گزینه ‌اصلی برای نمای ‌خارجی ساختمان ها مبدل ‌شود..

ویژگی‌ های ‌اصلی رنگ ‌ساختمانی نانو

• قابلیت ‌اجرایی روی انواع سطوح‌ مختلف مانند سیمان، چوب و…
• مقاومت ‌بسیار بالا در برابر تغییرات ‌جوی
• مقاومت ‌بالا در ‌برابر میکرو ارگانیسم‌ های ‌مختلف مثل انواع ‌قارچ و باکتری
• قابلیت ‌شست و شو  با آب و انواع‌ مختلف شوینده‌ ها
• امکان ‌استفاده از  این  رنگ ها به‌ صورت شفاف و متناسب ‌با سطوح ‌مختلف وجود ‌دارد
• با افزودن رنگدانه ‌هایی که قابلیت ‌حل‌ شدن در آب را دارند،  می‌ توان انواع ‌مختلفی از رنگ ها را ایجاد ‌کرد
• به‌ دلیل پایداری  بسیار بالا در برابر نور خورشید با گذشت‌ زمان دچار تغییراتی مثل رنگ‌ پریدگی و کدر‌ شدن نمی شوند
• نسبت‌ به سایر رنگ ها و با ‌توجه  به  ویژگی ‌های منحصر‌ به ‌فردی که دارند، دارای قیمت‌ بالاتری هستند.

رنگ آمیزی ساختمان

رنگ آمیزی ساختمان

در انتخاب رنگ ‌ساختمانی باید چه ‌نکاتی را مدنظر قراردهید؟

همان‌ طور که گفته ‌شد انواع ‌مختلفی از رنگ  های ‌ساختمانی از شرکت رنگ فرازپیشه در بازار وجود ‌دارند که هر‌ کدام دارای ویژگی ‌ها و کارایی ‌های منحصر به ‌فرد خود می باشند. در انتخاب رنگ  های ‌ساختمانی باید به یک‌ سری از معیار های ‌مهم توجه‌ کرد:

معتبربودن برند خریداری‌شده:

یکی از  مواردی‌که تاثیر مستقیم روی نتیجه ‌نهایی رنگ ‌آمیزی ‌ساختمان می ‌گذارد، کیفیت‌ رنگ خریداری‌ شده می باشد . برای اطمینان ‌خاطر بهتر است همیشه به‌ سراغ بهترین رنگ  های ‌ساختمانی بروید. رنگ های ساختمانی معتبر مثل رنگ های تولید شده توسط شرکت رنگ فرازپیشه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. تمام رنگ های تولید ‌شده در کارخانه ‌های ‌مطرح مثل کارخانه رنگ فرازپیشه از نظر استاندارد های‌ لازم کنترل می شوند .

دوام و ماندگاری ‌رنگ:

یکی‌‌ دیگر از نکات‌ مهم برای انتخاب ‌رنگ ها و ماندگاری ‌آن ها می باشد . با ‌توجه به   این ‌که قرار است از رنگ خریداری‌ شده در چه‌ فضایی استفاده ‌شود، باید به ماندگاری ‌آن اهمیت‌ کافی داد. برای‌ مثال رنگ هایی که قرار است در خارج ‌از ‌ساختمان و در برابر تغییرات‌ جوی مختلف مثل اشعه ‌مضر خورشید، بارش‌ باران و برف قرار بگیرد، طبیعتا باید دوام و ماندگاری ‌بالاتری داشته ‌باشد.

یکی از  نکاتی که باید به آن توجه ‌کنید تا در دراز مدت از نظر اقتصادی برای شما به‌ صرفه باشد،  این ‌ است که برای فضا هایی که افراد زیادی در آن تردد دارند و بسیار شلوغ است یا احتمال ‌کثیف ‌شدن سطوح رنگ‌ آمیزی ‌شده بالا است، بهتر است حتما رنگ های با‌کیفیت ‌تر خریداری کنید تا مجبور نشوید رنگ ‌آمیزی را دوباره تکرار کنید. یکی از با کیفیت ترین تولید کننده های رنگ های ساختمان شرکت رنگ فرازپیشه می باشد.

کلام پایانی

اگر شما قصد خرید انواع رنگ ها را برای ساختمان خود دارید، بهتر است ابتدا با تمامی انواع رنگ آشنایی پیدا کنید، سپس با مراجعه به تمامی فروشگاه های تولیدی رنگ فرازپیشه با کمک کارشناسان از روی کاتالوگ های رنگی می توانید بهترین انتخاب را همراه بهترین کیفیت و قیمتی مناسب تهیه کنید.

اگر شما قصد خرید رنگ های ساختمانی را دارید، برای آشنایی بیشتر با انواع رنگ ها و آشنایی با بهترین شرکت تولید کننده رنگ ساختمانی یعنی رنگ فرازپیشه با ما باشید.

Continue Reading

ساختمانی

پخش رنگ

Published

on

پخش رنگ

امروزه برند های متفاوتی در بازار پخش رنگ محصولات مختلفی را در اختیار خریداران قرار می دهند و محصولات مورد نظر مشتریان را با کیفیت های متفاوت و رنگ های مختلف در اختیار آنها قرار می دهند.‌ با توجه به تنوع بسیار بالای راه های پخش رنگ، محصول مورد نظر با کیفیت بالا در اختیار خریداران در سراسر نقاط ایران قرار می‌گیرد و حتی در شهرها و روستاهای کوچک دسترسی به پخش رنگ بسیار ساده است.

در این مقاله قصد داریم به پخش رنگ بپردازیم به همین دلیل اگر به دنبال خرید محصول با کیفیت بالا هستید در این مقاله با ما همراه باشید.

پخش رنگ عمده

پخش رنگ عمده یکی از روش‌های پخش رنگ است که در بازار امروز مشتریان مختلفی را به خود اختصاص می‌دهد. در اکثر موارد مغازه داران و افراد که از رنگ به صورت عمده استفاده می‌کنند، خواهان و خریدار رنگ عمده هستند. پخش رنگ عمده یکی از بهترین روش های پخش رنگ است که دارای مزایای بسیار زیادی است. برخی از مزایای خرید رنگ عمده عبارتند از:

 • قیمت مناسب: با توجه به شرایط اقتصادی یکی از مهمترین فاکتور هایی که در هنگام خرید رنگ مورد بازبینی قرار می گیرد، قیمت رنگ است. در بخش رنگ عمده قیمت رنگ تا حدود زیادی مناسب تر است و به همین دلیل خریداران می توانند محصول مورد نظر خود را با قیمت کاملا اقتصادی در اختیار داشته باشند. به صورت کلی در بخش عمده قیمت تمام شده محصول در حدود ۱۰ الی ۲۰ درصد پایین تر از قیمت های موجود در بازار است.
 • تنوع بالا: پخش کنندگان عمده معمولاً تنوع بسیار بالایی از محصولات را در اختیار خریداران در سراسر نقاط ایران قرار می‌دهد. برای مثال محصولات ارائه شده توسط پخش کنندگان از نظر تنوع رنگ و همچنین تنوع برند و کیفیت بسیار متفاوت هستند.
 • سرشکن شدن هزینه حمل و نقل: زمانی که رنگ را به صورت جزئی خریداری می‌کنید باید برای حمل و نقل هر رنگ هزینه جداگانه بابت حمل و نقل بپردازید این در حالی است که با خرید رنگ عمده شما به یکباره هزینه حمل و نقل را پرداخت می کنید و به همین دلیل هزینه بر روی محصول سر شکن می شود.

پخش رنگ جزئی

در برخی از موارد افراد برای رنگ کردن منازل و یا سایر محل‌ها رنگ را به صورت جزئی خریداری می‌کنند و خرید عمده چندان برای آنها معنا و مفهومی ندارد. در بخش رنگ جزئی افراد ترجیح می دهند به مغازه های اطراف خود مراجعه نمایند و رنگ را خریداری کنند.

در بخش رنگ جزئی معمولاً قیمت تمام شده محصولات بالا تر خواهد بود و همچنین تنوع محصولات تا حدود کمتر است، زیرا ممکن است بسیاری از مغازه ها و تنوع رنگی تمام محصولات را نداشته باشند. به صورت کلی خرید رنگ به صورت جزئی و تنها برای موارد کم کاربرد دارد.

پخش رنگ ساختمانی

پخش رنگ ساختمانی

پخش رنگ ساختمانی

یکی از پر رواج ترین پخش رنگ در بین مردم پخش رنگ ساختمانی است، درست است که در سال های اخیر استفاده از کاغذ دیواری رواج پیدا کرده است، اما رنگ ساختمانی هنوز هم حرف اول را در بین مصرف کنندگان می زند. در پخش رنگ ساختمانی رنگ های زیر به فروش می رسند:

پخش رنگ پلاستیک

به صورت کلی رنگ ساختمانی در دسته بندی های مختلفی قرار می گیرد که رنگ پلاستیک یکی از انواع آن هاست. رنگ پلاستیک دارای حالت کاملاً مات است و به همین دلیل استفاده از آن جلوه ویژه ای به فضا می بخشد. طبق آمار و ارقام پخش رنگ پلاستیک مشتریان بیشتری را نسبت به سایر رنگ ها به خود اختصاص می دهد و همواره انواع مختلف این محصول در رنگ های متفاوت در اختیار خریداران قرار می‌گیرد.

برای پخش رنگ پلاستیک در ابتدا کاتالوگ رنگ ها در اختیار مشتریان قرار می گیرد و مشتریان می توانند با توجه به سلیقه و نیاز خود رنگ های متفاوت را انتخاب نموده و آنها را با بهترین کیفیت ممکن خریداری کنند. در بخش رنگ پلاستیک رنگ سفید یکی از پرفروش ترین رنگ ها از نظر خرید مشتریان است.

پخش رنگ روغنی

بعد از پخش رنگ پلاستیک پخش رنگ روغنی در بازار در رده دوم قرار گرفته است و مشتریان مختلفی را به خود اختصاص می دهد. یکی از دلایل پرفروش بودن بازار خرید رنگ روغنی این است که محصول در برابر رطوبت و آب مقاومت بالایی از خود نشان می‌دهد و به همین دلیل می توان از آن در محیط‌های مرطوب مانند آشپزخانه، دستشویی و غیره استفاده نمود.

پخش رنگ روغنی مانند پخش رنگ پلاستیک در رنگ سفید مشتریان بیشتری را به خود اختصاص می‌دهد و رنگ سفید این محصول یکی از پر کاربرد ترین رنگ ها در بازار است.

پخش رنگ اکریلیک

در بازار پخش رنگ های مختلف رنگ اکریلیک یکی از رنگ هایی است که بازار پخش آن در حال رونق و رواج پیدا کردن است و انواع مختلف این رنگ به دلیل زیبایی و دلنوازی مشتریان بیشتری را در بازار به خود جذب می کند و همواره بازار پخش آن پررونق تر می شود.

پخش رنگ اکریلیک معمولاً به صورت عمده و یا جزئی انجام می شود و بسته بندی های مختلف از بسته بندی های ۲۵۰ گرمی تا بسته بندی های ۱۰ کیلوگرمی در اختیار خریداران قرار می‌گیرد. در بعضی از موارد به منظور سهولت کار مشتریان محصول مورد نظر به صورت اسپری در بین خریداران پخش می شود. اسپری کردن رنگ بر روی سطوح می تواند توسط خود خریدار انجام شود.

پخش رنگ صنعتی

پخش رنگ صنعتی

پخش رنگ صنعتی

علاوه بر پخش رنگ ساختمانی، پخش رنگ صنعتی نیز مشتریان زیادی را به خود اختصاص می دهد. در کارخانه ها و مراکز صنعتی معمولا از این رنگ ها برای عایق سازی و کمک به عدم هدر رفتن انرژی استفاده می شود.

رنگ های زیر ساز و رنگ های ضد زنگ از جمله رنگ های صنعتی هستند که در پخش رنگ صنعتی در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرند. خرید کلی و یا جزئی رنگ صنعتی در بازار پخش رنگ صنعتی به بزرگ یا کوچک بودن کارگاه تولیدی و کارخانه بستگی دارد و هر مکانی با توجه به نیاز خود رنگ صنعتی را خریداری می کند.

روش های مختلف پخش رنگ

در زمان های قدیم برای پخش رنگ تنها از روش مراجعه حضوری استفاده می شد و خریداران با مراجعه به صورت حضوری به محل های فروش محصول مورد نظر خود را خریداری می‌کردند، اما امروزه روش های مختلف پخش رنگ در بین خریداران مشتریان بیشتری را به خود اختصاص می‌دهد. برخی از روشهای پخش رنگ در بازار امروز عبارتند از:

 • مراجعه به کارخانه: در برخی از موارد کارخانه ها سعی می کنند تولیدات خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه در اختیار خریداران قرار بدهند و به همین دلیل افراد می‌توانند با مراجعه به کارخانه به صورت کاملاً بدون واسطه محصول مورد نیاز خود را خریداری کنند. استفاده از این روش کاملا اقتصادی و به صرفه است اما از نظر مدت زمان مورد نیاز برای خرید رنگ چندان به صرفه نیست.
 • خرید به صورت تلفنی: این مورد یکی از موارد خرید رنگ به صورت غیر حضوری است. در این روش می توانید شماره تلفن کارخانه را پیدا کرده و سپس با کارخانه مورد نظر تماس بگیرید و محصول مورد نظر خود را خریداری کنید. این روش هم از نظر اقتصادی و هم از نظر زمانی به صرفه است، اما کارخانه های زیادی از این روش استقبال نمی کنند.
 • خرید به صورت اینترنتی: یکی دیگر از روش‌های خرید محصول خرید به صورت اینترنتی است. در این روش افراد می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی قیمت محصولات و بسته بندی های مختلف آن را مشاهده نموده و سپس اقدام به ثبت سفارش و خرید محصول نمایند. در خرید به صورت اینترنتی می توانید بدون نیاز به مراجعه حضوری با چند کلیک و در مدت زمان کم محصول مورد نظر را خریداری کنید.
 • خرید از مرکز پخش: با توجه به اینکه ممکن است کارخانه‌های مختلف محلی برای فروش رنگ نداشته باشند و یا از فروش مستقیم رنگ استقبال چندانی ندارند خرید از مرکز پخش یکی از گزینه‌های پیش رو است. در مرکز پخش معمولاً قیمت رنگ مناسب تر از قیمت سایر مغازه ها است و همچنین تنوع بالایی از محصولات در مراکز پخش وجود دارد. برخی از مراکز پخش به صورت مستقیم برای خرید عمده با کارخانه ها قرارداد دارند و به همین دلیل محصول را با قیمت اقتصادی به دست مصرف کنندگان در سراسر نقاط ایران می رسانند.

پخش رنگ در تهران

پخش رنگ در تهران

پخش رنگ در تهران

امروزه مراکز پخش رنگ در تهران در نقاط مختلف این شهر پراکنده شده‌اند و مراکز پخش در غرب و شرق تهران آماده خدمت رسانی به مشتریان هستند. مراکز پخش رنگ در تهران محصولات را در اختیار مصرف کنندگان در سراسر نقاط تهران قرار می‌دهند و برای خرید از آنها مشتریان نیازی به مراجعه حضوری به محل های فروش ندارند و می توانند با استفاده از سایت‌های اینترنتی محصول مورد نظر خود را خریداری کنند.

امروزه با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی پخش رنگ در تهران به روش های غیر حضوری رونق و رواج بیشتری پیدا کرده است، به همین دلیل مراکز پخش رنگ در تهران با استفاده از روش های غیر حضوری و سایت های اینترنتی محصولات را به دست مشتریان می رسانند.

Continue Reading

برترین ها